Inzerce
Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Universal Robots představuje nový model kobota UR16e Universal Robots (UR) výrobce celosvětově nejrozšířenějších kolaborativních robotů (kobotů) dnes oznamuje okamžitou dostupnost nového modelu UR16e, který nabízí doposud nejvyšší manipulační zatížení. Celý článek...
Nová éra pro značení ve výrobním sektoru pomocí digitální transformace od Leonardo technology V stále více se propojeném světě, kde se musí vysoce jakostní výrobky dodávat stále rychleji a na více trhů, konvenční přístupy k etiketování a značení produktů, s manuálními procesy a různorodými tiskovými řešeními (laser, inkjet, termotransfer, hires přímý potisk), už prostě nepostačí. Celý článek...
Nový showroom DMG MORI v Brně otevírá v srpnu Slavnostním otevřením nového moderního showroomu v Brně ve dnech 27. – 30. srpna 2019 chce DMG MORI Czech dát jasně najevo svoji pozici lídra na trhu, upevnit vztahy se stávajícími zákazníky a oslovit i nové potencionální zájemce. Na Grand Openingu bude vystaveno celkem sedm strojů. Celý článek...
Všechno teď bude bezdrátové, nebo ne? Debata, která vyvolává emoce: někteří takzvaní experti tvrdí, že kabelům je konec. Předpokládají, že data – a jednoho dne i energie – se v továrnách budoucnosti budou šířit pouze bezdrátově. To je samozřejmě nesmysl. Mezi oběma technologiemi nepanuje žádná rivalita. Celý článek...
Série svařovacích zdrojů TransSteel od společnosti Fronius Nové svařovací zdroje TransSteel 2700 a TransSteel 3500 Compact spolu se svařovacím zdrojem TransSteel 2200 nabízejí uživatelům možnost svařovat metodou TIG, MIG/MAG i obalenou elektrodou na stejně vysoké úrovni. Tato série přístrojů spojuje funkční a kompaktní design s jednoduchou obsluhou a přiměřenou cenou. Celý článek...
Maximální flexibilita pro nejrůznější požadavky Kdo si nechává provádět nebo rekonstruovat elektroinstalaci v domě, v bytě nebo třeba ve výrobní hale, setká se téměř s jistotou s produkty a řešeními značky Hager. Tato společnost je celosvětově předním specialistou na automatizaci budov a na elektroinstalace. Celý článek...

Objevte skrytou inteligenci

Public relations

vacom-Press-releaseGlobální megatrendy jsou mimořádně důležitými faktory při překonávání výzev během stále rostoucí industrializace. Mezi tyto megatrendy se řadí změna klimatu, urbanizace, dodávky energie, elektrifikace a digitalizace. Inteligentní frekvenční měniče patří mezi nejdůležitější komponenty, které má průmysl k dispozici pro dosažení optimálního využití vzácných zdrojů s cílem šetrné obnovy klimatu.

Celý článek...

Crownloc Plus ApplicationSpolečnost Seco rozšířila svou řadu vrtáků s vyměnitelnými řeznými korunkami Crownloc® Plus o vrtáky pro hloubku vrtání 8xD. Nástroje Crownloc Plus zajišťují vysokou flexibilitu a výkon, díky tomu přináší výrazné zlepšení produktivity i úspory nákladů. Vrtáky řady Crownloc Plus dosahují skvělého odvádění třísek a odolnosti proti opotřebení a jsou vybaveny systémem vyměnitelných řezných korunek, díky čemuž eliminujete nutnost vyměňovat celý nástroj. Namísto toho může uživatel jednoduše vyjmout a vyměnit korunku nástroje pomocí klíče Crownloc Plus, kdykoli začne být řezná hrana opotřebovaná. Bezpečný upínací mechanizmus zajišťuje vysokou stabilitu a zároveň nebrání rychlé a snadné výměně. Systém několika průměrů vyměnitelných korunek pro jedno těleso vrtáku omezuje nutnost zásob nástrojů na minimum a zároveň nabízí výjimečný výkon obrábění.

Celý článek...

Inzerce

PlatinSpolečnost SAFINA, a.s., přední zpracovatel materiálů s obsahem drahých kovů ve střední a východní Evropě, proniká s výrobou termočlánků z platiny a rhodia do světového hi-tech průmyslu. Objem roční výroby termočlánků se pohybuje ve stovkách kilogramů za rok a za poslední rok dosáhl nárůst výroby 30 %. SAFINA produkuje termočlánky referenční kvality na základě využití inovativní a vysoce komplexní výrobní technologie. Navíc patří mezi přední dodavatele termočlánků, kteří vyrábějí v nejvyšší třídě v sériovém režimu.

Celý článek...

Nové funkce GibbsCAM

07. Březen 2013

gibbs obr1Nové funkce GibbsCAM byly představeny na konferenci SolidWorks World 2013 pod heslem: Snadnost, rychlost, výkonnost. Gibbs and Associates, společnost vyvíjející GibbsCAM, software pro programování CNC obráběcích strojů, prezentovala jako certifikovaný partner na konferenci SolidWorks World 2013 nové funkce GibbsCAM na součásti vymodelované konstrukčním software SolidWorks. Po načtení součásti do GibbsCAM bylo předvedeno snadné, rychlé a výkonné načtení prvků ze stromu prvků a jejich následné obrobení. Aby bylo vidět, jak GibbsCAM šetří cenný čas po konstrukční změně součásti, bylo dále ukázáno, jak GibbsCAM načte revidovanou součást, automaticky rozpozná změny, aktualizuje obráběcí procesy a generuje nový NC program.

