Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra

Endress netilion-analytics-Endress+Hauser zajišťuje s pomocí Netilion Analytics digitální služby s využitím moderních a bezpečných systémů průmyslového internetu věcí. Charakteristickým rysem služeb Netilion je rychlé a snadné uvedení do provozu, které umožňuje začít využívat výhody nového řešení za velmi krátkou dobu. Netilion Analytics je digitální služba, která vám umožní spravovat všechna zařízení ve vaší továrně. Využijte jejich data k eliminaci zastaralosti optimalizací a standardizací vašeho vybavení. Toto je první krok k udržení hladké a nepřetržité produktivity.

Zlepšete správu svého závodu
Transparentnost dat zvyšuje efektivitu, šetří peníze a zlepšuje dostupnost závodu. Řídicí základna upgradovaná pomocí Netilion Analytics může zefektivnit údržbu a snížit náklady s efektivní správou dílů. Digitalizujte svůj závod a získejte přehled pomocí nástroje Netilion Analytics. Transparentnost vám umožňuje rozhodovat na základě dat.

Najděte a zmírněte rizika.
Jaké značky používáte? Které části ve vašem závodě je třeba vyměnit? Tyto odpovědi potřebujete na dosah ruky, abyste zvýšili produktivitu. Netilion Analytics vám umožňuje přístup k technickým informacím o každém zařízení ve vašem závodě.

Snížená složitost
Závod je složité prostředí, které se v průběhu času vyvíjí, často se zařízeními od různých značek. Netilion Analytics je webová aplikace, která poskytuje jasný pohled na všechny části vašeho procesu, a to i na zařízeních s více značkami. S tímto pohledem můžete standardizovat své vybavení a zlepšit provoz.
Třicet procent aktiv nainstalovaných na většině webů je zastaralých. S Netilion Analytics můžete své zařízení kdykoli vyhodnotit. Můžete se také ujistit, že máte k dispozici správné náhradní díly, když je potřebujete, a naplánovat výměnu, místo toho, abyste zastavili vše, když se položka porouchá.

https://netilion.endress.com/analytics


Conrad

Kalendář akcí

<<  Listopad 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
chinaplast 2021