Google překladač: English Deutsch

Společnost Pathtrace představuje novinku ve svém sortimentu. Nejnovější verze EdgeCAM nabízí jedinečnou bezpečnost programování při použití komplexní vizualizace dráhy nástroje a modelu CNC stroje pro novou generaci soustružnicko/frézovacích CNC strojů. Tato verze EdgeCAM 10 přináší důležitý krok ve vývoji EdgeCAM produktů. Novinkou v EdgeCAM 10 je schopnost simulace stroje, která dále rozšiřuje komplexní verifikaci a simulaci obrábění dřívějších verzí EdgeCAM. Kompletní model CNC stroje je zobrazen během celé simulace obrábění s realistickým zobrazením pohybu všech jeho pohyblivých komponent.

EdgeCAM_Machine_Sim_Ani_Drilling_1.gif

Tato nová schopnost EdgeCAM je zvláště užitečná při programování soustružnicko/frézovacích center, kde je vyšší pravděpodobnost nákladných kolizí kvůli omezenému prostoru CNC stroje a velkému počtu pohyblivých komponent těchto strojů.

Simulace umožňuje zobrazení plně realistického pohybu nástrojové hlavy (s kompletním osazením nástroji), proti-vřetene nebo koníku, a indexaci nástrojové hlavy s C,Y & B osou. EdgeCAM simulace pomůže zajistit bezpečné obrábění dokonce během komplexního obrábění s více nástrojovými hlavami a pohyblivým proti-vřetenem při přepínání dílců během výroby.

EdgeCAM je kompletní řešení pro frézování, soustružení, náročné tvarové obrábění a 3D SOLID modelování. Pathtrace věří, že klíčem k úspěšné výrobě je efektivní využití inovačních technologií, které umožňují zvýšit produktivitu výroby a zajistit rychlý návrat vložených investic.

Plně integrovaný CAM systém pro vyšší výkon!
EdgeCAM má ve srovnání s konkurenčními CAM systémy velký potenciál v rentabilitě vložených investic a to díky vysokému stupni CAD integrace a flexibility vytvořené dráhy nástroje, čímž poskytuje vysokou produktivitu práce a rychlý návratnost vložených prostředků.
Plně asociativní propojení mezi EdgeCAM SOLID obráběčem a nejvýznamnějšími CAD systémy je základním kamenem nepřetržitého vývoje EdgeCAM. Nová verze EdgeCAM 10.0 podporuje nejnovější verze CAD systémů Autodesk Inventor R10, SolidWorks 2006, Solid Edge V17 a CATIA V5 R15.
http://www.pathtrace.cz/

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news