Google překladač: English Deutsch

Patentovaná technologie TrueMillTM kalifornské firmy SURFWARE již od roku 2005 sbírá ocenění téměř po celém světě. V roce 2005 získala v USA vítězné ocenění "Technologie roku 2005" udělované každoročně časopisem IndustryWeek, předním světovým médiem v oblasti výrobního managementu. Toto ocenění získávají vždy takové technologie, které přinášejí předpoklad významného růstu světové výroby. V květnu 2006 získala technologie TrueMillTM cenu Mezinárodního strojírenského veletrhu udělovanou každoročně firmou Agrokomplex v Nitře. Dalším významným oceněním je Zlatá medaile Mezinárodního veletrhu obráběcích a tvářecích strojů udělovaná každoročně firmou BVV v Brně.

DSC04218.jpg

Zlaté medaile 48. mezinárodního strojírenského veletrhu MSV a 5. mezinárodního veletrhu obráběcích a tvářecích strojů IMT byly slavnostně uděleny první den veletrhu v Rotundě pavilonu A. Letos bylo do soutěže nominováno v rámci MSV 27 exponátů a sedm soutěžilo o medaile IMT.
Ministr průmyslu a obchodu Martin Říman při této příležitosti uvedl, že letos byla velká konkurence, proto jsou tato ocenění zvláště cenná.

Technologie TrueMillTM byla poprvé představena na trhu České a Slovenské republiky v roce 2005 na strojírenských výstavách MACH v Praze a MSV v Nitře.
TrueMillTM přináší revoluční technologii v oblasti třískového obrábění a zcela jistě představuje největší novinku v oblasti CAM systémů za několik posledních let. TrueMillTM zřejmě zásadním způsobem mění pohled na vysokorychlostní obrábění. Hlavním přínosem TrueMillTM je výrazné zkrácení doby obrábění a to prakticky na všech frézovacích centrech včetně starších a prodloužení životnosti používaných nástrojů.
Technologie TrueMillTM je dostupná pouze v produktu SURFCAM Velocity a verzích vyšších.
Bližší informace naleznete na stránkách společnosti 3E Praha Engineering, a.s. www.3epraha.cz nebo na stránkách produktu SURFCAM www.surfcam.cz.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news