Google překladač: English Deutsch

soustruzeni3.jpgFirma Pramet představuje nový materiál pro soustružení - 6610. Je to nejotěruvzdornější materiál řady 6000. Podkladový substrát je díky relativně nízkému obsahu kobaltu vysoce odolný vůči plastické deformaci, což ho předurčuje pro operace charakterizované vysokým tepelným zatížením. Dobré provozní spolehlivosti je dosaženo díky funkčně gradientní vrstvě substrátu.

Celý článek...

Mill_1.jpgCelostátní setkání uživatelů produktu SURFCAM proběhlo 17. května 2005 v konferenčních prostorech hotelu Olympik v Praze. Setkání se zúčastnilo přes 120 uživatelů z celé České republiky. Organizátorem byl distributor – společnost 3E Praha Engineering ve spolupráci s autorizovanými prodejci produktu. Setkání se konalo při příležitosti představení nové verze SURFCAM 2005, která byla uvedena na trh České a Slovenské republiky v dubnu 2005.

Celý článek...

flott_1.jpgSpolečnost ,,FLOTT“ představila ve své výstavní premiéře na MSV v Nitře novou typovou řadu stojanových odsávacích zařízení určenou pro kotoučové a pásové brusky na kov. Kombinací nového typu odsávacího zařízení s bruskou je možné brousit a odjehlovat i  tam, kde to doposud hygienické předpisy a požadavky na čistotu neumožňovaly.

Celý článek...

sua6380as.jpgTOS Čelákovice, a.s. – výrobce soustruhů a strojů na ozubení představuje novinku - SUA 63 - 80 NUMERIC. Univerzální hrotový soustruh SUA 63 - 80 NUMERIC je numericky řízený stroj, který je určen pro hrubovací a dokončovací práce hřídelových i přírubových součástí, dále pro řezání závitů, vyvrtávání, soustružení kuželů i různých tvarových rotačních ploch. Výkon hlavního motoru 30 kW umožňuje výkonné soustružení obrobků až do váhy 6000 kg bez opěrky a až 8000 kg v opěrce. Je možné dosáhnout kroutícího momentu na vřetenu až 8000 Nm.

Celý článek...

intos_1.jpgINTOS je společnost se sídlem v Žebráku a dlouholetou tradicí. Výroba obráběcích strojů v Žebráku je spojena se jménem Volman. V roce 1872 zakládá František Volman zámečnickou dílnu, kde se nejprve prováděly opravy zemědělského nářadí, ale již v roce 1880 začíná vlastní výroba obráběcích strojů. V průběhu trvání změnila firma několikrát majitele.

Celý článek...

dk1.gifNový zakázkový provoz se pod odborným vedením nových majitelů věnuje zákazníkům poskytováním komplexních služeb v oblasti povrchových úprav - návrhy, poradenství a realizace požadovaných povlaků. Firma DK lakovny nabízí zakázkové provedení požadovaných povrchových úprav včetně předúpravy povrchu, návrhy povrchových úprav pro požadovanou životnost resp. odolnost včetně potřebných zkoušek.

Celý článek...

edge_1.jpgPathtrace Engineering Systems, společnost zabývající se vývojem EdgeCAM software uvádí na trh vylepšenou verzi software pro programování CNC strojů. EdgeCAM je CAM software založený na Windows, určený pro programování CNC strojů. Pathtrace Engineering Systems, vyvíjí EdgeCAM již více než 20 let na základě zkušeností více než 30 000 uživatelů z celého světa.

Celý článek...

loziska_1.jpgV úterý 24. května podepsal primátor města Brna Richard Svoboda smlouvu o budoucí kupní smlouvě s japonským investorem na Černovické terase firmou Daido Metal. Slavnostní podpis se uskutečnil na Nové radnici v místnosti RMB. „Strategické přípravy průmyslové zóny se nyní začínají vyplácet. Po Daikinu a Ohmori je to další japonský investor, který Brnu nabízí nová pracovní místa a další ekonomický rozvoj,“ řekl primátor města Brna Richard Svoboda.

Celý článek...

chrom.jpgFirma SVAZIKO působící na trhu od roku 1996 nabízí služby v oboru povrchových úprav kovů - galvanizace kovů. Společnost je schopná pro vás zajistit následující technologie: zinkování, chromování, niklování, fosfátování, cínování, leštění nerezu, černění.  Pro tyto služby má k dispozici 3000m2 výrobní plochy, na které jsou umístěny tři automatické linky na zinek, po jedné lince na chrom-nikl, fosfát, alkalické černění, odmašťování a chemický nikl. Nechybí ani pracoviště elektrochemického leštění nerezových materiálů. V oblasti prodeje materiálu se stala dealerem šroubárny Turnov, WH-KOTE. Výhradně spolupracuje s českými výrobci spojovacího materiálu, kterými jsou šroubárna Turnov, Libčice, Žatec, Hvězdonice a další.

Celý článek...

sodra-turbina1.jpgŠKODA POWER, dceřiná společnost ŠKODA HOLDING, získala dva nové kontrakty ve Švédsku v celkovém finančním objemu ca 450 mil. Kč. Jedná se o dodávku turbosoustrojí 60 MW a 50 MW s přilehlými soubory zahrnující montáž a uvedení do provozu pro švédskou firmu SÖDRA, která je výrobcem celulózy pro široké spektrum výroby papíru. Společnost SÖDRA sdružuje aktivity směřující do oblasti papírenského průmyslu, lesního hospodářství a výroby bioenergie. Společnost SÖDRA je jedním z největších světových výrobců průmyslové celulózy pro výrobu papíru.

Celý článek...

rojek1.jpgFirma Rojek, zabývající se výrobou dřevoobráběcích strojů, představila 12. a 13.5. na zákaznických dnech nový stroj – formátovací kotoučovou pilu PK 250 A. Tato pila je určená pro přesné řezání menších formátů. Její základní výbavu představuje přesná mechanika pilového kotouče s naklápěním, hlavní motor o výkonu 2,2 kW. a vysoce kvalitní formátovací stůl vedený na ocelových lištách s kuličkovým uložením. Šíře řezu je 800 mm. Další technická data naleznete na: www.rojek.cz

Kalendář akcí

<<  Září 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..