Google překladač: English Deutsch

Společnost HIWIN s. r. o. si již tradičně připravila pro návštěvníky letošního MSV zajímavou prezentaci. Ve stánku 96 v pavilonu V představila vůbec první laserový řezací stroj vlastní výroby a osobní konzultace nabídla ve zcela novém oddychovém koutku. Brněnský výrobce lineární techniky inovuje svoji výrobní strategii. Vedle tradiční aplikace lineárních komponent do zařízení zákazníků se nyní zaměřuje i na kompletní výrobu průmyslových strojů.

hiw1

Společnost HIWIN vystavila na stánku zmenšený exponát prvního řezacího stroje Fila vlastní produkce, který vyvinula ve spolupráci s firmou BT Bear Tronic: „Ke spolupráci nás přivedla narůstající poptávka po kvalitních, avšak cenově dostupných řezacích laserových strojích," říká ing. Pavel Cach, výkonný ředitel společnosti HIWIN s. r. o. z Brna. Podle jeho slov firma HIWIN vyvinula univerzální šasi řezacího stroje, které disponuje lineárními motory a možností osadit jej podle požadavků zákazníka například CO2 paprskem, vláknovým Fiber laserem nebo kreslící hlavou.

„Návštěvníkům veletrhu jsme letos představili novou řadu Fiber laserových řezacích strojů Fila, které vyrábíme ve třech velikostech, označených jako Fila 3015, Fila 4020 a Fila 6020. Všechny modely dosahují maximální dynamiky, přesnosti a vysoké produktivity. Použité vláknové lasery vynikají vysokou kvalitou svazku, který umožňuje soustředění do velmi malého průměru. Díky tenké stopě a velké energii pulzu najdou tyto stroje uplatnění především v aplikacích laserového značení, gravírování či řezání materiálů," upřesňuje Pavel Cach, a dodává, že první stroj z řady Fila už našel své místo ve firmě Kovos Svitálek ve Vracově. Právě tady vznikl i referenční dokumentární snímek, který přibližuje průběh montáže a instalace zařízení u koncového zákazníka.

Technické parametry jednotlivých modelů laserových řezacích strojů Fila jsou pak uvedeny v novém produktovém katalogu HIWIN. Profesionálové ze společnosti HIWIN poskytli zájemcům odborné konzultace přímo na stánku a všem, kdo letošní MSV nestihli, jsou připraveni se věnovat osobně.

O společnosti Hiwin
HIWIN (název vznikl složením z výrazů HI-tech a Winner - volně přeloženo jako vítěz v Hi-Tech technologiích), je dnes v mnoha zemích světa synonymem pro vysoce kvalitní komponenty lineární techniky. Reprezentantem značky HIWIN je od roku 2002 i česká společnost HIWIN s.r.o., která je kapitálově spojena s evropskou centrálou v německém Offenburgu. Česká firma HIWIN s.r.o. je výhradním distributorem produktů HIWIN pro Českou republiku a Slovensko. Lineární vedení, válcované, okružované a broušené kuličkové šrouby včetně opracování konců pro uložení, pojistné matice, kuličková pouzdra, lineární sety, kalené broušené vodící tyče (tvrdochromované a nerezové), polohovací systémy, lineární motory, KK moduly, lineární aktuátory, odměřovací systémy včetně technické podpory a návrhu/projektování standardně nabízíme pro naše zákazníky na individuální bázi. Produkty HIWIN, vyráběné v několika závodech na Taiwanu, Japonsku, USA, Německu i v ČR jsou dodávány přímo ze skladu v Brně a jsou určeny především pro manipulační a jednoúčelové stroje, CNC zařízení a obráběcí centra, strojní vybavení, těžké řezací stroje, brusky, pily, formovací stroje, automatizační zařízení, vysokorychlostní polohovací jednotky, lékařská zařízení, elektronický průmysl a polohovací zařízení.

www.hiwin.cz

hiw3

hiw2Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news