Google překladač: English Deutsch

Bojujeme proti koronaviru společně! Platforma je nyní zdarma pro všechny kupující a výrobce CNC. Koronavirus je extrémní situací pro celou ekonomiku a tvrdě zasahuje CNC průmysl. Přestože existuje velká nejistota, můžeme si být jisti jednou věcí: nejhorší je upadnout do šokového stavu. Místo toho je nejlepším způsobem problému čelit – kombinací flexibility, optimismu a solidarity. Proto tuto krizi překonáme společně! Na webu ORDERFOX.com chceme hrát svou roli, a proto výrobcům a kupujícím CNC umožňujeme využívat celou naši platformu zdarma - pro dynamickou a kooperativní reakci současný výjimečný stav.

Orderefox LOW

„Po této krizi si Evropa bude moci udržet prosperitu pouze prostřednictvím inovací, nových technologií a kreativního ducha," tvrdí profesor Wolfgang Reitzle, předseda dozorčí rady společnosti Continental AG a předseda představenstva společnosti Linde plc.
V každém případě současný stav zasáhne v každé jednotlivé společnosti: přehodnocení, nové postupy jsou tak zdárnou cestou z krize. Firma nyní nabízí konkrétní podporu v této oblasti: ORDERFOX.com, největší světový digitální CNC trh na světě, otevírá bezplatně celou svou platformu (původně do 30. dubna). Můžete tak udržovat provoz vašich výrobních činností a zabezpečit jejich dlouhodobou budoucnost.

Zapojte se hned teď!
ORDERFOX.com vyzývá celý sektor CNC, aby spojil své síly a překonal kronavirovou krizi. Vzájemná podpora, spolupráce, solidarita a aktivní využívání nových příležitostí představují nejlepší hnací sílu dobře fungujícího CNC průmyslu. Nyní i v budoucnosti.
Zajistěte si dodávky CNC dílů nyní díky cílenému digitálnímu výběrovému řízení výrobců CNC s možností dodání. Nečekejte - pokračujte! Jako kupující nyní můžete zadávat své zakázky CNC do výběrového řízení na adrese ORDERFOX.com - je to jednoduché digitální. Např. nabídka automatických filtrů dle vašich konkrétních požadavků. V neposlední řadě zde výrobce CNC najde volné výrobní kapacity s potřebnými odbornými znalostmi firem, které jsou v současné době schopny vyrábět a dodávat požadované díly. Jako součást nabízeného systému budete nejen podporovat celý sektor CNC, ale také udržovat hladký chod vaší vlastní výroby.
Pokud jste výrobcem CNC nebo poskytovatelem 3D tiskových služeb, můžete svou kapacitu snadno zpřístupnit celému odvětví CNC přes ORDERFOX.com.
Podle slov legendárního podnikatele Johna D. Rockefellera: „Vždy jsem se snažil proměnit každou katastrofu v příležitost."Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..