Google překladač: English Deutsch

Společnost Seco vyvinula pro své závitovací břitové destičky s jedním zubem novou třídu TM4000, která zajišťuje neobyčejně vysokou odolnost proti tvoření nárůstků na břitu při obrábění ocelových obrobků. Tato třída je první svého druhu a vyniká svým tvrdým, houževnatým karbidovým substrátem a speciálním dvojitým povlakem tvořeným vrstvami CVD na bázi titanu a Duratomic.

seco


První vrstva CVD Ti (C, N) spolu s druhou vrstvou Al2O3 Duratomic vytvářejí povlak zajišťující vynikající odolnost vůči opotřebení při vysokých řezných rychlostech a zamezuje tvorbě nárůstků na břitu při závitování nízkými řeznými rychlostmi. Břitové destičky s touto třídou proto dosahují optimální životnosti a až o 15 procent vyšších řezných rychlostí v porovnání s dřívější řadou pro řezání závitů.

Exkluzivní technologie Duratomic společnosti Seco se vyznačuje unikátním uspořádáním atomů hliníku a kyslíku, které poskytuje mnohem větší houževnatost a odolnost proti opotřebení.

Slinutý karbidový substrát břitové destičky zajišťuje rovnováhu mezi tvrdostí a tvárností, díky čemuž zvládá tepelné i mechanické rázy.

Závitovací břitové destičky TM4000 pracují skvěle na obráběcích strojích s vysokým i nízkým výkonem díky svým přesně broušeným profilům, které efektivně obrábějí vnitřní i vnější závity. Břitové destičky jsou k dispozici v provedení pro upnutí systémem Snap-Tap® společnosti Seco a pro vytváření nejrůznějších profilů závitů včetně ISO, Unified, Whitworth, BSPT, NPT, oblých závitů, lichoběžníkových závitů ACME, nástrčných ACME, API a API oblých závitů.

Další informace o třídě TM4000 vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/tm4000.Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..