Google překladač: English Deutsch

Nová vysokorychlostní fréza Double Octomill High Feed společnosti Seco navržená za účelem zvýšení rychlosti úběru materiálu při obrábění oceli a litiny disponuje 16 řeznými hranami na jediné břitové destičce a zajišťuje všestrannost, produktivitu a hospodárnost při hrubování.
Zatímco klasické čelní frézy většinou využívají břitové destičky se čtyřmi hranami, fréza Double Octomill High Feed (v dostupných průměrech 80 až 160 mm) disponuje lůžky břitových destiček s negativním axiálním úhlem, takže je možné použít oboustranné břitové destičky a dosáhnout celkového počtu 16 řezných hran.

seco obr03

Samotné břitové destičky mají pozitivní úhel čela, což přináší snížení řezného odporu a zároveň výrazně zvyšuje produktivitu díky použití vyšších řezných rychlostí.
Ke zvýšení výkonu frézy Double Octomill High Feed dále přispívají na obvodu destičky broušené drážky, které zabezpečují vždy přesnou a stabilní polohu destičky vzhledem k dosedacím plochám lůžka frézy. V dosedacích plochách lůžka frézy jsou nalisovány polohovací válečky z rychlořezné oceli (HSS), které zapadnou do zmiňovaných drážek na obvodu břitové destičky. Následně je destička upnuta silným středovým roubem. Tento přesný a stabilní systém upnutí přispívá ke zvýšení životnosti nástrojů, jelikož nedochází k tak rychlému opotřebovávání lůžek v porovnání s tradičními čelními frézami. Těleso frézy Double Octomill High Feed je navíc opatřeno tvrdým povlakem HV 700, který chrání nástroj před opotřebením a brání navařování žhavých třísek k tělesu.
Systém Double Octomill High Feed společnosti Seco disponuje širokou nabídkou břitových destiček ON09 se třemi geometriemi (M12, M14 a MD16) a čtyřmi třídami (MP1500, MP2500, MK1500 a MK2050). S touto řadou břitových destiček můžete frézu úspěšně využívat v široké oblasti aplikací obrábění ocelí a litin. Systém Double Octomill High Feed je dostupný v obvyklých verzích zubových roztečí.
Co se týče parametrů obrábění, mohou výrobci zkombinovat malou hloubku řezu s vysokým posuvem na zub a s využitím frézy Double Octomill High Feed dosáhnout vyšších rychlostí úběru materiálu a vyšší produkce dílů. Tyto parametry zároveň zvyšují stabilitu procesu a životnost nástroje, protože výsledná řezná síla působí v axiálním směru, což snižuje riziko vibrací.

www.secotools.com

seco obr03aKalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news