Google překladač: English Deutsch

alup obr1Jedním z hlavních cílů společnosti ALUP je, aby všechny produkty vyhovovaly ekologickým normám a směrnicím. Nyní přichází s řadou ekologických kondenzačních sušiček E-ADQ o výkonostech 212-462 m3/h s maximálním provozním tlakem 14 bar, které jsou velmi šetrné k životnímu prostředí díky ekologickému chladivu R410A. Navíc disponují vysokou spolehlivostí, účinností a dlouhou životností.

Celý článek...

streamNabízí nejnovější přehled technických videí přehledně na jednom místě. Z oblasti techniky, technologií a průmyslu představujeme firmy, jejich novinky a úspěchy na trhu. Upozorníme vás na plánované výstavy a veletrhy, ukážeme jak probíhaly a kdo se jich účastnil.

Celý článek...

panasonic01V integrovaném EtherCAT řešení pro řízení pohybu kombinuje Panasonic přednosti jednotlivých automatizačních produktů. Průmyslové PLC řady FP7 od firmy Panasonic se všemi svými funkcemi už nyní představuje solidní základ pro komplexní řešení v rámci Industry 4.0. Vedle průmyslových senzorů, dotykových panelů a dalších produktových skupin průmyslové automatizace je široké portfolio doplněno o servomotory řady MINAS A5, které patří mezi špičku na trhu s pohony a to hlavně díky jejich kompaktnímu designu a extrémně vysoké spolehlivosti.

Celý článek...

skf zavodySe značkou Ferrari je společnost SKF spojená již od založení výrobního závodu v Maranellu a to nepřetržitě již 70 let. „Díly od SKF nabízejí skutečné technické přednosti – od nízkého tření a kompaktnosti po vyšší tuhost a prodlouženou životnost." říká Maurizio Arrivabene, šéf týmu Scuderia Ferrari. SKF dodává pro závody formulí všechny výrobky na míru, například ložiska pro uložení kol a kluzná ložiska.

Celý článek...

KasperskySpolečnost Kaspersky Lab vydala aktualizovanou verzi svého produktu Kaspersky Endpoint Security for Business. Ten představuje vlajkovou loď Kaspersky Lab v oblasti bezpečnosti firem před neustále se měnícím prostředím kybernetických hrozeb. Řešení poskytuje zákazníkům účinnou ochranu, přičemž nová verze přináší řadu vylepšených funkcí pro ovládání, zvýšenou flexibilitu a ochranu dat a centralizovanou správu vyššího počtu platforem, aplikací a zařízení.

Celý článek...

hiwin obr3„Korporace HIWIN Technologies reaguje na změny v průmyslovém odvětví a vstupuje do období Industry 4.0. Základním projevem nového období je nástup robotizace," vysvětluje Ing. Pavel Cach, výkonný ředitel společnosti HIWIN s.r.o., a dodává: „Náš RA605-710 je robot střední třídy s možností nasazení v mnoha odvětvích a za velmi příznivou cenu."

Celý článek...

X30 Toshiba-detailToshiba Europe GmbH dnes představuje zcela nové elegantní notebooky Portégé X30 a Tecra X40, které se vyznačují prémiovými vlastnostmi, vysokým výkonem a nejvyšší úrovní zabezpečení pro profesionální využití. Oba přístroje vynikají mimořádně elegantním a lehkým provedením. Rozšiřují sortiment společnosti v kategorii ultratenkých a ultralehkých firemních notebooků a pro tento účel byly navrženy, vyrobeny a důsledně testovány.

Celý článek...

obr1Blockchainové řešení je založené na open-source nástroji Hyperledger Fabric od nadace Linux Foundation. Stojí za ním IBM a Maersk, přední světový poskytovatel přepravních a logistických služeb. Produkt je určený celému přepravnímu a logistickému průmyslu a dostupný by měl být ve druhé polovině tohoto roku. Řešení spočívá ve správě a sledování papírových záznamů desítek milionů přepravovaných kontejnerů po celém světě prostřednictvím digitalizace kompletního dodavatelského procesu.

Celý článek...

logo bvFirmy bez certifikátů ISO mohou mít snížené šance na úspěch v tendrech. Loni vstoupil totiž v účinnost nový zákon o veřejných zakázkách a přidružená legislativa, která zpřísňuje požadavky kladené na uchazeče v rámci tendrů. „Zadavatel nebude muset hodnotit nabídky jen optikou nejnižší ceny. Nově má za povinnost sledovat také například dopady na životní prostředí spojené s předmětem zakázky a k tomu stanovit příslušná kritéria dle ISO.

Celý článek...

Strana 1 z 454

Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Duben 2017  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..