Google překladač: English Deutsch

Ačkoli digitalizace začíná na úrovni samotného provozu, 97 procent dat z provozu zůstává nevyužito. Základem úspěšné digitalizace systémů a procesů je oblast instrumentace a data, která přístroje generují. Návštěvníci výstavního stánku společnosti Endress+Hauser se prostřednictvím praktických, živých demonstrací dozví, jak mohou využívat inteligentní měřicí přístroje a cloudovou platformu IIoT Netilion k rozkrytí potenciálu skýtaného jejich daty z provozního prostředí a tak zvýšit výkonnost a cenovou výhodnost obsluhy a řízení jejich systémů.

endress1


Nový Liquiphant. Vyšší bezpečnost. Důsledněji podle principů průmyslu 4.0.

Oblíbený hladinový spínač od společnosti Endress+Hauser, který svou hodnotu prokázal již v milionech instalací po celém světě, je nyní připraven na prostředí průmyslu 4.0. Jeho nová generace vybavená technologií Heartbeat od Endress+Hauser, je schopná komunikovat s chytrými telefony a tablety prostřednictvím připojení přes Bluetooth. Nový spínač Liquiphant, vyvinutý od základů v souladu s IEC 61508, je rovněž vhodný k použití v aplikacích s úrovní SIL2 a SIL3.

Přístroj Liquiphant FTL51B uvolňuje potenciál provozních dat generovaných opakovanými měřeními hladiny, a informace tak lze analyzovat v cloudové platformě IIoT Netilion. Provozovatelé technologických celků získávají hodnověrné informace, které lze využívat k optimalizaci procesů, například prostřednictvím preventivní údržby, a mohou proto zvýšit provozní dostupnost svých systémů. S novým spínačem Liquiphant mohou uživatelé vykročit na svou cestu k digitalizaci. Ve spolupráci se společností Endress+Hauser se mohou připravit na průmysl 4.0, kdykoli se k tomu rozhodnou.


Ultrazvukový průtokoměr Prosonic Flow G300/500

Díky své konstrukci se senzorem odolným vůči kondenzaci poskytuje průtokoměr Prosonic Flow G300/500 přesná měření i v případě vlhkých nebo mokrých plynů. Nároky na instalaci jsou minimální díky integrovanému měření tlaku a teploty. Tento přístroj rovněž přímo měří a na výstupu indikuje hmotnostní průtok a normovaný objem, k čemuž využívá svou schopnost měření více parametrů najednou.

Vestavěná funkce analýzy plynu dále umožňuje provádět výpočty různých hodnot, jako například tepla, energetického toku, molární hmotnosti, hustoty a viskozity. Průtokoměr Prosonic Flow G300/500 má certifikovanou úroveň SIL a v kombinaci s technologií Heartbeat nabízí návazné ověření přístroje bez přerušení procesu.


Měříme. Automatizujeme. Automatizační řešení.

Pro provozovatele a konstruktéry technologických celků má společnost Endress+Hauser dokonalou kombinaci spolehlivých výrobků a expertízy pro individuálně přizpůsobená automatizační řešení během celého životního cyklu systému. Od konzultací, analýzy potřeb a uvedení do provozu až po školení zaměstnanců – společnost Endress+Hauser nabízí vše z jediného zdroje, a to včetně řešení pro oblasti, jako jsou analýza, provoz terminálů, mechanická instrumentace nebo průmyslový internet věcí.


Služby jako zásadní faktor úspěchu – plánování, konstrukce a provoz

Společnost Endress+Hauser nabízí široké spektrum služeb, které provozovatelům technologických celků umožňují využívat celý potenciál jejich systémů. Díky více než 60 letům zkušeností společnost Endress+Hauser disponuje nejen obsáhlou expertízou na provozní úrovni, ale nabízí rovněž kompletní spektrum služeb pro procesní automatizaci.

Od plánování systémů a konstrukčních činností přes nákup, instalaci a uvedení do provozu až po údržbu a kalibrace – tato společnost nabízí individuálně nastavené služby pro celý životní cyklus systémů jejích zákazníků.


Další nejvýznamnější výrobky

V podobě přístroje iTHERM ModuLine TM131 nabízí společnost Endress+Hauser teploměr s termojímkou s krátkými časy odezvy a ovládáním přes Bluetooth pro náročné aplikace v chemickém průmyslu. A s těsněním DUAL-SEAL nabízí tento teploměr spolehlivé utěsnění na straně procesu v případě porušení termojímky.

Neskleněný digitální senzor pH CPS77D představuje ISFET elektrodu Memosens pro hygienické aplikace v potravinářském a farmaceutickém průmyslu.

Jeho bakteriím odolná referenční část s gelem odolným vůči kontaminaci zaručuje stabilní měření. Autoklávovatelný senzor lze sterilizovat horkou párou a vyznačuje se nerozbitným tělem z materiálu PEEK, které garantuje maximální stupeň bezpečnosti produktu.

FWR30 je první senzor společnosti Endress+Hauser pro průběžná radarová měření hladiny určený pouze pro provoz v cloudovém prostředí. Přístroj se připojuje bezdrátovým datovým spojem a tvoří součást ekosystému IIoT Netilion.

Magneticko-indukční průtokoměr Progmag W 300, specialista na náročné aplikace ve vodě a odpadních vodách, byl vyvinut s ohledem na spolehlivé používání v prostředích s nebezpečím výbuchu a v nepříznivých okolních prostředích.

Gammapilot FMG50 je určen pro měření hladiny a hustoty. Díky radiometrickému principu měření je kompaktní radiometrický převodník vhodný pro detekci limitní hladiny, průběžné měření hladiny a měření rozhraní.

www.cz.endress.com

 endress novy

endress Netilion-Services m

 Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..