Google překladač: English Deutsch

Model 438-II představuje přenosný měřicí přístroj pro analýzu motorů, který umožňuje lokalizovat, předpovídat, eliminovat a řešit problémy s kvalitou elektrické energie v třífázových a jednofázových energetických distribučních systémech, a současně poskytne technikům informace o mechanických a elektrických parametrech, které potřebují znát k posouzení stavu motoru.

fluke obr1


Přístroj umožňuje měření klíčových parametrů na motorech s přímým připojením na síť a motorech poháněných specifickými systémy pohonů s proměnnými otáčkami. Výstupy měření jsou například dynamické analýzy motorů s vykreslením faktoru snížení výkonu v závislosti na zatížení, vyčíslení parametrů elektrické energie jako jsou napětí, proud, výkon, zdánlivý výkon, účiník, harmonické zkreslení a nesymetrie k identifikaci charakteristik ovlivňujících účinnost motoru a také identifikace problémů s kvalitou elektrické energie, například poklesů, překmitů a přechodových jevů.
Jak to funguje? Analyzátor 438-II pomocí speciálních patentovaných algoritmů využívá křivky třífázového proudu a napěťové křivky k výpočtu točivého momentu motoru, otáček, zátěže a účinnosti s rychlostí aktualizace 1 sekunda. Základ měření tvoří pole ve vzduchové mezeře motoru zjištěné pomocí napěťových/proudových křivek. Nejsou třeba mechanické snímače ani rušivé testování motoru bez zátěže, analýzu celkového výkonu elektromotoru tak lze provést rychleji než kdykoli dříve.
Přístroj 438-II patří mezi třífázové analyzátory kvality elektrické energie řady Fluke 430 určené k řešení problémů v terénu a odhalování dlouhodobých trendů pro bezproblémový provoz.

www.fluke.com

fluke obr3Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news