Google překladač: English Deutsch

Společnost Seco rozšířila produktovou řadu EPB o nové kompaktní a vysoce intuitivní hlavy EPB 610 pro hrubé vyvrtávání, které zjednodušují obrábění otvorů, a také o hydraulická sklíčidla EPB 5835 zajišťující vyšší pevnost upnutí, stabilitu i větší objem odebíraného materiálu při hrubovacím frézování.

seco1

HQ_IMG_EPB_610

Hlavy pro hrubé vyvrtávání EPB 610, které se snadno používají a nastavují, jsou k dispozici ve čtyřech velikostech s průměrem od 39 mm do 115 mm a disponují speciálním dvojčinným mechanismem usnadňujícím nastavení průměru. Představují všestranné a produktivní řešení umožňující symetrické operace i operace se stupňovitým nastavením při dosažení různé hloubky řezu, a to až do dvou třetin šířky břitové destičky. Hlavy se navíc vyznačují krátkým tělesem přispívajícím k maximální pevnosti vyvrtávací sestavy, zatímco snížená hmotnost umožňuje rychlejší výměnu nástrojů a akceleraci vřetena.

HQ_IMG_EPB_5835

Hydraulické sklíčidlo EPB 5835 je ideální pro hrubovací frézování, kde je vyžadována vysoká rychlost odvodu třísek. Je vhodné pro použití s nástroji o průměru od 3 mm do 32 mm a v porovnání s klasickými držáky disponuje kratším tělesem a větším vnějším průměrem. Jeho provedení značně zvyšuje tuhost systému a u nástrojů třikrát delších než vnější průměr snižuje házení nástroje na maximálně čtyři mikrony. Sklíčidla EPB 5835 oproti běžným provedením také garantují výrazně vyšší přenositelný moment, který zajišťuje lepší řezné podmínky a vysokou bezpečnost procesu.

Další informace o hlavách EPB 610 pro hrubé vyvrtávání a hydraulických sklíčidlech EPB 5835 vám poskytne váš místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách http://www.secotools.com/epb610 nebo http://www.secotools.com/epb5835

Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci.

www.secotools.com

seco2