Google překladač: English Deutsch

Měření hladin vzdáleně umístěných plastových nádrží může být velmi problematické. Tyto problémy se navíc hromadí, pokud nejen jedna, ale i několik nádrží může být umístěno daleko od sebe. Tyto nádrže by měly umožnit vzdálený přístup s možností nastavení limitu, při kterém by se odeslalo oznámení pro doplnění. V 80% výrobních závodů se ale měření hladin dělá manuálně. Tento typ měření je časově i finančně náročný. Výsledkem je, že se vyčerpání zásob hlásí až když je nádrž prázdná a výroba musí být pozastavena. Je tedy jasné, že je potřebné lepší řešení.

Micropilot 1 FWR30 H19 0324

Micropilot FWR30, společně s digitálními službami, je světově první bezdrátový 80GHz IIoT radarový senzor. Byl u Endress+Hauser vyvinut pro zajištění všech informací potřebných pro správu zásob ve vzdálených a mobilních aplikacích. Navíc je navržen pro jednoduchý nákup, instalaci a použití. Smart senzor obsahuje špičkové technologie, které jsou integrované do kompaktního a nákladově úsporného měřicího přístroje. Spojuje jednoduchost s možností přístupu k naměřeným hodnotám kdykoliv a kdekoliv. Šetří čas a poskytuje informace pro optimalizaci logistických a skladových procesů.

Přehled kdykoliv
Technologie IIoT radarového senzoru a 80GHz radaru v přístroji Micropilot FWR30 spojují spolehlivost a vysokou přesnost měření. Zajišťují fakta tam, kde bývaly pouze odhady. Tato kombinace senzoru a digitálních služeb zajišťuje údaje o inventáři a stavu přístroje, a to kdykoliv a kdekoliv.

Cloudové řešení navíc podává informace o umístění nádrže, teplotě okolí, historii naměřených hodnot, stavu baterie a připojení. Certifikovaná cloudová služba Netilion také zaručuje nejvyšší možnou bezpečnost a ochranu dat.

Jednoduchost od začátku
Micropilot FWR30 a jeho softwarové aplikace jsou navrženy pro zjednodušení procesu, a to od pořízení po provoz. Kompaktní přístroj je perfektní pro stohovatelné nádrže a s jeho plug-and-play řešením umožňuje jednoduchou a flexibilní instalaci. Několika jednoduchými kroky mohou uživatelé přístroj namontovat na plastovou nádrž a díky integrované baterii není potřebný přívod napájení. Toto, společně s bezdrátovými technologiemi jako jsou třeba NB-IoT a LTE-M, dovoluje bezproblémové využití přístroje i v těžko dostupných místech. Umožňuje přístup k informacím za nízkých nákladů, s nízkou spotřebou energie, odkudkoliv.

Flexibilita a škálovatelnost
Škálovatelné digitální služby dávají uživatelům volnost při výběru nejlepšího procesu pro podporu aplikace. Podle individuálních požadavků se Micropilot může připojit na startovací digitální balíček Netilion Value, pokročilou webovou aplikaci Netilion Inventory nebo komplexní řešení správy zásob, SupplyCare Hosting. Výsledné naměřené hodnoty lze poté zobrazit na několika koncových zařízeních, například na mobilu, tabletu či počítači.
Micropilot 2-FWR30 BeautyshNetilion Value je jednoduché digitální monitorovací řešení. Webové aplikace nabízí přehledové zobrazení, aktuální hodnoty, historii hodnot, alarmy, upozornění a jednoduché uživatelské rozhraní. Inteligentní senzory mohou být integrovány a propojeny pouhými několika kliknutími.
Netilion Inventory nabízí zjednodušené monitorovací řešení pro podporu základních aplikací pro správu zásob. Má zabudované doplňky pro kalkulaci objemu, předpovědi nebo určení volné skladové kapacity. Tyto rozšířené služby zajišťují uživateli jednoduchý přehled stavu nádrží, sil a kontejnerů.
SupplyCar Hosting je komplexní řešení správy zásob, které uživatelům umožňuje spravovat historii událostí, přizpůsobitelný přehled a hodnocení klíčových ukazatelů výkonnosti, jako jsou třeba průměrná zásoba, účinnost a rychlost obratu. Jednoduchá správa uživatelů na základě přiřazení rolí a přístupů umožňuje integraci dodavatelů, zákazníků a partnerů do softwaru. SupplyCare Hosting také nabízí uživatelsky přívětivý systém plánování poptávek a může být synchronizován se všemi běžnými ERP systémy.

Podrobnosti o produktu ZDEKalendář akcí

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..