Google překladač: English Deutsch

Endress + Hauser Liquid Analysis slaví 50. výročí. Společnost byla založena v roce 1970 a díky inovacím zaměřeným na zákazníka a odborným znalostem v oboru se zasadila o vedoucí pozici na trhu kapalinoých analýz. Úspěšný příběh Endress + Hauser Liquid Analysis začal v roce 1970 ve Stuttgartu v Německu výrobou a prodejem transformátorů pro měření pH a plynových přístrojů pod názvem „Conducta". O sedm let později byla společnost začleněna do skupiny Endress + Hauser a přestěhovala se do německého Gerlingenu. Specialista na analýzu kapalin má nyní 1 000 zaměstnanců v pěti výrobních závodech v Německu, USA a Číně.

EH 2

Prostor pro další růst
Společnost Endress + Hauser Liquid Analysis vybudovala v Gerlingenu v průběhu let moderní výrobní a kancelářské prostory. V současné době je ve výstavbě další pětipodlažní budova s kancelářskými prostory, laboratořemi a technologiemi. „Stále jsme rostli ve všech oblastech podnikání. Díky této nové budově vytváříme další prostor, který potřebujeme," říká generální ředitel Dr. Manfred Jagiella. Dokončení nového zařízení je naplánováno na rok 2021.
EH 1Příběh úspěchu společnosti Endress + Hauser Liquid Analysis začal v roce 1970 ve Stammheimu poblíž Stuttgartu v Německu.

Orientace na zákazníka vede k rozvoji
„Inspirujeme naše zákazníky inovativními produkty po dobu 50 let na základě tržně orientované strategie, která je trvale v souladu s jejich potřebami," říká Manfred Jagiella, který je také členem Výkonné rady Endress + Hauser Group, kde odpovědný za analytický obchod a dodává: „Trvale se zaměřujeme na výzkum a vývoj, nejmodernější technologie a vysoký stupeň automatizace ve výrobě."

Strategické zaměření na analýzu
V současné době je portfolio kapalinových analýz od standardních senzorů po kompletní měřicí stanice určené pro náročné měřicí úkoly. Úspěch společnosti v této oblasti použití není náhoda. Endress + Hauser považuje celou tuto oblast analytického podnikání za zaměření vývoje. „Kromě měření podmínek procesu si naši zákazníci přejí také stanovit vlastnosti materiálu a kvalitu produktu během procesu," vysvětluje strategii Matthias Altendorf, generální ředitel Endress + Hauser Group.

Digitální od A do Z
Zejména pokud jde o digitalizaci, Endress + Hauser vytváří milníky v oblasti kapalinové analýzy. Společnost revoluci na trhu v roce 2004 zavedením technologie Memosens. Senzory převádějí naměřenou hodnotu na digitální signál a prostřednictvím bezdrátové komunikace ji přenášejí do vysílače. S technologií Heartbeat lze provádět kontrolu přístrojů bez přerušení procesu, zatímco ekosystém Netilion IIoT umožňuje použití naměřených hodnot, procesních dat a diagnostických informací v cloudových aplikacích.
EH 3Portfolio kapalinové analýzy, které je vyráběno v pěti výrobních závodech v Německu, USA a Číně, sahá od standardních senzorů po kompletní měřicí stanice pro náročné měřicí úkoly.

www.endress.czKalendář akcí

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..