Google překladač: English Deutsch

oha50b1_1.jpgPředstavujeme Vám novinku společnosti TOS Čelákovice, kterou je svislá odvalovací obrážečka OHA 50 CNC 5 s řídícím systémem SINUMERIK 810 G. Jedná se o vysoce výkonný universální stroj, určený pro obrážení vnějšího i vnitřního ozubení čelních ozubených kol s přímými i šikmými zuby. Kromě ozubených kol je možno na stroji obrážet různé křivkové kotouče odvalováním obrážecího nástroje nebo jednotlivým dělením.

Celý článek...

hytos_1.jpgPři servisních zásazích nebo při doplňování nového oleje do systému hydraulických a mazacích zařízení se může dostat do systému nepřípustně vysoké množství nečistot. To může vést k poruchám a k výraznému snížení životnosti jednotlivých komponentů. To byl hlavní důvod, proč společnost Agro-Hytos, zabývající se filtrací hydraulických kapalin, představila novinku ve svém sortimentu. Servisní filtrační agregát pro sledování čistoty oleje Cleanline portable light FA 014 vyvinutý v ARGO-HYTOS umožňuje snadné plnění hydraulických a mazacích systémů olejem, a také paralelní filtraci.

Celý článek...

soustruh_1.jpgUniverzální hrotový soustruh SUA 100-125-150 NUMERIC je nový numericky řízený stroj, který je určen pro hrubovací a dokončovací práce hřídelových i přírubových součástí, dále pro řezání závitů, vyvrtávání, soustružení kuželů i různých tvarových rotačních ploch. Výkon hlavního motoru umožňuje soustružení obrobků až do váhy 6000 kg bez opěrky a až 8000 kg v opěrce. Soustruh uvádí na trh společnost TOS Čelákovice. V základním provedení je stroj dodáván ve vzdálenostech hrotů 2000, 3000, 4000, 5000, 6000, 8000 mm a na zvláštní přání zákazníka je možné jej dodat až do 24 000 mm točné délky.

Celý článek...

ds.jpgVýrobce obráběcích strojů v Písku zpeněžuje své vybavení v souvislosti s plánovaným ukončením výrobní činnosti společnosti KOVOSVIT DS, a.s. v Písku, jejíž celý výrobní program již převzala mateřská společnost KOVOSVIT MAS, a.s. v Sezimově Ústí.
Pro zajištění výroby produktové řady soustružnických automatů KOVOSVIT DS byly do výrobní základny v Sezimově Ústí převedeny všechny speciální stroje a zařízení potřebné pro výrobu těchto produktů.

Celý článek...

celakovice_1.jpgFirma TOS Čelákovice, výrobce obráběcích strojů, uvádí na trh jednu ze svých novinek, odvalovací frézku na ozubení OFA 75 CNC 6. Stroj je určen pro frézování ozubených kol čelních s přímými a šikmými zuby, řetězových kol, šnekových kol frézovaných radiálním a tangenciálním způsobem, drážkových hřídelí a jiných ozubení frézovaných odvalovacím způsobem. Obsluha, seřizování a údržba strojů jsou řešeny tak, aby byly jednoduché, rychlé a bezsilově ovládané.

Celý článek...

prevod.jpgFirma TOS Znojmo, která se v současné době specializuje na sériovou výrobu převodovek, a jejímž hlavním výrobním programem jsou převodovky zejména šnekové, čelní, kuželočelní, i planetové, ale také speciální převodové skříně podle přání zákazníka, uvedla na trh inovovanou řadu čelních převodovek s označením MTC..A. Dopracováním velikosti pro přenos vyšších výkonů byla dokončena inovace původní řady. Nová koncepce umožňuje přenos vyšších kroutících momentů při nižší hmotnosti převodovky. K příjemnému dojmu z nového zpracování u velikosti 1 - 5 přispívá bloková skříň ze slitin hliníku, vyznačující se vysokou tuhostí.

Celý článek...

auto321.jpgAmerická CTS Corporation, přední konstruktér a výrobce elektronických součástek pro automobilový a elektronický průmysl, hodlá investovat téměř půl miliardy korun do výstavby nového závodu v průmyslovém parku Ostrava-Hrabová. Nejdéle do tří let tak vytvoří víc než 160 nových pracovních míst. „Díky této investici v České republice budeme moci zvýšit své výrobní kapacity a lépe zásobovat evropský trh, na který v současné době dodáváme převážně ze závodu ve Velké Británii,“ říká Ron Bell, ředitel evropského zastoupení CTS, a doplňuje: „V ostravském závodě budeme vyrábět elektronické součástky a senzory pro automobilový průmysl a další elektronické komponenty.“

Celý článek...

allrounder_1.jpgSvou světovou premiéru měl nový stroj společnosti Arburg na veletrhu Fakuma 2005. Tento plně hydraulický Allrounder 175 V je prvním sériově vyráběným strojem s pevným vertikálním uzávěrem formy, disponujícím zavírací silou 125 kN. V nabídce firmy jsou v současnosti dvě varianty, vybrat si můžete mezi velikostí vstřikovacího zařízení 30 a 70. Menší vstřikovací agregát s označením 30 může být vybaven 15 nebo 18mm šnekem, a potom je maximální hmotnost výrobku 9,5 – 14 g PS. Při vybavení stroje agregátem označeným 70, je možnost osazení 18, 22, nebo 25mm šnekem, což dovoluje hmotnost výrobku 21, 31 nebo 40 g PS.

Celý článek...

festo_1.jpgSpolečnost Festo uvádí na trh novinku ve svém sortimentu, kterou jsou paralelní chapadla HGPC. Optimalizace nákladů bylo dosaženo díky vestavbě chapadel do poloskořepiny. Kombinace tvrzených sintrovaných materiálů s čelistmi uloženými v kuličkovém vedení dosahuje maximální životnosti a spolehlivosti procesu při současně vysoké opakovatelné přesnosti, která je 0,05 mm.

Celý článek...

ato_1.gifV prosinci loňského roku došlo ke spojení aktivit firmy ATOTECH – předního světového dodavatele povrchových úprav a firmy M.A.G. galvanochemie, a.s. – nejvýznamnějšího tuzemského výrobce v oboru. Od 1.1.2006 tak nově vzniklá společnost nese obchodní název Atotech – M.A.G. CZ, a.s., zaměřená především na aplikace pro automobilový průmysl, kde obě firmy dosud úspěšně působily. Výrobní programy obou dodavatelů zůstávají plně zachovány a Atotech – M.A.G. CZ, a.s. Vám nabídne široké spektrum moderních technologií, speciálních chemikálií a zařízení pro povrchové úpravy.

Celý článek...

spojky_male11.jpgJiž nyní je zřejmé, že se vodík stává médiem budoucnosti, minimálně v automobilové dopravě. Nejpalčivější otázkou je, jak bezpečně a snadno doplňovat vodíkové palivo do nákladních automobilů. „Tím se zabývaly týmy techniků velmi dlouhou dobu. Výsledkem jsou rychlospojky HG, které jsou skutečně bezpečným a snadným řešením,“ vysvětlil junior product manager pro rychlospojky Lin-tech Pavel Štefanik.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..