Google překladač: English Deutsch

magic_1.jpgNěmecká firma Körner představuje novinku ve svém sortimentu, kterou je obráběcí centrum. Magic 550 je HSC/HPC – frézka určená pro dokončovací operace při výrobě forem, prototypů a sériově vyráběných dílů. Stroj je dodáván jako 3, 4 a 5osý. V budoucnosti bude vyráběn také jako 3osý laserový obráběcí stroj. Magic 550 jako HPC (High Productive Cutting - vysoce výkonnostní řezání) spojuje všechny výhody univerzální frézky (měřicí hlava, vysokotlaké chlazení, řízený odvod třísek, definovaná řezná hrana při vnitřním obrábění) s výhodami vysokorychlostního obráběního HSC (High Speed Cutting), jako je odvod tepla z řezu pomocí třísek a vynikající přesnost při dokončování, s dosažením výborné drsnosti povrchu.
http://www.creativtec.net

Extend_720_1_1.jpgNovinku ve svém sortimentu uvádí na trh společnost Bomar a je jí pásová pila Extend.Výrobní řada Extend nahrazuje strojní pásovou pilu SL 520 a zároveň rozšiřuje výrobní paletu o komplexní výrobní skupinu strojů. Řezný rozsah nových typu této řady pil začíná na rozměru 520x700 mm a končí na 1020 x 1100 mm. Ve spojení s podávacím systémem umožňují všechny stroje rozšíření na plnoautomatické pásové pily.

Celý článek...

Compact_360_A.pngSpolečnost Bomar představuje novinku ve svém sortimentu, pásovou pilu na kov. Pila Compact 360 A je výkonný hydraulický automat dvousloupové konstrukce určený pro sériové a vysoce produktivní dělení materiálu pod úhlem 90°. Upínat a řezat lze také materiál ve svazku s pomocí hydraulického svazkovače (zvláštní příslušenství). Rameno a podstavec pily jsou vyplněny polymerním betonem, což významně zvyšuje tuhost jeho konstrukce a přispívá ke klidnému chodu ramene pásu bez nežádoucích vibrací.

Celý článek...

prevodovka_1.jpgScania představuje novou kombinaci hnacího ústrojí se 6-stupňovou převodovkou s vysokým točivým momentem a jednoduchým schématem řazení. Uzpůsobena je jízdním vlastnostem 9-litrových motorů Scania a stává se ideálním řešením pro sektor městské rozvážkové přepravy. Nová převodovka s plynulým a přímým řazením je schopna snášet hodnoty točivého momentu motoru až do 1 250 Nm. Dostupná je pro rozvážkové vozy řady P s nápravou 4x2 a výkonem motoru 230 nebo 270 k a pro vozidla o celkové hmotnosti 18 tun nebo celkové kombinované hmotnosti až 26 t.

Celý článek...

heisskanal_1.jpgNěmecká firma GmBH &Co. KG, Brensbach je systémovým dodavatelem horkých i studených vtokových systémů. Podle toho zahrnuje výrobní portfólio i horké vtokové systémy s tzv. tunelovým ústím., která jsou vyráběna v různých provedeních a velikostech. Tyto urychlují konstrukci a výrobu nástrojů, čímž napomáhají snižovat náklady na důležité části forem. Navíc odpadá i nákladné erodování. Firma i-mold může vyrábět nástroje i pro větší výstřiky – podle druhů vybraných plastů až do 1 000 gramů – za pomoci metody MIM (Metal Injection Molding). Ty pak obsahují velmi hladké a pro proudění taveniny vhodné kanálky a poskytují tím spolehlivé funkční tunelové ústí.

Celý článek...

true.jpgPřihlášený patent firmy Surfware - technologie TrueMillTM - získal vítězné ocenění "Technologie roku 2005" udělované každoročně časopisem IndustryWeek, předním světovým médiem v oblasti výrobního managementu. Toto ocenění získávají vždy takové technologie, které přinášejí předpoklad významného růstu světové výroby. 'Revoluční technologie generování dráhy nástroje' byla zvolena pro letošní rok jako jeden z pěti vítězných technologických procesů. Časopis IndustryWeek oceňuje již od roku 1993 ty nejlepší "tahouny" světového ekonomického pokroku v rámci svého programu "Industry Week`s Technology and Innovation Award Program".

Celý článek...

vu_title_1.jpgVysokorychlostní vertikální pětiosé obráběcí centrum TRIMILL VU pro obrábění nástrojů, forem a zápustek představuje jako novinku ve svém sortimentu. TRIMILL VU je vysoce dynamické, velmi kompaktní vertikální obráběcí centrum velmi tuhé termosymetrické konstrukce pro hrubovací i dokoncovací operace. Optimální a neměnná dynamika je zajištěna skutečností, že obrobek se nepohybuje. Pětiosé centrum včetně integrované vidlicové frézovací hlavy je osazené vysokootáčkovým vřetenem. 

Celý článek...

energet_retezy.jpgMálokdy se v technické praxi stane, že novější, jednodušší a sofistikovanější řešení je méně nákladné, než dosud standardně používané systémy. Nové hliníkové vodící žlaby „Super Through“ toto díky použitému materiálu a jednoduché konstrukci stoprocentně splňují. „Mají nižší hmotnost než žlaby ocelové, na rozdíl od nich jsou nekorodující, snáze se montují a v konečném součtu vycházejí levněji,“ řekl product manager firmy Lin-tech pro tento produkt ing. Jaroslav Beneš.

Celý článek...

linved._1.jpgOdštěpný závod Lin-tech společnosti Hennlich Industrietechnik představuje nové lineární vedení – typ SRT. „Nové lineární vedení bylo vyvinuto především pro použití na vertikálních osách mnoha typů zařízení s velkým momentovým zatížením a s vysokými rychlostmi a zrychlením, jako je například „Vysokorychlostní čipový montér“,“ řekl product manager pro tento produkt ing. Antonín Kozelka. Lineární vedení SRT je vhodné pro montážní jednotky, balicí stroje či kopírky. „Uplatnění nalezne všude tam, kde obvyklé typy lineárního vedení nestačí,“ doplnil Kozelka.

Celý článek...

comac_1.jpgJiž více než 25 let vyrábí a dodává firma Comac stroje pro ohýbání kovových profilů. Kvalita produkce a schopnost řešit i velmi komplikované úkoly jsou příčinou, proč celosvětový počet instalací překročil číslo 5000. Společnost Comac sídlí ve Villanova d´ Asti nedaleko italského Turína. Její produkce je zaměřena na výrobu flexibilních a spolehlivých strojů, které svými schopnostmi pokrývají široké spektrum požadavků na ohýbání profilů. Vysoká pozornost výrobce je věnována nepřetržitému zlepšování stávajících a vývoji nových modelů tak, aby výrobní portfolio reflektovalo měnící se požadavky trhu. Stroje kladou velmi nízké požadavky na údržbu. Značka je známa na všech rozhodujících trzích, lokální distributoři zajišťují záruční a pozáruční servis, poradenství a dodávky náhradních dílů. Pro český a slovenský trh zajišťuje tyto služby servisní a technické centrum firmy Newtech v Plané nad Lužnicí.

Celý článek...

Parma_1.jpgSpolečnost Newtech představuje novinku v nabídce vysekávacích lisů. Nový vysekávací lis LVD disponuje 21 polohovou nástrojovou hlavou se třemi přímo poháněnými autoindexovatelnými stanicemi, výkonným řídicím systémem GE Fanuc 0iP, tuhým rámem a designem zaměřeným na dosažení vysoké přesnosti (0,05 mm).

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Září 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..