Google překladač: English Deutsch

S novými vrtáky Seco Feedmax-P mohou nyní výrobci dosáhnout ve srovnání se stávajícími parametry vrtání výrazného nárůstu produktivity při obrábění otvorů v materiálech ISO P (ocel), stejně jako v litinách. Tyto monolitní karbidové vrtáky zvyšují produktivitu vrtání až o 35 %, přičemž je zároveň zaručena delší životnost nástroje. To vše díky kombinaci nové geometrie a pokročilého povlakování.

seco-vrtaky

Nová geometrie a tmavě zbarvené TiAlN povlakování vrtáků Feedmax-P poskytují zdokonalený odvod třísky a zajišťují vysokou bezpečnost použití. K vyvrtání vyššího počtu otvorů je tak zapotřebí méně času při podstatně menší spotřebě nástrojů. Tyto vrtáky jsou vybaveny silnými přímými řeznými hranami s blízko umístěnými otvory pro chladicí kapalinu, které zajišťují přesné chlazení řezné hrany, a úzkými vodicími fazetkami, jež pomáhají minimalizovat množství tepla vznikajícího při vrtání. Vylepšená konstrukce břitů chrání rohy na čele nástroje a pozitivně upravuje proces utváření a odvodu třísek.

Nové povlakování vrtáků Feedmax-P umožňuje využít vrtací potenciál obráběcích strojů naplno. Silná geometrie špičky a moderní povlakování umožňují řezné rychlosti až 190 m/min
v materiálech SMG P5 bez negativního vlivu na životnost nástroje.

Společnost Seco dodává vrtáky Feedmax-P v rozsahu průměrů od 2 mm do 20 mm (0,078 až 0,787 palce) a k dispozici jsou poměry hloubky vrtání vůči průměru 3xD, 5xD a 7xD. Vnitřní přívod chladicí kapaliny je standard, který zajistí maximální výkon. Specifické provedení, jako jsou mezirozměry průměrů nebo integrovaný stupeň pro srážení hrany otvoru, jsou k dispozici na vyžádání.

Další informace o vrtácích Feedmax-P vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na stránkách produktu Feedmax-P.Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..