Google překladač: English Deutsch

Společnost Fluke Corporation představuje osm nových termokamer Fluke TiS v řadě Performance Series, které přichází se zvýšeným rozlišením a jsou určeny odborníkům na údržbu v širokém spektru oborů. Nové termokamery jsou koncipovány tak, aby pomohly rychle identifikovat problémová místa dříve, než bude nutná jejich neplánovaná a finančně náročná oprava.

fluke obr1

Nové modely TiS poskytují až 2,5 krát více pixelů a o 70 procent lepší schopnost rozeznat detaily z větší vzdálenosti než kamery řady Fluke Ti1xx. Díky tomu nabízí radiometrické snímky ve vyšší kvalitě a zlepšují identifikaci potenciálních problémů zařízení při průmyslové a elektrické údržbě, ve zpracovatelském průmyslu i ve stavebnictví.

Nové modely jsou vybaveny velkým 3,5" dotykovým displejem, který opět pomáhá odhalit problémy přímo na místě měření. Na jeden dotyk lze zobrazovat již pořízené snímky bez nutnosti procházet menu.
Z osmi nových modelů – TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20, TiS10 – je pět k dispozici s pevnou ohniskovou vzdáleností a tři s ručním ostřením a rozlišením až 260 × 195 pixelů.
Odolné infračervené kamery umožňují nahrát radiometrické snímky a videa na platformu Fluke Connect Cloud přes bezdrátové připojení. Lze tak bezpečně ukládat a spravovat pořízená data a potenciálně snížit administrativní čas. Reporty mohou být vytvořeny a odeslány e-mailem přímo ze staveniště přes Fluke Connect, což minimalizuje nutnost vrátit se do kanceláře.

Fluke Connect
Termokamery řady TiS Performance jsou navrženy pro práci se systémem Fluke Connect – v tomto odvětví největším systémem softwarových a bezdrátových testovacích nástrojů. To umožňuje technikům přímo v terénu bezdrátově přenášet naměřená data ze svých měřicích nástrojů do jejich smartphonů, a následné bezpečné uložení do Fluke Connect Cloud. Přístup k datům tak získají další členové týmu. Předplacená služba Fluke Connect Assets ještě rozšiřuje nabídku o videohovory ShareLive, díky kterým mohou týmy snadno sdílet a přistupovat ke snímkům z radiometrické inspekce kdekoliv na cestách a sledovat trendy jednotlivých zařízení v průběhu času. Aplikaci Fluke Connect lze bezplatně stáhnout z Apple App Store a Google Play.

Apple iPad mini zdarma ke kameře TiS45
Termokamery Fluke TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20, TiS10 jsou již v prodeji a nyní v období 1.2.–30.6. probíhá speciální nabídka, kdy k zakoupené termokameře TiS45 zákazník zdarma získá Apple iPad Mini. Kromě této možnosti jsou k dispozici i další obchodní nabídky Fluke Specials zde:

http://www.fluke.com/fluke/czcs/wheretobuy/akce/default.htm

fluke obr2

fluke obr3Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news