Google překladač: English Deutsch

unexx_1_1.jpgStrojírensko-metalurgický komplex UNEX a.s. investoval více než 10 milionů korun do pořízení výkonného zařízení pro zakružování velmi tlustých plechů. To umožní rozšíření výrobních kapacit k zabezpečení výroby velkorozměrových komponent pro významné evropské i světové nadnárodní korporace. "Investice do zakružovacího zařízení nám umožní mimo jiné naplnit dlouhodobý kontrakt na dodávky difuzorů pro parní turbíny se společností Siemens Power Generation," řekl generální ředitel Unexu Petr KALIVODA.

Celý článek...

filtr_1.jpgSKF uvádí na trh další z výrobků Hy-Pro, Filtrační jednotku FTC1. Tato nová mobilní filtrační jednotka je vhodná pro filtraci kapalin při plnění nádržních systémů, pro čištění kapalin v systémech za provozu, pro odstranování pevných částic i vody, a využívá vysoce účinné filtrační prvky s vysokou kapacitou zachycených nečistot. Filtrování nového oleje - pevné částice a voda: Nový olej nelze automaticky považovat za čistý a většinou není vhodný pro přímé použití v hydraulických a mazacích systémech.

Celý článek...

tosturn1_1.jpgNa následujících řádcích Vám představíme další z novinek společnosti TOS Čelákovice. Soustružnická centra řady TOSTURN byla konstruována tak, aby vyhověla požadavkům na rychlé, přesné, účinné a plně automatizované CNC stroje pro práci z tyče. Tohoto bylo dosaženo, aniž by se slevilo ze schopnosti soustružnických center provádět obrábění druhé strany v kleštině a výkonné obrábění ve sklíčidle.

Celý článek...

GV3_Application_Story___Pic_1.JPGVkládání výrobků do mechanického nástroje z vnějšku lze řešit mnoha způsoby. Pokud musí ovšem systém obrábět uvnitř strojního zařízení a je přímo vystavený nepříznivým účinkům přítomnosti pilin či třísek, pak je počet dostupných možností omezen. Jako ideální odpověď na tento problém se osvědčil plochý vodicí systém GV3 HepcoMotion s dvouřadými kladkami sestrojený pro teleskopický posun. Jednoosý posun probíhá ve vymezeném prostoru stroje a systém je přitom upevněn na nosnou konstrukci stroje. Ploché vodicí dráhy systému GV3 zvolené pro jejich pevnost jsou pneumaticky poháněny a sestaveny nad sebou tak, aby vytvářely teleskopický posun.

Celý článek...

oha50b1_1.jpgPředstavujeme Vám novinku společnosti TOS Čelákovice, kterou je svislá odvalovací obrážečka OHA 50 CNC 5 s řídícím systémem SINUMERIK 810 G. Jedná se o vysoce výkonný universální stroj, určený pro obrážení vnějšího i vnitřního ozubení čelních ozubených kol s přímými i šikmými zuby. Kromě ozubených kol je možno na stroji obrážet různé křivkové kotouče odvalováním obrážecího nástroje nebo jednotlivým dělením.

Celý článek...

hytos_1.jpgPři servisních zásazích nebo při doplňování nového oleje do systému hydraulických a mazacích zařízení se může dostat do systému nepřípustně vysoké množství nečistot. To může vést k poruchám a k výraznému snížení životnosti jednotlivých komponentů. To byl hlavní důvod, proč společnost Agro-Hytos, zabývající se filtrací hydraulických kapalin, představila novinku ve svém sortimentu. Servisní filtrační agregát pro sledování čistoty oleje Cleanline portable light FA 014 vyvinutý v ARGO-HYTOS umožňuje snadné plnění hydraulických a mazacích systémů olejem, a také paralelní filtraci.

Celý článek...

soustruh_1.jpgUniverzální hrotový soustruh SUA 100-125-150 NUMERIC je nový numericky řízený stroj, který je určen pro hrubovací a dokončovací práce hřídelových i přírubových součástí, dále pro řezání závitů, vyvrtávání, soustružení kuželů i různých tvarových rotačních ploch. Výkon hlavního motoru umožňuje soustružení obrobků až do váhy 6000 kg bez opěrky a až 8000 kg v opěrce. Soustruh uvádí na trh společnost TOS Čelákovice. V základním provedení je stroj dodáván ve vzdálenostech hrotů 2000, 3000, 4000, 5000, 6000, 8000 mm a na zvláštní přání zákazníka je možné jej dodat až do 24 000 mm točné délky.

Celý článek...

ds.jpgVýrobce obráběcích strojů v Písku zpeněžuje své vybavení v souvislosti s plánovaným ukončením výrobní činnosti společnosti KOVOSVIT DS, a.s. v Písku, jejíž celý výrobní program již převzala mateřská společnost KOVOSVIT MAS, a.s. v Sezimově Ústí.
Pro zajištění výroby produktové řady soustružnických automatů KOVOSVIT DS byly do výrobní základny v Sezimově Ústí převedeny všechny speciální stroje a zařízení potřebné pro výrobu těchto produktů.

Celý článek...

celakovice_1.jpgFirma TOS Čelákovice, výrobce obráběcích strojů, uvádí na trh jednu ze svých novinek, odvalovací frézku na ozubení OFA 75 CNC 6. Stroj je určen pro frézování ozubených kol čelních s přímými a šikmými zuby, řetězových kol, šnekových kol frézovaných radiálním a tangenciálním způsobem, drážkových hřídelí a jiných ozubení frézovaných odvalovacím způsobem. Obsluha, seřizování a údržba strojů jsou řešeny tak, aby byly jednoduché, rychlé a bezsilově ovládané.

Celý článek...

prevod.jpgFirma TOS Znojmo, která se v současné době specializuje na sériovou výrobu převodovek, a jejímž hlavním výrobním programem jsou převodovky zejména šnekové, čelní, kuželočelní, i planetové, ale také speciální převodové skříně podle přání zákazníka, uvedla na trh inovovanou řadu čelních převodovek s označením MTC..A. Dopracováním velikosti pro přenos vyšších výkonů byla dokončena inovace původní řady. Nová koncepce umožňuje přenos vyšších kroutících momentů při nižší hmotnosti převodovky. K příjemnému dojmu z nového zpracování u velikosti 1 - 5 přispívá bloková skříň ze slitin hliníku, vyznačující se vysokou tuhostí.

Celý článek...

auto321.jpgAmerická CTS Corporation, přední konstruktér a výrobce elektronických součástek pro automobilový a elektronický průmysl, hodlá investovat téměř půl miliardy korun do výstavby nového závodu v průmyslovém parku Ostrava-Hrabová. Nejdéle do tří let tak vytvoří víc než 160 nových pracovních míst. „Díky této investici v České republice budeme moci zvýšit své výrobní kapacity a lépe zásobovat evropský trh, na který v současné době dodáváme převážně ze závodu ve Velké Británii,“ říká Ron Bell, ředitel evropského zastoupení CTS, a doplňuje: „V ostravském závodě budeme vyrábět elektronické součástky a senzory pro automobilový průmysl a další elektronické komponenty.“

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

61

Kalendář akcí

<<  Červenec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..