Google překladač: English Deutsch
Inzerce
image image image image image image
InnoEnergy opět spouští PowerUp! Výzvu Společnost InnoEnergy hledá nejlepší start-upy, scale-upy (rychle rostoucí firmy, které začínaly jako start-upy a existují minimálně 3 roky) a malé a střední firmy (small and medium enterprises – SME) ze střední a východní Evropy, aby jim pomohla v jejich růstu prostřednictvím programu PowerUp! Celý článek...
Trelleborg uvádí na trh těsnicí prvky, bez kterých se neobejdou nové generace elektromobilů Společnost Trelleborg Sealing Solutions uvádí na trh výrobky s názvem HiSpin® PDR RT a HiSpin® HS40. V obou případech se jedná o těsnicí prvky rotačního pohybu speciálně vyvinuté pro segment e-Mobility. Celý článek...
Rozšířená realita pomáhá řešit nedostatek kvalifikovaných pracovníků Průmyslové firmy v Česku našly nový způsob, jak zmírnit dlouhodobý nedostatek zaměstnanců v době, kdy dvě pětiny učňů pracují po škole mimo svůj obor a je stále složitější udržet přirozenou generační výměnu v technických profesích. Celý článek...
Universal Robots představuje nový model kobota UR16e Universal Robots (UR) výrobce celosvětově nejrozšířenějších kolaborativních robotů (kobotů) dnes oznamuje okamžitou dostupnost nového modelu UR16e, který nabízí doposud nejvyšší manipulační zatížení. Celý článek...
Nová éra pro značení ve výrobním sektoru pomocí digitální transformace od Leonardo technology V stále více se propojeném světě, kde se musí vysoce jakostní výrobky dodávat stále rychleji a na více trhů, konvenční přístupy k etiketování a značení produktů, s manuálními procesy a různorodými tiskovými řešeními, už prostě nepostačí. Celý článek...
Nový showroom DMG MORI v Brně otevírá v srpnu Slavnostním otevřením nového moderního showroomu v Brně ve dnech 27. – 30. srpna 2019 chce DMG MORI Czech dát jasně najevo svoji pozici lídra na trhu, upevnit vztahy se stávajícími zákazníky a oslovit i nové potencionální zájemce. Na Grand Openingu bude vystaveno celkem sedm strojů. Celý článek...

Key-Visual Dezentrale-InstaPokročilé koncepty elektrické instalace přivádějí všechny signály ze strojů do řídicího systému nebo cloudu ekonomicky nejvýhodnějším možným způsobem. Klíčem k nejlepší možné elektrické instalaci je zvážení všech fází životního cyklu stroje nebo systému. Výrobci takových strojů a systémů by měli ze zvoleného konceptu těžit stejně, jako budoucí provozovatelé. Důraz by měl být kladen na "celkové náklady na vlastnictví" a takový životní cyklus, z jakého mají užitek všechny zainteresované strany.

Celý článek...

TAJMAC-POZVANKA

Inzerce

130415 ERL-50 at BaumaSpolečnost Mitas představila na veletrhu Bauma nového člena rodiny pneumatik ERL, rozměr 20.5R25 ERL-50, který bude v prodeji od července. Pneumatiky ERL se montují na nakladače, dozery a gradery pro práci v lomech. Dezén pneumatik z této řady má hloubku od 28 do 90 mm.
„Zákazníci očekávají, že pneumatika pro práce v lomech bude mít velkou výdrž a bude odolná proti poškození. Do nižších nákladů se promítne také možnost protektorování," uvedl Andrew Mabin, obchodní a marketingový ředitel společnosti. „Mitas má v segmentu mimo silnice velkou zkušenost, neboť kromě pneumatik průmyslových vyrábí také zemědělské a motocyklové," dodal Mabin.

Celý článek...

solidworks5Série výukových videí k SolidWorks 2013 nabízí možnost, jak rychle zvládnout ovládání této aplikace. Jednotlivé kurzy vedou odborní lektoři. Instruktor Matt Lombard např. naučí uživatele vytvořit 3D CAD modely za použití nástrojů a technik tohoto softwaru od Dassault Systèmes. Kurz je vytvořen pro úplné začátečníky, takže není nutné mít předchozí znalosti o 3D CAD softwaru. Videa nabídnou nejprve základy práce se SolidWorks 2013, prozkoumají zcela nové rozhraní a uživatelé si jej budou moci upravit podle toho, aby práce byla efektivnější a účinnější.

Celý článek...

Inzerce

tvarovkyNové tvarovky M-press pro instalace tlakových rozvodů pitné vody, teplé vody, ústředního a podlahového vytápění, stlačeného vzduchu a chlazení uvádí na český trh společnosti Wavin Osma, přední specialista na oblast plastových trubních systémů. Řada tvarovek M-press společně s produkty K-press a smartFIX tvoří komplexní systém volně kombinovatelných tvarovek kompatibilních s jednou trubkou. Wavin M-press vychází z patentovaného designu tvarovek Wavin K-press s šestihranným průřezem, přičemž hlavním rozdílem je použitý materiál – namísto plastu je to zinkovaná mosaz. Kovová lisovací tvarovka Wavin M-press je odolná vůči vysokým teplotám, korozi a usazeninám. Součástí tvarovek je lisovací límec z ušlechtilé oceli, který je vybaven otvorem pro kontrolu zásuvné hloubky trubky. Těsnění je zajištěno pomocí dvou speciálních o-kroužků.

