Google překladač: English Deutsch

Málokdy se v technické praxi stane, že novější, jednodušší a sofistikovanější řešení je méně nákladné, než dosud standardně používané systémy. Nové hliníkové vodící žlaby „Super Through“ toto díky použitému materiálu a jednoduché konstrukci stoprocentně splňují. „Mají nižší hmotnost než žlaby ocelové, na rozdíl od nich jsou nekorodující, snáze se montují a v konečném součtu vycházejí levněji,“ řekl product manager firmy Lin-tech pro tento produkt ing. Jaroslav Beneš.

energet_retezy.jpg

Hliník jako standard
Vodící žlaby je nutné použít všude tam, kde délka pojezdu v kombinaci s hmotností náplně způsobí, že použitý energetický řetěz již není schopen na tuto vzdálenost sám sebe unést a jeho průhyb překročí povolenou hranici. „Dosud se pro tento účel používaly převážně žlaby z pozinkovaného ocelového plechu, jejichž výhodou byla nižší cena ve srovnání se žlaby z nerezové oceli nebo hliníku. Nevýhodou byla jejich velká hmotnost, nízká odolnost proti korozi a pracná montáž dílů s kluznými elementy,“ dodal Beneš. Nyní však přichází odštěpný závod Lin-Tech firmy Hennlich Industrietechnik, přední dodavatel systémů energetických řetězů v ČR, s novými hliníkovými žlaby, které nejenže odbourávají zmíněné nevýhody žlabů ocelových, ale navíc mají velmi jednoduchou montáž a hlavně: kompletní systém pojezdové dráhy vychází cenově příznivěji!
„Nová generace hliníkových vodících žlabů najde své využití všude tam, kde je kladen značný důraz na kvalitní a nekorodující vedení energetických řetězů s dlouhou životností, například u venkovní jeřábové a manipulační techniky,“ uzavřel Beneš.
www.hennlich.cz/lin-tech

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news