Google překladač: English Deutsch

dk1.gifNový zakázkový provoz se pod odborným vedením nových majitelů věnuje zákazníkům poskytováním komplexních služeb v oblasti povrchových úprav - návrhy, poradenství a realizace požadovaných povlaků. Firma DK lakovny nabízí zakázkové provedení požadovaných povrchových úprav včetně předúpravy povrchu, návrhy povrchových úprav pro požadovanou životnost resp. odolnost včetně potřebných zkoušek.

Celý článek...

edge_1.jpgPathtrace Engineering Systems, společnost zabývající se vývojem EdgeCAM software uvádí na trh vylepšenou verzi software pro programování CNC strojů. EdgeCAM je CAM software založený na Windows, určený pro programování CNC strojů. Pathtrace Engineering Systems, vyvíjí EdgeCAM již více než 20 let na základě zkušeností více než 30 000 uživatelů z celého světa.

Celý článek...

loziska_1.jpgV úterý 24. května podepsal primátor města Brna Richard Svoboda smlouvu o budoucí kupní smlouvě s japonským investorem na Černovické terase firmou Daido Metal. Slavnostní podpis se uskutečnil na Nové radnici v místnosti RMB. „Strategické přípravy průmyslové zóny se nyní začínají vyplácet. Po Daikinu a Ohmori je to další japonský investor, který Brnu nabízí nová pracovní místa a další ekonomický rozvoj,“ řekl primátor města Brna Richard Svoboda.

Celý článek...

chrom.jpgFirma SVAZIKO působící na trhu od roku 1996 nabízí služby v oboru povrchových úprav kovů - galvanizace kovů. Společnost je schopná pro vás zajistit následující technologie: zinkování, chromování, niklování, fosfátování, cínování, leštění nerezu, černění.  Pro tyto služby má k dispozici 3000m2 výrobní plochy, na které jsou umístěny tři automatické linky na zinek, po jedné lince na chrom-nikl, fosfát, alkalické černění, odmašťování a chemický nikl. Nechybí ani pracoviště elektrochemického leštění nerezových materiálů. V oblasti prodeje materiálu se stala dealerem šroubárny Turnov, WH-KOTE. Výhradně spolupracuje s českými výrobci spojovacího materiálu, kterými jsou šroubárna Turnov, Libčice, Žatec, Hvězdonice a další.

Celý článek...

sodra-turbina1.jpgŠKODA POWER, dceřiná společnost ŠKODA HOLDING, získala dva nové kontrakty ve Švédsku v celkovém finančním objemu ca 450 mil. Kč. Jedná se o dodávku turbosoustrojí 60 MW a 50 MW s přilehlými soubory zahrnující montáž a uvedení do provozu pro švédskou firmu SÖDRA, která je výrobcem celulózy pro široké spektrum výroby papíru. Společnost SÖDRA sdružuje aktivity směřující do oblasti papírenského průmyslu, lesního hospodářství a výroby bioenergie. Společnost SÖDRA je jedním z největších světových výrobců průmyslové celulózy pro výrobu papíru.

Celý článek...

rojek1.jpgFirma Rojek, zabývající se výrobou dřevoobráběcích strojů, představila 12. a 13.5. na zákaznických dnech nový stroj – formátovací kotoučovou pilu PK 250 A. Tato pila je určená pro přesné řezání menších formátů. Její základní výbavu představuje přesná mechanika pilového kotouče s naklápěním, hlavní motor o výkonu 2,2 kW. a vysoce kvalitní formátovací stůl vedený na ocelových lištách s kuličkovým uložením. Šíře řezu je 800 mm. Další technická data naleznete na: www.rojek.cz

agama1.jpgFirma S.O.S DIFAK, s.r.o. se zabývající se servisem a modernizací NC strojů v současnosti představuje nový stroj LS-JK 550 AGAMA, který je určený pro zalisování ocelových kuliček malých průměrů popř.expandérů či dalších prvků do kompletovaných dílců ve 3D oblasti. K zalisování dochází prostřednictvím speciální lisovací hlavice umístěné ve vertikální ose (osa Z). Lisovací výkon může být podle požadavku zákazníků od 5 kN do 240 kN.

Celý článek...

flott1.gifFirma FLOTT vyrábějící stroje na vrtání, řezání a broušení rozšiřuje svůj program konvekčních vrtacích a závitořezných strojů o stroj BF M1 "FLOTT".
BF M1 je předurčený pro obrábění menších součástek z oceli, hliníku a plastů v oblasti výroby modelů, prototypů a vzdělávání.
Umožňuje frézování do 16 mm, má oboustranně výkyvnou frézovací hlavu a disponuje samostatně připojitelným jemným posuvem. Velký rozsah otáček 0 - 2200 1/min, se současně vysokým kroutícím momentem, je dosažen kombinací elektronického řízení a dvoustupňové převodovky. Všechny osy (x= 220 mm, y= 100 mm, z= 180 mm) jsou jemně nastavitelné pomocí ručního kolečka. Na upnutí nástroje slouží kužel MK 3.
Stroj je sériově dodávaný se sadou kleštin 4 - 16 mm. Stroj je možné dovybavit rozsáhlým příslušenstvím. http://www.flott.sk/cz/

SPV_20_CNC1.jpgModerní svislý soustruh určený pro opracování těžkých, rozměrných a těžce vystředitelných přírubových dílců. Možnost dvou upínacích tlaků umožňuje bezproblémové odepnutí a přepnutí po hrubování na nižší tlak pro obrábění na čisto a docílit tak vysoké rozměrové a geometrické přesnosti tenkostěnných dílců. Soustruh je vybaven 4 -bokou nástrojovou hlavou, standardně 8-bokou hlavou a ve speciálním provedení je stroj vybaven elektrovřetenem firmy KESSLER ( 12.000 ot./min, 18/29 kW) s automatickou výměnou nástrojů a zásobníkem pro 10 pozic. Podrobnější technickou specifikaci najdete na: http://www.cztech.cz
 

support.jpgSystém mnohočetného upínání českého výrobce firmy Kaderka-Kastr, kterou obchodně zastupuje firma technology-support s.r.o., je určen pro CNC vertikální a horizontální frézovací centra a vrtací centra. Díky tomuto systému je možné:
upínat více dílců najednou (od toho vlastní název „mnohočetné upínání“) do pracovního prostoru obráběcího stroje, což zkracuje vedlejší časy na minimum, a obrábět dílce z několika stran bez nutnosti přepínat, což zpřesňuje vlastní výrobu.
Mnohočetné upínání pro CNC obráběcí centra spolu se systémem paletizace řeší komplexně upínání polotovarů do obráběcího stroje
- to je ceněno především u výroby na CNC frézovacích strojích, která vyžaduje dlouhé časy pro upínání polotovarů, a u dílců, kde je nutné obrábět z více stran najednou.

Celý článek...

tollok.jpgSpolečnost ZPV, jednen z největších a nejkomplexnějších distributorů komponentů pohonných systémů a uložení v České republice, uvádí na trh novinku – svěrná pouzdra TOLLOK, která nahrazují klasický spoj „pero – drážka“. Pouzdra jsou vyráběna od průměru 6 mm až do průměru 1800 mm. Jejich velkou výhodou je snadná montáž a demontáž, a také široká možnost aplikací. http://www.zpv-brno.cz/

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

70

Kalendář akcí

<<  Červenec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..