Google překladač: English Deutsch

Proč mám čekat na uvedení další verze, abych zjistil, jak funguje SolidWorks R&D? Nemusíte. Společnost SolidWorks Corporation dnes představila systém SolidWorks Labs, online webový server, který vpustí konstruktéry do zákulisí SolidWorks R&D. Mohou si zde pohrát se špičkovými technologiemi a otestovat nové funkce systému SolidWorks přímo ve svém webovém prohlížeči.

SW_btn_SWdemo.jpg

Na webové stránce labs.solidworks.com najdou návštěvníci nové funkce pro komunikaci, sdílení a správu návrhů. Jsou zde k dispozici konstruktérům pracujícím se systémem SolidWorks i ostatním uživatelům. Kdokoliv s prohlížečem a souborem CAD si například může vyzkoušet schopnosti softwaru COSMOS pro analýzu a provést si základní ověření návrhu. Uživatelé mohou odeslat své 2D soubory na server a online je sdílet s kolegy bez použití e-mailu. Uživatelé si mohou stáhnout software, který jim umožní prohledávat, organizovat, sdílet a spravovat svá DWG data, případně převést soubory vytvořené v AutoCADu do jiného formátu. Také si mohou otestovat nové vizualizační funkce systému SolidWorks pro CAD.

John McEleney, výkonný ředitel společnosti SolidWorks, dnes demonstroval produkt SolidWorks Labs na konferenci SolidWorks World 2007 International User Conference and Exposition ve středisku Morial Convention Center. Po ukončení přednášky měli návštěvníci konference okamžitý přístup na server SolidWorks Labs. Systém je nyní přístupný široké veřejnosti.

„Server SolidWorks Labs je vynikající systém pro všechny, kdo se zajímají o navrhování lepších výrobků, tedy profesionálními konstruktéry i běžné uživatele systému SolidWorks,“ řekl Austin O’Malley, vedoucí technolog společnosti SolidWorks Corporation. „Tento webový server vyjadřuje náš zájem o rozvoj konstruktérské komunity a globální zavádění 3D CAD systémů pro všechny.“

Mezi hlavní funkce systému SolidWorks Labs patří:
Drawings Now – Kdokoliv může načíst soubor výkresu DWG nebo SolidWorks a sdílet jej s přáteli a partnery. Žádná strana nemusí stahovat žádný software. Své návrhy mohou uživatelé s lidmi sdílet v rámci více platforem (Windows, Mac nebo Linux) a různých prohlížečů.

COSMOSXpress Now – Kdokoliv si nyní může na server odeslat libovolný soubor CAD, spustit si základní analýzu návrhu a okamžitě získat výsledky. Tato služba nevyžaduje žádné stahování softwaru, uživatel ani nemusí mít systém SolidWorks, a přesto se může v praxi seznámit se schopnostmi softwaru COSMOS pro analýzu.

ZoomIn – ZoomIn je nový nástroj pro komunikaci a vizualizaci při práci s CAD daty. Uživatelé mohou snadno prohlížet, rendrovat, mapovat textury, animovat své návrhy či dokonce přidávat efekty (například průlety). Uživatelé se doslova „ponoří“ do svých návrhů, protože software používá rozhraní podobné zábavným hrám. Nástroj umožňuje slučovat návrhy z různých CAD systémů (například Pro/ENGINEER).

DWGnavigator – Kdokoliv může nyní spravovat své 2D soubory pomocí výkonného nástroje DWGnavigator. Uživatelé mohou provádět používat funkce pro vyhledávání, prohlížení a komprimaci sdílených souborů. Navíc mohou ukládat své soubory do formátů různých verzí AutoCADu a AutoCADu LT.

Server SolidWorks Labs bude pravidelně aktualizován a bude nabízet nové funkce vycházející z uživatelské zpětné vazby. Server SolidWorks Labs je dostupný pro každého, kdo chce vyzkoušet nové přístupy a nápady.
www.solidworks.com

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news