Google překladač: English Deutsch
Inzerce
image image image image image image
InnoEnergy opět spouští PowerUp! Výzvu Společnost InnoEnergy hledá nejlepší start-upy, scale-upy (rychle rostoucí firmy, které začínaly jako start-upy a existují minimálně 3 roky) a malé a střední firmy (small and medium enterprises – SME) ze střední a východní Evropy, aby jim pomohla v jejich růstu prostřednictvím programu PowerUp! Celý článek...
Trelleborg uvádí na trh těsnicí prvky, bez kterých se neobejdou nové generace elektromobilů Společnost Trelleborg Sealing Solutions uvádí na trh výrobky s názvem HiSpin® PDR RT a HiSpin® HS40. V obou případech se jedná o těsnicí prvky rotačního pohybu speciálně vyvinuté pro segment e-Mobility. Celý článek...
Rozšířená realita pomáhá řešit nedostatek kvalifikovaných pracovníků Průmyslové firmy v Česku našly nový způsob, jak zmírnit dlouhodobý nedostatek zaměstnanců v době, kdy dvě pětiny učňů pracují po škole mimo svůj obor a je stále složitější udržet přirozenou generační výměnu v technických profesích. Celý článek...
Universal Robots představuje nový model kobota UR16e Universal Robots (UR) výrobce celosvětově nejrozšířenějších kolaborativních robotů (kobotů) dnes oznamuje okamžitou dostupnost nového modelu UR16e, který nabízí doposud nejvyšší manipulační zatížení. Celý článek...
Nová éra pro značení ve výrobním sektoru pomocí digitální transformace od Leonardo technology V stále více se propojeném světě, kde se musí vysoce jakostní výrobky dodávat stále rychleji a na více trhů, konvenční přístupy k etiketování a značení produktů, s manuálními procesy a různorodými tiskovými řešeními, už prostě nepostačí. Celý článek...
Nový showroom DMG MORI v Brně otevírá v srpnu Slavnostním otevřením nového moderního showroomu v Brně ve dnech 27. – 30. srpna 2019 chce DMG MORI Czech dát jasně najevo svoji pozici lídra na trhu, upevnit vztahy se stávajícími zákazníky a oslovit i nové potencionální zájemce. Na Grand Openingu bude vystaveno celkem sedm strojů. Celý článek...

Key-Visual Dezentrale-InstaPokročilé koncepty elektrické instalace přivádějí všechny signály ze strojů do řídicího systému nebo cloudu ekonomicky nejvýhodnějším možným způsobem. Klíčem k nejlepší možné elektrické instalaci je zvážení všech fází životního cyklu stroje nebo systému. Výrobci takových strojů a systémů by měli ze zvoleného konceptu těžit stejně, jako budoucí provozovatelé. Důraz by měl být kladen na "celkové náklady na vlastnictví" a takový životní cyklus, z jakého mají užitek všechny zainteresované strany.

Celý článek...

WorkNC Dental

07. Březen 2013

dental obr1LMT Lab Days (22.-23. února 2013 v Chicagu) představují největší mezinárodní setkání komunity zubních laboratoří v Severní Americe. Účastníci se mohli seznámit s nejnovější verzí pokročilého CAM softwaru WorkNC Dental pro frézování zubních komponent, který má pomoci zajistit laboratořím nejnižší náklady na frézování kvalitních zubních protéz. Funkce jako multi-threading, paralelní zpracování a dávkové zpracování umožňují rychlé výpočty, zatímco uživatelské šablony a programová schémata částí pomáhají frézovat více dílů z jednoho bloku materiálu.

Celý článek...

Inzerce

nike obr1Pokud jste si oblíbili boty od Nike, tak vězte, že nyní budou vznikat nejmodernější technologií za pomoci 3D tisku. Části podobných kopaček již byly vytvořeny – odpařovacím laserem (Vapor Laser Talon) ze super lehkého materiálu, kdy boty váží 159 gramů. Tyto boty jsou určeny k běhu na 100 metrů, protože tištěná podrážka dává atletům při běhu tu nejlepší polohu. Pro tvorbu podrážky Nike využívá 3D tiskovou technologii zvanou selektivní laserové slínování, které využívá lasery k tavení malých částí do 3D tvarů. Kdyby byl vytvořen design jakýmkoliv jiným způsobem, nebyly by boty, podle ředitele Nike pro inovace Shaneho Kohatsu, nikdy stejné.

Celý článek...

Gebrauchte EZvýšení kapacity na 8 000 vozíků ročně / repase použitých vozíků ve čtyřhvězdičkové kvalitě / výstavba obchodu s použitými vozíky na trzích budoucnosti. Od března 2013 rozšiřuje Jungheinrich výrazně svoje repasní centrum v Drážďanech. V rámci projektu „2018" zde má být za provozu zvýšena postupně kapacita na 8 000 vozíků ročně. V současné době lze v drážďanském centru repasovat za rok zhruba 4 500 vozíků. V roce 2012 byl přitom téměř dosažen kapacitní limit.

Celý článek...

