Google překladač: English Deutsch

anhui-2Dne 25. září 2017 se v prostorách hotelu Marriott v Praze konal Czech-Anhui business meeting, konference s delegací z čínské provincie Anhui s doprovodnou výstavou fotografií. Delegace přijela do České republiky za účelem propagace této provincie, jednání o vytvoření partnerského regionu s Ústeckým krajem a navázání nových obchodních partnerství s českými firmami.

Celý článek...

Inzerce

balici-linka-perexNedostatek lidských zdrojů se stává společným jmenovatelem všech odvětví průmyslu. A právě nedostatek lidí je často brzdou růstu firem, které by jinak mohly vyrobit a prodat více svých produktů. A přitom mnohdy stačí podívat se na problém trochu jinak a u jednotlivých pracovních činností a úkonů se ptát: „Musí to dělat člověk? Nejde to dělat jinak?". Ano jde. Dokázal to již Henry Ford – řešením může být totiž automatizace. A u balení to platí samozřejmě také.

Celý článek...

eurasio1Dlouho očekávané položení základního kamene nadnárodního projektu EURAZIO v Modleticích u Prahy se uskutečnilo 3. října. Firma 4ISP, výhradní distributor vláknových řezacích laserů HSG pro Českou a Slovenskou republiku, dokončí koncem příštího roku prodejní showroom, několika násobně větší než jakýkoli podobný v Evropě doposud kdy byl.

Celý článek...

abbas 1 3D skener RangeVisi3D skenery RangeVision Advanced (2MPx) a Premium (5MPx) umožňují skenovat jak malé předměty (menší než 5 cm), tak i velké předměty (větší než 1 m) ve vysokém rozlišení (až 0,04mm) a s velkou přesností (až 0,018mm). Výhodou skenerů RangeVision je možnost skenování 3 způsoby: s referenčními značkami, s využitím automatického otočného stolu nebo jen pouze na základě geometrie.

Celý článek...

fb ttČasopis T+T Technika a trh je od letošního roku nově také na facebooku. Na oficiální profil umisťujeme novinky ze světa průmyslu a techniky v České republice, ale i ze zahraničí. Přidáváme fotografie z veletrhů, konferencí a dalších zajímavých průmyslových akcí. Mít náš facebook přidán mezi svými oblíbenými se vyplatí, vždy budete čerstvě informováni o všech novinkách a událostech.

Celý článek...

abbas1bV současné době výrazně rostou požadavky na snímaní objektů pro kontrolu kvalitu ve 3D. Složitější výrobky již nelze jednoduše snímat a vyhodnocovat kamerovými systémy strojového vidění pouze ve 2D. Německý výrobce ENSENSO uvedl na trh před 3 lety modely 3D kamer jak v USB 2.0, tak v GigE, s krytím IP36 nebo IP65/67. A v loňském roce na veletrhu VISION 2016, konaném tradičně ve Stuttgartu, představila novinku nového modelu X.

Celý článek...

murr a2Automobilový trh je v pohybu. Základní vývojové trendy jsou:
– globální zaměření: Automobilové koncerny mají zastoupení po celém světě. Definují, často společně, mezinárodně platné standardy. (Stále ještě) nízká úroveň mobility v mnoha zemích slibuje vysoké tempo růstu.
– rostoucí elektro-mobilita: Počet vozidel s elektrickým pohonem roste. To má vliv na výrobu motorů a převodovek. Výroba baterií nabývá na důležitosti, buduje se infrastruktura pro dobíjení.
– zvýšené zaměření na ekologii: Výroba vozidel spotřebovává zdroje. Automobilové koncerny se snaží výrobu energeticky zefektivnit. Heslem tohoto vývoje je termín „Zelená továrna".

Celý článek...

2017-09-11 TOM0880-1200pixSkupina KUBOUŠEK patří mezi přední dodavatele vstřikovacích strojů a periferních zařízení v průmyslu zaměřeném na zpracování plastu a měřicích přístrojů a systémů. Průlom v novém pojetí dodavatelského zajištění výrobního procesu skupinou KUBOUŠEK nastává v září 2017 otevřením Technologického centra.

Celý článek...

lg obrSpolečnost LG Electronics (LG) odhalila v Dubaji největší OLED obrazovku a zároveň největší videostěnu s vysokým rozlišením na světě. Videostěna obřích rozměrů, která se nachází v nákupním centru Dubai Mall vedle budovy Burdž Chalífa, byla zhotovena z 820 zobrazovacích panelů LG typu Open Frame OLED. LG spolupracovalo na tomto rekordním projektu s firmou Emaar Entertainment, která provozuje dubajské akvárium.

Celý článek...

Strana 1 z 457

Začátek
Předchozí
1
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Říjen 2017  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..