Google překladač: English Deutsch

Vzdělávací institut CEMI (Central European Management Institut), přední český specialista na manažerské vzdělávací programy s celoevropskou působností, zahájil v únoru již 6. ročník profesního studia v programech MBA (Master of Business Administration) a nově i obor Corporate Master of Laws (LLM). Mezi otevřenými obory jsou Management zdravotnictví, Executive MBA, nechybí ani Bezpečnostní a krizový management, Ekonomika a finanční management, Veřejná správa či Management obchodu. Institut je průkopníkem online studia MBA, které umožňuje studium odkudkoli i časově velmi vytíženým lidem. Každoročně CEMI zdárně absolvují desítky manažerů z nejrůznějších průmyslových a obchodních podniků, ale i starostů a dalších veřejných činitelů.

Vzdelavani CEMI soustredeni

Studium MBA zaznamenalo v poslední době masivní zájem o distanční vzdělávání. Své o tom vědí i vedoucí pražského vzdělávacího institutu CEMI, který otevřel další online studijní programy profesního MBA studia.
„Distanční forma vzdělávání prostřednictvím online studia má velký potenciál. Příklady ze zahraničí jsou patrné a pomalu si získává příznivce i v České republice. Pro mnohé studenty je důležitá časová flexibilita a možnost studia prakticky odkudkoli. Získání MBA, neboli Master of Business Administration, se již stává dostupnější, než tomu bylo před lety. Získání tohoto titulu otevírá vrátka k práci zejména u zahraničních firem, pro které je MBA mezinárodně uznávaný certifikát," říká ředitel institutu CEMI Štěpán Mika.
CEMI disponuje kvalitním lektorským sborem. Vyučující mají zkušenosti z praxe a kromě toho 85 % z nich působí také v akademické sféře. Tím do výuky přinášejí teoretický i praktický manažerský pohled. Studium však není snadné, jak se mnozí domnívají. Každoročně se najdou případy studentů, kteří studium předčasně vzdají či nedokončí.

Studium MBA „na dálku" slaví úspěch
Celé studium na CEMI je koncipováno jako dvousemestrální, s převažující online formou výuky v kombinaci s nepovinným prezenčními úvodními soustředěními studentů v moderních výukových prostorách v centru Prahy v budově City Tower. Zde se studenti seznámí s jednotlivými lektory, kteří jim představí vyučované moduly, představí jim své požadavky na úspěšné absolvování a informují je o možnostech dalších konzultací. Další studium pak již probíhá převážně online formou. Lektoři se studenty komunikují po e-mailu či skypu a za pomoci jiných komunikačních kanálů. „Online výuka dosáhla bodu, kdy je nabízené studium přinejmenším stejně kvalitní, jako to v „kamenné" škole. Ceny online výuky jsou navíc velmi přijatelné," myslí si ředitel institutu CEMI Štěpán Mika.

www.cemi.czKalendář akcí

<<  Únor 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..