Google překladač: English Deutsch

Fluke Corporation rozšiřuje řadu bezdrátových testovacích nástrojů CNX™ Wireless o nejprodávanější termokamery řady Fluke® Ti1XX, a umožňuje tak uživatelům řešit ještě více problémů než dříve. Pro zákazníky, kteří v současné době vlastní nebo plánují zakoupit termokameru řady Ti1XX a bezdrátové měřící moduly CNX, je nyní zdarma k dispozici upgrade firmwaru společně se softwarem SmartView®, který umožňuje termokameře bezdrátově přijímat a zobrazovat elektrická měření.

fluke

Bezdrátový systém Fluke CNX je sada testovacích nástrojů, jejichž měřící moduly jsou bezdrátově propojeny a souběžně zasílají informace o měření do hlavní jednotky CNX ve vzdálenosti až 20 metrů. To umožňuje uživatelům řešit problémy rychleji než s tradičními nástroji. Robustní a přizpůsobitelná sada nástrojů umožňuje servisním technikům vybrat si různé měřicí moduly zaměřené na napětí, proud nebo teplotu, na základě konkrétního scénáře pro řešení problému.
Hlavní jednotkou CNX jsou nyní i termokamery řady Ti1XX, které umožňují okamžitá měření až pěti bezdrátových modulů, zobrazení jejich hodnot na obrazovce a jejich integraci do infračerveného snímku. A dále multimetr CNX 3000 Wireless, který dokáže zobrazit své hodnoty spolu s hodnotami až z dalších třech měřicích modulů. Odečet až deseti živých měření lze sledovat současně na počítači, který je vybaven adaptérem PC CNX.
CNX moduly zahrnují napěťový modul v3000 AC, proudové kleště A3000 AC, proudové kleště i3000 iFlex™ AC a teplotní jednotku T3000 K-Type. Ty poskytují živé měření nebo uloží až 65 000 sad informací, které pak mohou být staženy do hlavní jednotky CNX nebo přeneseny do PC a importovány do aplikace Excel. Veškeré hlavní jednotky a moduly systému CNX mohou být použity také jako samostatné měřící přístroje.
Systém Fluke CNX umožňuje uživatelům umístit moduly v nebezpečných nebo nevhodných místech, jako jsou elektrické rozvodné skříně, rotační stroje, nebo těžko dostupná a náročná prostředí, a pak sledovat hodnoty z bezpečné vzdálenosti. Měření více bodů současně je také výhodou při posuzování kapacity zatížení elektrických obvodů a řešení problémů elektronicky ovládaných zařízení.
Termální fotografie a videa a daty z měření pořízených bezdrátově z modulů CNX lze stáhnout a importovat do softwaru Fluke SmartView. To je profesionální sada nástrojů pro analýzu a reporting k prohlížení, komentování a úpravy infračervených snímků. Dokumentování situace za pomoci termálních snímků společně s měřenými hodnotami činí revizní kontrolu průkaznější a potvrzují platnost analýzy a celého reportu.
Dostupnost
Bezdrátové testovací nástroje Fluke CNX jsou nyní již k dispozici. Pro více informací navštivte: http://www.fluke.cz/cnx.Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news