Google překladač: English Deutsch

Od 0 do 100 za 65 let. Během této doby se společnost Endress+Hauser rozrostla z firmy 2 mužů na celosvětovou skupinu s více než 13 000 zaměstnanci. Dnes je rodinná společnost jedním z předních světových dodavatelů procesních a laboratorních měřicích technologií, automatizačních řešení a služeb. Historie společnosti je poznamenaná stejně změnami i kontinuitou.

endress obr2

Základním kamenem tohoto úspěchu byl švýcarský inženýr Georg H. Endress a německý bankéř Ludwig Hauser dne 1. února 1953. S malou firmou zaměřenou na prodej inovativních nástrojů pro elektronické měření hladiny oba muži objevili mezeru na trhu. A nedlouho poté Endress+Hauser vyvinul vlastní zařízení a vstoupil do nových a nových oblastí činnosti a trhů.

Dnes Endress+Hauser nabízí prodej a podporu ve 125 zemích a vyrábí ve všech hlavních hospodářských oblastech světa. Společnost je dlouholetým dodavatelem procesních přístrojů. V poslední době skupina posílila v oblasti analýzy procesů svými akvizicemi a v oblasti laboratorní analýzy vytvořila podmínky k převzetí německé společnosti Analytik Jena. Kromě tohoto strategického zaměření je rozvoj společnosti poháněn velkou silou digitalizace.

Struktura a kultura rodinné společnosti nadále poskytují vysokou míru spolupráce, nabízející rámec pro dlouhodobé rozvíjení podnikání a podněcování inovací. Současně je společnost založena na jasných principech a pevných hodnotách. Georg H. Endress od začátku zdůrazňoval zaměření na zákazníka prostřednictvím hesla „Nejdříve sloužit, pak vydělat". Jeho důvěra v lidi a jejich schopnosti jsou dnes ve společnosti stále pevně zakotveny.

Od roku 2014 je generálním ředitelem společnosti Endress+Hauser Group Matthias Altendorf. Vedení společnosti převzal od Klause Endrese, který se po 19 letech ve vedení společnosti stal předsedou dozorčí rady. Společně se svým bratrem Hansem-Petrem Endresem zastupuje zájmy celé rodiny, která pokračuje ve svém úsilí pro zajištění trvalého úspěchu společnosti.

www.cz.endress.com

 Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news