Google překladač: English Deutsch

Společnost Seco Tools uvádí na trh novou produktovou řadu, která představuje vůbec první specializovanou sadu nástrojů pro obrábění kolenních implantátů. Nový program řezných nástrojů Jabro® z monolitního karbidu, určený pro obrábění specializovaných dílů ve zdravotnictví, kombinuje různé obráběcí strategie, jako je například vysokorychlostní frézování, které umožňuje zkrátit cyklové časy na výrobu dílů až o 50 procent.

seco1

Pokročilé substráty a optimalizované povlakování nástrojů zajišťují vynikající kvalitu obrobení povrchu, čímž výrazně snižují nebo dokonce zcela eliminují potřebu následných operací leštění nebo jemného dokončování. Tyto vlastnosti rovněž podporují vynikající stabilitu procesu a dlouhou životnost nástrojů.

Nová řada fréz Jabro pro obrábění dílů ve zdravotnictví využívá 9 pokročilých geometrií a zahrnuje celkem 39 nástrojů, přičemž většina z nich patří do řady Jabro Tornado pro vysokorychlostní obrábění. Každá geometrie je navržena pro konkrétní aplikace obrábění tibiálního lůžka a femorální části kolenního implantátu. A protože nové speciální nástroje vynikají v obrábění dílů vyrobených z materiálů CoCr (kobalt-chróm) a Ti6Al4V ISO-S12 (včetně využití 3D tisku), zvyšují výkon frézovacích operací i u dalších zdravotnických dílů, jako jsou kyčelní náhrady a kostní dlahy.

Další informace o frézách Jabro pro obrábění lékařských implantátů vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na stránkách produktů Jabro.Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..