Celý článek...

nabijeni obr1V současné době zažíváme boom elektronických zařízení. Jednotliví výrobci se předhánějí, kdo z nich představí chytřejší model. Pozadu přitom nezůstávají ani vývojáři nabíječek a různých technologií nabíjení. Trendem v nabíjení pro rok 2013 je univerzalita, multifunkčnost, minimalizace i možnost dobíjet zařízení bez přístupu k elektrické síti.
Nabíjení a přenos dat
Trendem současnosti je možnost využívat jeden přístroj k několika různým věcem zároveň. Spolu s nabíjením tak nyní můžete využít jedno zařízení k dobíjení i k přenosu dat mezi různými přístroji navzájem. Tuto možnost pak oceníte především na cestách.

Celý článek...

WorkNC Dental

07. Březen 2013

dental obr1LMT Lab Days (22.-23. února 2013 v Chicagu) představují největší mezinárodní setkání komunity zubních laboratoří v Severní Americe. Účastníci se mohli seznámit s nejnovější verzí pokročilého CAM softwaru WorkNC Dental pro frézování zubních komponent, který má pomoci zajistit laboratořím nejnižší náklady na frézování kvalitních zubních protéz. Funkce jako multi-threading, paralelní zpracování a dávkové zpracování umožňují rychlé výpočty, zatímco uživatelské šablony a programová schémata částí pomáhají frézovat více dílů z jednoho bloku materiálu.

Celý článek...

nike obr1Pokud jste si oblíbili boty od Nike, tak vězte, že nyní budou vznikat nejmodernější technologií za pomoci 3D tisku. Části podobných kopaček již byly vytvořeny – odpařovacím laserem (Vapor Laser Talon) ze super lehkého materiálu, kdy boty váží 159 gramů. Tyto boty jsou určeny k běhu na 100 metrů, protože tištěná podrážka dává atletům při běhu tu nejlepší polohu. Pro tvorbu podrážky Nike využívá 3D tiskovou technologii zvanou selektivní laserové slínování, které využívá lasery k tavení malých částí do 3D tvarů. Kdyby byl vytvořen design jakýmkoliv jiným způsobem, nebyly by boty, podle ředitele Nike pro inovace Shaneho Kohatsu, nikdy stejné.

Celý článek...

Gebrauchte EZvýšení kapacity na 8 000 vozíků ročně / repase použitých vozíků ve čtyřhvězdičkové kvalitě / výstavba obchodu s použitými vozíky na trzích budoucnosti. Od března 2013 rozšiřuje Jungheinrich výrazně svoje repasní centrum v Drážďanech. V rámci projektu „2018" zde má být za provozu zvýšena postupně kapacita na 8 000 vozíků ročně. V současné době lze v drážďanském centru repasovat za rok zhruba 4 500 vozíků. V roce 2012 byl přitom téměř dosažen kapacitní limit.

Celý článek...

elkoLídr českého trhu v oblasti relé a inteligentních elektroinstalací, společnost Elko EP, uvádí na trh optickou signalizaci třífázové sítě MPS-1, která dokáže rozpoznat aktuální úroveň napětí. Uživatel tak má dokonalý přehled o tom, co se děje v jeho elektrické síti a dokáže včas vyhodnotit, zda nehrozí jeho spotřebičům riziko. Každá fáze má LED signalizaci barevně rozdělenou do jednotlivých úrovní napětí. Pokud je napětí v toleranci +/- 15 %, svítí zelená barva. Při přepětí signalizuje MPS-1 červenou barvou, při podpětí žlutou barvou. Pokud napětí nedosahuje ani 50 voltů, LED nesvítí.

Celý článek...

2013-02-20-a-TOM 3048Jen velice těžko byste v rámci České republiky hledali konferenci věnovanou bezpečnosti ICT s tak dlouhou tradicí a charakterem, jakým se může pochlubit konference Security. V únoru se konala již po jednadvacáté. Za dosavadní dobu své existence si vybudovala pevné postavení v kalendářích IT expertů a manažerů. Tři sta bezpečnostních manažerů a specialistů se 20. února sešlo v pražském Aquapalace hotelu, kde pro ně byl přichystán maraton přednášek a prezentací. Security 2013 byla již tradičně rozdělena na manažerskou a technickou sekci. Přednášky v obou sálech probíhaly zcela synchronně, takže každý návštěvník měl možnost vybrat si konkrétní prezentace, jež odpovídaly jeho zájmům.

Celý článek...

skfŠvédský soud odsoudil jednu osobu k ročnímu nepodmíněnému trestu, pětiletému zákazu obchodní činnosti a náhradě škody vzniklé společnosti SKF, z důvodu jejího shledání vinným z porušení švédského práva ochrany obchodní ochranné známky vůči značce SKF. Soud zjistil, že úmyslně nakoupil padělané výrobky SKF a poté tyto výrobky s vysokými maržemi prodával nic netušícím zákazníkům. Soudní případ trestního a občanského práva byl výsledkem policejní razie, provedené v březnu 2010 v obchodech ve Stockholmu a Avestě (město v centrální části Švédska), při které policie našla tisíce padělaných výrobků SKF. Při identifikaci padělaných ložisek spolupracovala s policií také společnost SKF.

Celý článek...

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Listopad 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..