Celý článek...

Hybridbus-2V západočeské metropoli vyrazil do provozu nový hybridbus kompletně vyvinutý a vyrobený společností Škoda Electric. Hybridbus se tak stává novinkou v současném plzeňském vozovém parku. Jeho předností je možnost využití ekologického bateriového pohonu, který je šetrný k životnímu prostředí a má výrazně nižší spotřebu než klasické autobusy. Nový hybridní autobus Škoda H12 je určený převážně pro bezemisní oblasti v centrech měst. „Elektrobus je schopen využívat bateriový pohon, který do vzduchu nevypouští žádné zplodiny a navíc není hlučný. Stává se tak ideálním dopravním prostředkem pro obytné zóny. Na čistě bateriový a bezemisní pohon ujede až 10 km bez nutnosti dobíjení baterií či použití diesel generátoru. Tato koncepce je vhodná především pro intenzivní městský provoz s velkou četností rozjezdů a brzdění při relativně malých rychlostech," říká Karel Majer, ředitel divize Trolejbusy Škoda Electric.

Celý článek...

skf1K zahájení sezóny Formule 1 SKF prohlašuje, že bude vybavovat většinu vozů F1 kolovými ložisky, čímž se stane hlavním dodavatelem této aplikace pro Formuli 1. Všech pět technologických platforem SKF (ložiska a jejich jednotky, těsnění, mechatronika, služby a lubrikační systémy) čerpá ze znalostí získaných z nejdéle trvajícího technologického partnerství ve Formuli 1 se Scuderia Ferrari. Řešení vyvíjená v SKF Racing přinášejí výkony, které splňují nároky i v těch nejextrémnějších podmínkách panujících v nejvyšších motoristických soutěžích.

Celý článek...

EaseSpolečnost Autodesk představila nový software pro digitální prototypování v průmyslové výrobě ve verzi 2014, který nabízí zcela nový přístup k softwarovému portfoliu Autodesk: desktopové a cloudové aplikace umožňující výrobcům efektivněji, rychleji a s nižšími náklady navrhovat, vyrábět a dodávat na trh lepší produkty.
Návrhové sady Autodesk 2014 jsou k dispozici jako v minulosti ve třech cenově výhodných edicích: Standard, Premium a Ultimate. Nejdůležitějšími novinkami sad jsou:
1) První uvedení Autodesk ReCap, nového softwaru a cloudových služeb pro zachycení reality, který vytváří inteligentní 3D modely fyzických objektů a prostředí a dovoluje zákazníkům vkládat reálná prostředí či objekty do procesu návrhu

Celý článek...

siemensKnihovna výrobních nástrojů (Manufacturing Resource Library) představuje nový přístup k řízení obráběcích nástrojů a umožní vám ještě lépe využívat vaše zdroje. Potřebujete-li řezný nástroj pro NC programování, neztrácejte čas hledáním v tradičních knihovnách nebo samostatných katalozích dodavatelů. Prostřednictvím nejnovější verze softwaru Teamcenter uvádí společnosti Siemens PLM Software knihovnu výrobních zdrojů (MLR) nabízející nový přístup k jejich řízení; tato knihovna vám umožní snadno nalézt a používat nástroje, na kterých každý den závisí vaše výrobní operace.

Celý článek...

Camera Family CMYK 300dpi zmenseno sSnížení nákladů a zefektivnění výroby je v dnešní době hlavní prioritou všech výrobních odvětví. Potřebujete spolehlivě a nepřetržitě řešit například výstupní/vstupní kontrolu vámi vyrobených produktů? Potřebujete provádět různá měření, vyhodnocení, číst čárové kódy, porovnávat výrobky nebo hledat vady? Odpovědí na tyto otázky je použití spolehlivého kamerového systému.

Celý článek...

jun„Malý" vysokozdvižný vozík pro úzké uličky značky Jungheinrich může být nyní na základě Jungheinrich techniky transpondéru vybaven navigací skladu. Jeho uživatelé profitují zejména z až o 25 % vyššího výkonu překládky. V březnu 2013 představila společnost Jungheinrich svůj nový EFX 410-413. Jedná se o elektrický vozík pro třístranné zakládání s čelně uloženým sedadlem a výškou zdvihu až 7 m. „Tento vozík představuje ‚vstupní model' do světa úzkých uliček", vysvětluje Sebastian Riedmaier, vedoucí produktového managementu skladových a systémových vozíků Jungheinrich. Zcela nový je u této generace vozíků řídicí systém JXP založený na technologii RFID, která se u „velkých" vysokozdvižných vozíků pro úzké uličky úspěšně používá již celá léta.

Celý článek...

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Leden 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce