Google překladač: English Deutsch

Airlive představuje novou rodinu 3Mpix IP kamer BU-3028/BU-3028IVS s inteligentním ostřením pomocí motorizovaného objektivu s 3,5x zoomem, který nabízí vynikající kvalitu obrazu a také mění úhly pohledu. AirLive BU-3028/BU-3028IVS je určena jak k vnitřnímu, tak hlavně venkovnímu použití, protože je odolná proti počasí díky svému krytu IP66 a odolná proti vandalům, což dokazuje splněním standardu IK10. Tato kamera disponuje vestavěným stabilizátorem videa, takže redukuje vibrace způsobené například větrem. Kromě toho je vhodná pro použití ve dne i v noci díky inteligentnímu přísvitu IR LED s dosvitem až 25m a ICR.

Airlive BU-3028-1-s

Nová funkce Inteligentní zaostření
Tato kamera je vybavena inovativní funkcí - Inteligentní zaostření. Tato funkce umožňuje kameře Airlive BU-3028/BU-3028IVS okamžitě upravit zaostření po každé změně ohniskové vzdálenosti. Inteligentní zaostření pracuje s motorickým zoomem, pomocí kterého může uživatel změnit ohniskovou vzdálenost od 3 do 10,5 mm. Tato funkce zjednodušuje instalaci a další nastavení kamery bez nutnosti voláni kvalifikovaného technika a odmontování kamery z místa instalace. To je užitečné zejména v situacích, kdy je kamera namontovaná na těžko přístupném místě nebo když je instalace mnoha kamer, které je třeba konfigurovat. Dodávaný software umožňuje provádět vzdálenou správu kamery nebo re-konfiguraci již namontovaných zařízení.

Vysoká kvalita obrazu
AirLive BU-3028/BU-3028IVS nabízí rozlišení 3-Magapixely při rychlostí 25 snímků za sekundu a 1080p při 30 snímcích za sekundu. V kombinaci s inteligentní IR LED nabízí výjimečnou kvalitu obrazu, a to jak ve dne, tak i v noci. Inteligentní IR automaticky nastaví intenzitu osvětlení a tím zajistí, že kamera pořídí kvalitní video i ve tmě. Funkce digitální stabilizace videa dodatečně sníží rozmazání nahraného videa způsobené chvěním kamery. Další technologie Clear Motion minimalizuje rozmazání způsobené pohybem objektů.

Nahrávání na MicroSD kartu
Díky vestavěnému MicroSD slotu na paměťovou kartu může tato kamera nahrávat video i místně bez PC nebo nahrávacího zařízení NVR. Tato kamera podporuje MicroSDXC s kapacitou až 64GB pro delší záznam videa. Klient tak může snadno ušetřit náklady na dohledový systém.
Obousměrný přenos audia a DIDO konektory
Díky funkci obousměrného přenosu audia nabízí Airlive BU-3028 možnost sledovanou oblast slyšet a reagovat vzdáleně. Pomocí standardního prohlížeče Microsoft IE nebo Airlive CamPro mobilní aplikace, když máte instalovány mikrofony a reproduktory v počítači, mobilu a u kamery. Kromě toho, AirLive BU- 3028 podporuje digitální vstup / digitální výstup pro externí připojení různých příslušenství kamerového systému.

Inteligentní analýza videa u modelu BU-3028IVS
Model AirLive BU-3028IVS navíc obsahuje funkce inteligentní analýzy videa, které si představíme.

Rozeznání tváří
AirLive kamery s funkcí rozeznání tváří mohou poznat danou osobu a vpustit do objektu pouze osoby z dané databáze. Kamera umí za pár vteřin rozeznat obličej a navíc klidně otevřít autorizovaným osobám dveře atd.

e-Fence (ohrada)
e-Fence je neviditelnou ohradou (oplocením). Je to velmi jednoduché a pohodlné řešení zabezpečení pozemku. Pokud někdo vkročí na pozemek, kamera pošle alarm nebo email okamžitě.

i-Motion
iMotion (iPohyb) funkce nabízí možnost 4 hlídaných zón, kde můžete hlídat objekty (např. obrazy). Je to vice přesné než normální detekce pohybu. Tato funkce iMotion může hlídat jak objekty, tak osoby nebo auta.

Počítání objektů
Jednou z užitečných funkcní IVS je také počítání objektů jako jsou auta, kolemjdoucí lidé nebo jakékoli jiné objekty. Nadefinujete si počet objektů a kamera vám zašle různá upozornění dle vašich potřeb. Také jsou tato data uložena pro další potřebu analýzy.

Trip Zone
Je to podobná funkce jako e-Fence, ale je pokročilejší a můžete si nastavit, co může objekt v daném prostoru dělat. V případě překročení nastavené TripZone detekuje jaký alarm vyhlásí, můžete si tuto zónu přesně nastavit jak objektem, tak časem atd.

Více informací o těchto produktech najdete zde: http://cz.airlive.com/product/BU-3028 a http://cz.airlive.com/product/BU-3028-IVS.
Kontakt: Liba Krejzlíková, Marketing, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel.: 722 952 100.Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..