Google překladač: English Deutsch

FP.jpgVulkanizační hydraulický lis je plně automatické zřízení na vulkanizaci dvou plášťů současně v segmentových nebo dvoudílných formách. Lis může být vybaven vlastním zdrojem tlakové hydrauliky nebo společným zdrojem pro více lisů s možností plynulého nastavení lisovací síly. Mechanické funkce lisu jako otvírání, zavírání, vtahování a vytahování membrány, ovládání tlakové jednotky jsou vykonávány přímočarými hydromotory. Zakládání surových plášťů se děje pomocí zakladačů, které jsou ovládány pneumaticky nebo hydraulicky. Vykládání vylisovaných plášťů je pneumaticky ovládaným vykladačem. Membrána je ovládána středovým mechanismem

Celý článek...

stanz4_1.jpgTRUMATIC 5000 ROTATION je mimořádně produktivní především díky vysokým hodnotám zrychlení. Mezi nejdůležitější poznávací znaky patří velmi vysoká rychlost, rychlý sled zdvihů - nejrychlejší děrovací stroj světa, zásadní zvýšení rychlosti rotace, rychlé tváření, rychlá výměna nástrojů, výkonné a jisté odsávání. Pro TRUMATIC 5000 ROTATION

Celý článek...

XPRESS_1.jpgSpolečnost Gasparini S.p.A uvedla na trh novou řadu ohraňovacích lisů XPRESS a PSG v rozsahu od 25 do 1000 tun. Stroje mají kromě zvětšených parametrů chodu několik technicky vyspělých řešení. Zejména je to unikátní systém bombírování ACSG1, který kompenzuje prohnutí při ohybu on-line na základě skutečně odměřených hodnot sensory. Operátor neprovádí žádné nastavení při změně délky nebo materiálu, vše je plně automaticky řízeno.

Celý článek...

NL3000_3000.jpgMori Seiki uvádí od února 2006 na trh další stroje ze své úspěšné série NL. Výrobní řada vysoce přesných a tuhých CNC soustruhů byla rozšířena pro uspokojení požadavků na vysoce přesné soustružení obrobků větších rozměrů, např. z oblasti elektrotechniky, výroby tiskařských, dopravních a stavebních strojů. Nově tak nabízí soustružení až do průměru

Celý článek...

intos_1.jpgNejdůležitější novinkou společnosti Intos za rok 2005 je bezesporu nový CNC soustruh INTOS model E 160 CNC s řídícím systémem HEIDENHAIN TNC 4110 Manual Plus. Stroj byl poprvé odborné veřejnosti představen na specializované pražské výstavě MACH 2005 a hned tam získal prestižní ocenění „Zlatý MACH“ udělované nejlepšímu obráběcímu stroji. Porota ocenila zejména jednoduché, ale nadčasové konstrukční řešení stroje, jednoduchost obsluhy a hlavně vynikající /pro mnohé nedostižný…./ poměr mezi cenou a užitnými vlastnostmi stroje.

Celý článek...

lozisko111.jpgIGUS rozšířil svůj “igubal” program, který zahrnuje celoplastová kloubová ložiska o “mini” produktovou řadu. „Produkty nové řady jsou extrémně lehké a kompaktní, snadno montovatelné a vyrovnávají úhlové nepřesnosti,“ charakterizuje výrobek ing. Tomáš Vlk z divize Lin-tech společnosti Hennlich Industrietechnik, která v ČR výrobky distribuuje. Všechna tato ložiska jsou bezúdržbová, obejdou se bez těsnění a to i v silně znečištěných prostředích, dodal. Navíc jsou korozivzdorná a chemicky odolná.

Celý článek...

unexx_1_1.jpgStrojírensko-metalurgický komplex UNEX a.s. investoval více než 10 milionů korun do pořízení výkonného zařízení pro zakružování velmi tlustých plechů. To umožní rozšíření výrobních kapacit k zabezpečení výroby velkorozměrových komponent pro významné evropské i světové nadnárodní korporace. "Investice do zakružovacího zařízení nám umožní mimo jiné naplnit dlouhodobý kontrakt na dodávky difuzorů pro parní turbíny se společností Siemens Power Generation," řekl generální ředitel Unexu Petr KALIVODA.

Celý článek...

filtr_1.jpgSKF uvádí na trh další z výrobků Hy-Pro, Filtrační jednotku FTC1. Tato nová mobilní filtrační jednotka je vhodná pro filtraci kapalin při plnění nádržních systémů, pro čištění kapalin v systémech za provozu, pro odstranování pevných částic i vody, a využívá vysoce účinné filtrační prvky s vysokou kapacitou zachycených nečistot. Filtrování nového oleje - pevné částice a voda: Nový olej nelze automaticky považovat za čistý a většinou není vhodný pro přímé použití v hydraulických a mazacích systémech.

Celý článek...

tosturn1_1.jpgNa následujících řádcích Vám představíme další z novinek společnosti TOS Čelákovice. Soustružnická centra řady TOSTURN byla konstruována tak, aby vyhověla požadavkům na rychlé, přesné, účinné a plně automatizované CNC stroje pro práci z tyče. Tohoto bylo dosaženo, aniž by se slevilo ze schopnosti soustružnických center provádět obrábění druhé strany v kleštině a výkonné obrábění ve sklíčidle.

Celý článek...

GV3_Application_Story___Pic_1.JPGVkládání výrobků do mechanického nástroje z vnějšku lze řešit mnoha způsoby. Pokud musí ovšem systém obrábět uvnitř strojního zařízení a je přímo vystavený nepříznivým účinkům přítomnosti pilin či třísek, pak je počet dostupných možností omezen. Jako ideální odpověď na tento problém se osvědčil plochý vodicí systém GV3 HepcoMotion s dvouřadými kladkami sestrojený pro teleskopický posun. Jednoosý posun probíhá ve vymezeném prostoru stroje a systém je přitom upevněn na nosnou konstrukci stroje. Ploché vodicí dráhy systému GV3 zvolené pro jejich pevnost jsou pneumaticky poháněny a sestaveny nad sebou tak, aby vytvářely teleskopický posun.

Celý článek...

oha50b1_1.jpgPředstavujeme Vám novinku společnosti TOS Čelákovice, kterou je svislá odvalovací obrážečka OHA 50 CNC 5 s řídícím systémem SINUMERIK 810 G. Jedná se o vysoce výkonný universální stroj, určený pro obrážení vnějšího i vnitřního ozubení čelních ozubených kol s přímými i šikmými zuby. Kromě ozubených kol je možno na stroji obrážet různé křivkové kotouče odvalováním obrážecího nástroje nebo jednotlivým dělením.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

61

Kalendář akcí

<<  Březen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..