Google překladač: English Deutsch

Termokamery Fluke jsou vybaveny bezdrátovou technologií Fluke Connect, přes který lze sdílet naměřená data a termografické snímky s ostatními spolupracovníky údržby. Stažením bezplatné aplikace Fluke Connect nebo mobilní aplikace Fluke SmartView vstoupí technici údržby do nového světa bezdrátového sběru dat a největší sítě propojených měřících nástrojů na světě.

fl1


Uživatelé mohou snadno vygenerovat report z termografického měření a komunikovat přímo se svým nadřízeným o zjištěných problémech přímo z místa měření. Vše je zaměřeno na úsporu času a prostředků, vyšší bezpečnost při měření a využití posledních inovativních technologií pro rychlejší identifikaci a odstranění poruchy.
Doposud se při nákupu termokamery zákazníci soustředili pouze na kameru samotnou s cílem diagnostiku termografických snímků provádět v kanceláři až po návratu z měření. To již není nutné díky aktuální nabídce. K nákupu termokamery Fluke do konce června získá kupující zdarma Apple iPad mini nebo iPad Air. Veškerou práci tak lze provést a vyhodnotit přímo v terénu.
Zákazníci, kteří si koupí termovizní kameru Fluke Ti105, Ti110 Ti125 mohou získat iPad® mini, a ti, kteří si zakoupí kameru Fluke Ti200, Ti300 Ti400 mohou získat iPad Air® za podmínky, že nákup byl proveden do 30. 6. 2015. Tablet je pak doručen současně s objednaným zbožím a bez dalších administrativních kroků.

Jak využít Fluke Connect s tabletem iPad?
Pro bezdrátové připojení s aplikací Fluke Connect je dnes dostupných více než dvacet přístrojů včetně digitálních multimetrů, termokamer, testerů izolace, procesních kalibrátorů, vibrometru i specifických měřičů napětí, proudu a teploty.
Systém Fluke Connect umožňuje přístup k záznamům pro všechny členy týmu, ať jsou kdekoli, a současně zvyšuje bezpečnost techniků pracujících se zařízeními pod napětím. Technici mohou automaticky ukládat měření a infračervené snímky na úložiště Fluke Cloud™ odkudkoliv, aniž by si museli cokoliv zapisovat. Všichni v týmu s tabletem iPad nebo chytrým telefonem a aplikací si tato data mohou zobrazit. Práci v týmu pak dále zjednodušují videohovory ShareLive™, kdy technici mohou sdílet měření s ostatními členy týmu v reálném čase a získat schválení pro opravy nebo získat odpovědi bez nutnosti opustit měřené zařízení.
Pro více informací o produktech Fluke, prosím navštivte

www.fluke.cz

fl3

fl2Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..