Google překladač: English Deutsch

Ve čtvrtek 16. října se v Brně uskutečnilo fórum věnované firemním IT technologiím. Zaměření konference ukázalo na roli softwarových řešení při řízení firemních procesů, cloud computing či bezpečnostní a legislativní hrozby v oblasti firemního IT. Akce proběhla pod záštitou společnosti K2 atmitec, dodavatele a implementátora Informačního systému K2.

k2 01


„Čím dál tím více společností si uvědomuje, že pro dlouhodobě silnou pozici na trhu již nestačí jen výjimečný produkt a intenzivní marketing - základem jsou totiž vždy kvalitně nastavené procesy. A jejich provoz, řízení, kontrola a vyhodnocování se bez softwarové a hardwarové podpory neobejde. Cílem K2 fóra je nabídnout tipy a odpovědi na nejčastější výzvy, kterým právě v oblasti IT dnes firmy čelí," vysvětluje motivaci nejen za letošním ročníkem Miroslav Böhm, marketingový manažer společnosti K2 atmitec s.r.o.
Program letošního K2 fóra napověděl, že se jednotlivé přednášky zaměřily na všechny důležité firemní agendy. Řečníci se věnovali využití čteček čárových kódů ve skladech, řízené komunikaci se zákazníky a dodavateli, internetovému marketingu, způsobům zefektivňování výrobních a nákupních procesů či řízení a vyhodnocování firemních procesů obecně. Na řadu přišly i aktuálně často skloňovaná témata, jako jsou cloud computing, user-experience či legislativní a bezpečnostní hrozby, kterým denně čelí citlivá firemní data.

k2 02„Dnes už i menší společnosti ví, že ekonomický systém je nutnost, ale jen těžko dokáže firmu posunout dále. To vše přichází až s procesním řízením a se systémy vyšší generace. Produkty, služby i reklamní kampaně lze zkopírovat, ale jsou to právě interní procesy, které dělají úspěšné firmy jedinečnými. A bez kvalitního IT podvozku již v době mobilních zařízení, internetových obchodů a sociálních sítí dlouhodobý úspěch nevykouzlíte," dodává Miroslav Böhm.
www.k2.czKalendář akcí

<<  Únor 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..