Google překladač: English Deutsch

Společnost HIWIN, s. r. o. patří v České republice už víc než 10 let ke špičce v oblasti lineárních technologií. Na letošním 55. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu se značka HIWIN prezentuje jako renomovaný dodavatel, který dodává na trh produkty nejvyšší kvality. HIWIN je třetím největším dodavatelem lineárních technologií na světě. Brněnská společnost zajišťuje předním výrobcům strojů a výrobních zařízení stabilní, efektivní, a především ziskové výrobní procesy. Její sortiment je velice rozmanitý, od miniaturních vedení do tiskáren až po složitá polohovací zařízení.

hiwin1


hiwin2Letos na MSV v Brně vystavoval Hiwin nejmodernější sortiment: kuličkové šrouby a pouzdra, lineární motory a vedení, tak i pohyblivá zařízení, jako jsou lineární moduly, aktuátory a polohovací osy. Svou premiéru měla například polohovací osa o rozměrech 700 x 3200 mm, nebo nový typ křížového stolu X-Y poháněného lineárními motory. Silnou stránkou společnosti jsou gantry systémy, plně využívající vlastnosti moderních technologií jako je gravírování a řezání laserem, vodním paprskem nebo plazmou. Na veletrhu se představily i „malé gantry" o velikosti 800 x 800 mm, a také víceosá polohovací jednotka, osazená laserovým vypalovacím zařízením.
HIWIN se může pochlubit celou řadu úspěšných realizací u nás i ve světě. Jsou to například speciální jednotka určená k polohování unikátního tomografu s nejvyšším rozlišením pro Centrum excelence Telč nebo velmi zajímavý produkt na měření kvality kol železničních vagonů pro čínský trh.
Výsledkem mnohaleté zahraniční spolupráce je zastoupení v Srbsku, distributor v Chorvatsku i vznik HIWIN Bulgaria Ltd. Brněnská společnost spolupracuje s Běloruskem, Rumunskem, a od letošního roku i s Ukrajinou. V budoucnosti chce zvýšit obrat především do zemí východní Evropy.

www.hiwin.cz