Google překladač: English Deutsch

Obráběcí operace jsou čím dál složitější, tolerance přísnější, dodací lhůty kratší a kvalifikovaní pracovníci se hledají stále obtížněji. Výrobci potřebují spolehlivého rádce, který jim pomůže nalézt ta nejefektivnější nástrojová řešení. Poté, co uživatel zadá do aplikace Suggest klíčové informace o svém stroji, materiálu a požadavcích na aplikace, obdrží během chvilky důvěryhodné doporučení nástrojů a řezné parametry.

SECO PR IMG Seco-Suggest-To

Zkraťte dobu přípravy a zvyšte svou produktivitu
Aplikace Suggest poskytuje v reálném čase informace o produktech a doporučení řezných parametrů pro většinu nástrojů Seco, což umožňuje minimalizovat cyklové časy. „Sebemenší zkrácení času obrábění pomáhá výrobcům udržet náskok před konkurencí – klasická cesta výběru řezných nástrojů však bývá obtížná a časově náročná, zejména pro méně zkušené pracovníky," říká Gerrit Kremer, globální produktový manažer pro digitální služby.
Seco 2 018371-chijgazyfnn

Získejte i relevantní alternativy
Vzhledem k tomu, že pro každou obráběcí operaci lze použít různá nástrojová řešení, uvádí aplikace Suggest i různé alternativy, které dobře splňují jedinečné požadavky uživatele. Tam, kde je třeba vyřešit soustružení či frézování závitů, připojí Suggest k údajům o aplikaci také plně optimalizovaný CNC kód.

Vše pro pohodlí našich zákazníků
Nově optimalizovaná aplikace Suggest se snazším ovládáním pomáhá získat během chvilky doporučení nástrojů i přesné řezné parametry. Díky takto komplexnímu řešení odpovědí na otázky týkající se obráběcích postupů mohou zákazníci využít odborné znalosti Seco Tools k dosažení nejlepších výsledků výroby.

www.secotools.comKalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news