Inzerce

elkoLídr českého trhu v oblasti relé a inteligentních elektroinstalací, společnost Elko EP, uvádí na trh optickou signalizaci třífázové sítě MPS-1, která dokáže rozpoznat aktuální úroveň napětí. Uživatel tak má dokonalý přehled o tom, co se děje v jeho elektrické síti a dokáže včas vyhodnotit, zda nehrozí jeho spotřebičům riziko. Každá fáze má LED signalizaci barevně rozdělenou do jednotlivých úrovní napětí. Pokud je napětí v toleranci +/- 15 %, svítí zelená barva. Při přepětí signalizuje MPS-1 červenou barvou, při podpětí žlutou barvou. Pokud napětí nedosahuje ani 50 voltů, LED nesvítí.

Celý článek...

2013-02-20-a-TOM 3048Jen velice těžko byste v rámci České republiky hledali konferenci věnovanou bezpečnosti ICT s tak dlouhou tradicí a charakterem, jakým se může pochlubit konference Security. V únoru se konala již po jednadvacáté. Za dosavadní dobu své existence si vybudovala pevné postavení v kalendářích IT expertů a manažerů. Tři sta bezpečnostních manažerů a specialistů se 20. února sešlo v pražském Aquapalace hotelu, kde pro ně byl přichystán maraton přednášek a prezentací. Security 2013 byla již tradičně rozdělena na manažerskou a technickou sekci. Přednášky v obou sálech probíhaly zcela synchronně, takže každý návštěvník měl možnost vybrat si konkrétní prezentace, jež odpovídaly jeho zájmům.

Celý článek...

skfŠvédský soud odsoudil jednu osobu k ročnímu nepodmíněnému trestu, pětiletému zákazu obchodní činnosti a náhradě škody vzniklé společnosti SKF, z důvodu jejího shledání vinným z porušení švédského práva ochrany obchodní ochranné známky vůči značce SKF. Soud zjistil, že úmyslně nakoupil padělané výrobky SKF a poté tyto výrobky s vysokými maržemi prodával nic netušícím zákazníkům. Soudní případ trestního a občanského práva byl výsledkem policejní razie, provedené v březnu 2010 v obchodech ve Stockholmu a Avestě (město v centrální části Švédska), při které policie našla tisíce padělaných výrobků SKF. Při identifikaci padělaných ložisek spolupracovala s policií také společnost SKF.

Celý článek...

ZXh55vPU8gj83Jo9Uj06-yH6EQaEwm2qwyokYbK9f1gSpolečnost Hypertherm, výrobce moderních řezacích systémů, dnes oficiálně představila systém EDGE® Pro Ti (předběžně představený na veletrhu EuroBLECH2012) – nový CNC systém navržený pro integraci s pohony, motory a různými rozhraními řízení výšky hořáku.

Celý článek...

tipyPráci z domu či z terénu, neboli home či mobile office, využívá mnoho firem. Ušetří díky tomu peníze i čas zaměstnanců. Ne všechny společnosti si ovšem uvědomují, že je to práce s citlivými interními daty mimo prostředí firmy. A že tedy hrozí jejich zneužití nebo odcizení. Přinášíme vám přehled pěti rad, jak zabránit nejrizikovější situacím. Největší riziko pro firmu představuje situace, kdy zaměstnanec využívá k práci své vlastní vybavení. Tedy svůj počítač, notebook, tablet, mobilní telefon či USB disk. Tato zařízení jsou pak zcela mimo kontrolu firmy. „Uložená a zpracovávaná vnitrofiremní data leží v případě home office mimo chráněné prostředí firmy. V jakémkoliv množství a jakkoliv dlouho.

Celý článek...

Security Integrated 300dpiSpolečnost Siemens nabízí nové komponenty s integrovanými funkcemi zabezpečení, jež firmám umožňují zdokonalit bezpečnost průmyslových komunikačních sítí při automatizaci spojité i nespojité výroby. S novými verzemi komunikačních procesorů Simatic NET CP 343-1 Advanced a Simatic NET CP 443-1 Advanced s firewallem a podporou funkce VPN (Virtual Private Network) lze zajistit zabezpečený přístup k řídicím jednotkám Simatic S7-300 a S7-400. Pro průmyslová PC je možné funkce firewallu a VPN doplnit použitím komunikačního procesoru Simatic NET CP 1628. Další novinkou je bezpečnostní modul Scalance S623 s přidaným portem DMZ pro přístup do sítě, jež je určen například pro vzdálený servis přes internet. Nový je i UMTS (Universal Mobile Telecommunications Systém) směrovač Scalance M875, který slouží pro zabezpečený přístup k výrobním jednotkám přes sítě mobilních operátorů.

Celý článek...

SMA Sunny FamilyPodle průzkumu agentury IMS Research je společnost SMA Solar Technology AG (SMA) výrobcem nejoblíbenější značky střídačů na světě. Institut průzkumu trhu a podnikového poradenství v elektronickém průmyslu se dotazoval 400 odběratelů fotovoltaických střídačů, mimo jiné distributorů, instalačních techniků, systémových integrátorů a velkoobchodníků, jaké značky preferují. Dotazovaní uvedli ve svých odpovědích celkem 74 různých značek, což je podstatně více než v průzkumu prováděném v minulém roce.

Celý článek...

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Leden 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce