Google překladač: English Deutsch

Ačkoliv se FORMETAL nezúčastnil tohoto stěžejního evropského veletrhu jako vystavovatel, jeho zástupci byli přítomni řadě premiér v technologiích tváření plechu i představení nových strojů svých dodavatelů. Protože výrobci strojů reagují i na požadavky českých zákazníků, postupně zdomácní i v tuzemských podnicích.

euroblech


Co nejvíce zaujalo
DURMA ROBOTCELL - Servoelektrický ohraňovací lis AD-ES s robotem Yaskawa MOTOMAN BP12. Mimo jednoznačných výhod servoelektrického lisu doplněných o robotické pracoviště se vývojoví pracovníci Durmazlaru zamysleli nad tím, jak tuto technologii zpřístupnit i menším společnostem, které nedisponují samostatnými programátory. V současné době se ve spolupráci s izraelskou softwarovou společnosti METALIX finalizuje řešení, kdy se robot naprogramuje prakticky automaticky na základě naprogramování výrobku v software DBEND!
DURMA Panel Bender – plně automatické servoelektrické ohýbací centrum přináší maximální rychlost a bezpečnost, plně automatickou výměnu nástrojů, inteligentní spotřebu, bezobslužnou výrobu a minimalizované časy nastavení. Je určené pro plechy tl. 0,5 – 4 mm.
Variobend SLINET - automatická linka na příčné a podélné dělení plechu do tl. 1 mm. Posuvný portál pro automatickou výměnu svitku včetně jeho zavedení, automatické nastavení nožů podélného dělení, automatické odskočení kruhových nůžek příčného dělení pro dosažení různé délky jednotlivých podélných pásků.

euroblech1
DURMA ROBOTCELL – servoelektrický ohraňovací lis AD-ES s robotem Yaskawa MOTOMAN BP12

euroblech2
DURMA Panel Bender – plně automatické servoelektrické ohýbací centrum

euroblech3
Variobend SLINET – automatická linka na příčné a podélné dělení plechu do tl. 1 mm

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..