Google překladač: English Deutsch

V rámci letošního Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně zorganizovala firma PROFIKA s.r.o. ve spolupráci se společností technology-support s.r.o. soutěž nazvanou „GibbsCAM za vizitku". Této soutěže se bylo možné zúčastnit jménem firmy, družstva nebo jako OSVČ, které vlastní CNC obráběcí stroj nebo mají za předmět podnikání kovoobráběčství/zámečnictví či podobné činnosti spojené s obráběním kovu. Hlavní cenou byla výhra technologického softwaru GibbsCAM (vítěz si mohl vybrat buď GibbsCAM Produkční frézovací software, nebo GibbsCAM Produkční soustružnický software).
Prvním krokem k tomu, aby se zájemci o GibbsCAM dostali do hry, bylo vhození vizitky či napsaného kontaktu do vázy umístěné na stánku firmy PROFIKA. Druhým krokem bylo správné zodpovězení dvou otázek: „Jaké je křesní jméno zakladatele a tvůrce software GibbsCAM?" a „Kolik má maximálně otáček protivřeteno na CNC soustružnickém centru s protivřetenem HYUNDAI WIA L150LMSA?".

gibbscam logo1


Ze všech zúčastněných odpovědělo správně na obě otázky 25 soutěžících. Z jejich vizitek byl 30. října 2013 zástupcem společnosti Gibbs and Associates vylosován výherce hlavní ceny i výherci dalších dvou oceněných míst. Součást první ceny tvořila kromě vlastního soustružnického nebo frézovacího softwaru GibbsCAM i 50% sleva na libovolnou další konfiguraci tohoto softwaru. Druhý vylosovaný získal 50% slevu na libovolnou konfiguraci technologického softwaru GibbsCAM, třetí místo bylo odměněno slevou 35%. Všichni, kdo se soutěže zúčastnili a nebyli vylosováni, se mohou přihlásit u firmy technology-support o cenu útěchy, kterou je hrneček s logem GibbsCAM.

Firma technology-support s.r.o. figuruje na českém trhu v oblasti softwarových CAM řešení pro CNC obrábění již deset let a během této doby si získala řadu stálých a spokojených zákazníků. Za úspěchem firmy stojí mimo jiné snaha nebýt pouze jednorázovým dodavatelem určité technologie, ale být především partnerem, nabízet řešení problémů, s nimiž se uživatelé při své práci setkávají. V současné době disponuje v Česku čtyřmi technickými a školicími kancelářemi ‒ v Praze, Aši, Brně a Kopřivnici ‒ a dále jednou na Slovensku v Banské Bystrici. Kromě prodeje, školení a servisu produkčního technologického CAD/CAM softwaru GibbsCAM, firma technology-support zajišťuje školení a technickou podporu uživatelům CNC obráběcích strojů s řídicími systémy Acramatic 2100 CNC, Fanuc, Heidenhain, Mefi, Mitsubishi i Siemens-Sinumerik, nabízí služby pro výrobce a uživatele CNC obráběcích strojů a obchodně zastupuje firmu ChipBLASTER, výrobce jednotek pro vysokotlaké a velkoobjemové chlazení pro obráběcí stroje. Do nabídky jejích služeb patří rovněž rekvalifikační kurzy pro obsluhu CNC obráběcích strojů, které jsou určeny především firmám doplňujícím své stavy pracovníků prostřednictvím úřadů práce. V průběhu let došlo k rozšíření portfolia o CAD a CAM CimatronE, integrované řešení pro návrh, konstrukci a výrobu forem, lisovacích a postupových nástrojů, o prodej a implementaci dánského softwaru CIMCO, který umožňuje editaci NC programů, zasíťování CNC strojů (DNC) a sledování výroby (MDC), a o doplňkové softwary 1D řezný optimalizátor, editNC a RopeCAM.
www.t-support.czKalendář akcí

<<  Únor 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..