Google překladač: English Deutsch
Elektronicky řízený plynový motor

motor_big.gifTEDOM M1.2C M640 FNG 4 je plynový motor s elektronicky řízeným vefukováním zemního plynu k jednotlivým sacím ventilům. Výhodou tohoto provedení je přesné dávkování plynu pro jednotlivé válce motoru, a tím dokonalé spalování a následné snížení exhalací. Motor je určen především k montáži do městských a příměstských autobusů či komunálních vozidel. Další parametry najdete na www.tedom.cz

ocel_1.jpgBritsko-japonská společnost Mi-King slavnostně zahájila výrobu v novém středisku na zpracování ocelových svitků v Kolíně. Díky této investici přesahující 600 milionů korun vznikne v regionu nejméně padesát nových pracovních míst. V novém závodě bude Mi-King zpracovávat výrobky z válcované oceli a dalších plochých materiálů. Roční objem produkce kolínského závodu by měl brzy dosáhnout až 200 tis. tun oceli.

Celý článek...

mcv1210_1.jpgU příležitosti konání 15. setkání uživatelů SUPro2005 proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů 4. ročníku uživatelské soutěže AV ENGINEERING AWARDS 2005.
Posouzeno bylo celkem 57 projektů v 7 kategoriích: Vzdělávání, Průmyslový design, Konstrukce výrobků, PDM projekty, Analýzy a simulace, Nástroje a výrobní zařízení a NC výroba. Speciální cena "Čtenářů portálu www.aveng.cz" byla udělena projektu, který získal nejvíce bodů od návštěvníků webových stránek AV ENGINEERING.

Celý článek...

prevodovka_1.gifFirma TOS ZNOJMO, akciová společnost se specializuje na sériovou výrobu převodovek. Její výrobní program zahrnuje převodovky zejména šnekové, čelní, kuželočelní, i planetové, ale také speciální převodové skříně podle přání zákazníka.V současné době společnost vyvinula a zavádí na trh nový progresivní typ šnekových převodovek s označením MRT...A.

Celý článek...

rezani.jpgPřinášíme Vám přehled vodou mísitelných chladicích a mazacích kapalin firmy Blaser. Do této kategorie patří následující výrobky: Blasocut, Vasco a Grindex, při čemž látky Blasocut můžeme ještě rozdělit na další dvě podskupiny, a to podle obsahu chlóru. V následujícím přehledu se dočtete o jejich důležitých vlastnostech a hlavních oblastech použití.

Celý článek...

finsko_1.jpgVýroba vnitřních částí reaktoru nového jaderného bloku finské elektrárny Olkiluoto vytíží do dvou měsíců největší výrobní prostory v republice - škodováckou reaktorovou halu v Plzni. Kapacity obrovské budovy s největším soustruhem a jeřábem v Česku, které ještě před sedmi lety hrozilo uzavření, už letos nebudou postačovat. Škoda JS, která od července patří ruské skupině OMZ, našla řadu významných zakázek, opět z oblasti jaderné energetiky. ČTK to řekl vedoucí marketingu Josef Říha.

Celý článek...

soustruzeni3.jpgFirma Pramet představuje nový materiál pro soustružení - 6610. Je to nejotěruvzdornější materiál řady 6000. Podkladový substrát je díky relativně nízkému obsahu kobaltu vysoce odolný vůči plastické deformaci, což ho předurčuje pro operace charakterizované vysokým tepelným zatížením. Dobré provozní spolehlivosti je dosaženo díky funkčně gradientní vrstvě substrátu.

Celý článek...

Mill_1.jpgCelostátní setkání uživatelů produktu SURFCAM proběhlo 17. května 2005 v konferenčních prostorech hotelu Olympik v Praze. Setkání se zúčastnilo přes 120 uživatelů z celé České republiky. Organizátorem byl distributor – společnost 3E Praha Engineering ve spolupráci s autorizovanými prodejci produktu. Setkání se konalo při příležitosti představení nové verze SURFCAM 2005, která byla uvedena na trh České a Slovenské republiky v dubnu 2005.

Celý článek...

flott_1.jpgSpolečnost ,,FLOTT“ představila ve své výstavní premiéře na MSV v Nitře novou typovou řadu stojanových odsávacích zařízení určenou pro kotoučové a pásové brusky na kov. Kombinací nového typu odsávacího zařízení s bruskou je možné brousit a odjehlovat i  tam, kde to doposud hygienické předpisy a požadavky na čistotu neumožňovaly.

Celý článek...

sua6380as.jpgTOS Čelákovice, a.s. – výrobce soustruhů a strojů na ozubení představuje novinku - SUA 63 - 80 NUMERIC. Univerzální hrotový soustruh SUA 63 - 80 NUMERIC je numericky řízený stroj, který je určen pro hrubovací a dokončovací práce hřídelových i přírubových součástí, dále pro řezání závitů, vyvrtávání, soustružení kuželů i různých tvarových rotačních ploch. Výkon hlavního motoru 30 kW umožňuje výkonné soustružení obrobků až do váhy 6000 kg bez opěrky a až 8000 kg v opěrce. Je možné dosáhnout kroutícího momentu na vřetenu až 8000 Nm.

Celý článek...

intos_1.jpgINTOS je společnost se sídlem v Žebráku a dlouholetou tradicí. Výroba obráběcích strojů v Žebráku je spojena se jménem Volman. V roce 1872 zakládá František Volman zámečnickou dílnu, kde se nejprve prováděly opravy zemědělského nářadí, ale již v roce 1880 začíná vlastní výroba obráběcích strojů. V průběhu trvání změnila firma několikrát majitele.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

69

Kalendář akcí

<<  Červenec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..