Google překladač: English Deutsch

truemill_1.jpgSpolečnost 3E Praha Engineering představila na brněnském veletrhu novinku, kterou je TrueMill®. TrueMill® je novou technologií americké firmy SURFWARE, čekající na schválení podaného patentu, který přináší revoluční technologii v oblasti třískového obrábění. Do dnešní doby nebylo možné v žádném CAM systému efektivně řídit překrytí nástroje s dodržením konstantního úhlu styku nástroje s odebíraným materiálem při stále stejné řezné rychlosti.

TrueMill® vytváří jedinečnou dráhu nástroje, která odstraňuje nežádoucí „šoky“, působící při náhlých změnách pohybů a hlavně při obrábění vnitřních hran. V takovýchto místech se úhel styku nástroje s materiálem zvětší a zvýší se množství odebíraného materiálu, což může mít za následek poškození nástroje.

Technologie TrueMill® automaticky přizpůsobuje dráhu nástroje tak, aby úhel styku nástroje s materiálem zůstával stále na stejné maximálně povolené hodnotě a rychlost posuvů je automaticky přepočítávána podle pohybů, které jsou vykonávány. V praxi to znamená, že hodnoty udávané výrobcem nástrojů pro třískové obrábění, které se vztahují pro pohyb po přímce, jsou automaticky přizpůsobovány právě prováděné dráze nástroje.

Obrábění TrueMill® je zaměřené zejména pro efektivní produkční/sériové obrábění a pro co nejrychlejší odebírání velkého množství materiálu z polotovaru, tedy pro hrubování.
Takovéto obrábění umožní použít vyšší posuvy a vyšší otáčky při zvýšení životnosti nástroje a samotného stroje.

Obrábění TrueMill® umožní bezobslužný provoz, neboť nástroj nikdy nepřekročí naprogramované rychlosti a množství ubíraného materiálu, čímž se naprosto minimalizují možné příčiny poškození nástroje.

Obrábění TrueMill® přináší zvýšení produktivity jakéhokoliv stroje bez ohledu na jeho stáří, což je další revoluční přínos tohoto obrábění.

Technologie TrueMill® bude dostupná pouze v další verzi produktu SURFCAM pod názvem Velocity.
www.truemill.cz

Kalendář akcí

<<  Srpen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..