Google překladač: English Deutsch

Společnosti pracují na otevřeném ekosystému pro digitální transformaci průmyslových provozů. Na veletrhu Hannover Messe 2019 sedm předních dodavatelů z oblasti strojírenství, průmyslové automatizace a softwaru ohlásilo založení Open Industry 4.0 Alliance. Prostřednictvím této spolupráce zúčastněné společnosti chtějí překonat proprietární řešení a dát rozhodující podnět k rozvoji digitální transformace evropského průmyslu.

EH 2018 digitalization

Zakládajícími členy této aliance jsou společnosti Beckhoff, Endress+Hauser, Hilscher, ifm, KUKA, Multivac a SAP. Aliance je však principiálně otevřená všem společnostem. Společnosti Balluff, Gebhardt, Pepperl+Fuchs, Schmidtsche Schack, Samson a WIKA se již k alianci připojily jako řádní členové. Všechny společnosti se vzájemně zavazují k vytvoření standardizovaného a otevřeného ekosystému pro provoz vysoce automatizovaných továren a procesních provozů s integrací logistiky a služeb.

„Otevřená architektura Open Industry 4.0 Alliance splňuje veškeré požadavky procesního průmyslu," zdůraznil Matthias Altendorf, generální ředitel skupiny Endress+Hauser. „Vychází z platných norem a standardů, zaručuje transparentnost v rámci všech podnikových procesů a integritu systémů. To poté provozovatelům procesních technologických celků umožňuje využívat potenciál digitalizace."
Zaměření na možnost implementace a výhody

Členové aliance plánují realizovat tzv. Open Industry 4.0 Framework vycházející ze stávajících standardů, jako například I/O Link, OPC UA a RAMI pro celou trasu od fyzických předmětů v dílnách až po služby. Zákazníci mohou vybírat z modulárního systému kompatibilních a škálovatelných řešení a prvků servisních služeb, jako jsou například digitální služby nabízené ekosystémem Netilion IIoT společnosti Endress+Hauser.

Propojení se softwarovým portfoliem společnosti SAP zaručuje integraci podnikových procesů společnosti a rovněž spolupráci s partnery mimo hranice vlastní společnosti. Otevřená architektura umožňuje snadné připojení dalších oblastí systému.

Další informace o Open Industry 4.0 Alliance budou brzy publikovány na stránkách www.openindustry4.com.

Další informace o digitálních službách společnosti Endress+Hauser naleznete na stránkách www.netilion.endress.com

EH 2017 digitalizationKalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..