Google překladač: English Deutsch

brady1Přidáním nového značení ToughStripe Max pro oblasti s hustým provozem nyní společnost Brady Corporation nabízí kompletní sortiment spolehlivých řešení značení pro podlahy s lehkým, středním a silným provozem.

Řešení pro všechny úrovně provozu
V závislosti na úrovni provozu podlahy nabízí společnost Brady 3 typy spolehlivých, barevně rozlišitelných pásek na značení podlah. Vinylová páska je vhodná pro dočasné použití v oblastech s lehkým provozem a ideální při událostech Lean nebo Kaizen. Páska ToughStripe, vyrobená z polyesteru, je vhodnější pro trvalejší použití v oblastech se středním provozem, kde se nacházejí chodci a lehká vozidla. Nejnovější páska Brady – ToughStripe Max – je určena pro oblasti se silnějším provozem a vysokozdvižnými vozíky.

Bezpečnější chodci, efektivní vozidla
Jasně označené podlahy jsou praktickým řešením k oddělení provozu chodců a vozidel ve skladech nebo logistických prostorách. Podobně jako dopravní pruhy na veřejných komunikacích pomáhají zvyšovat bezpečnost a efektivitu pro všechny uživatele. Kráčející spolupracovníci okamžitě vidí, kudy mohou chodit bezpečně, zatímco efektivitu vozidel lze zvýšit v rámci zón, které jsou jim vyhrazeny.

Zlepšete dodržování předpisů
Značení podlah podporuje dodržování směrnice EU č. 92/58/EHS, která uvádí, že zaměstnancům je nutno v případě potřeby poskytnout bezpečnostní a/nebo zdravotní značky. Příloha V směrnice o minimálních požadavcích na značky používané pro překážky a nebezpečná místa a pro značení dopravních tras dále zahrnuje, že dopravní trasy vozidel musí být zřetelně označeny kontinuálními pruhy jasně viditelné barvy, pokud to vyžaduje ochrana pracovníků.

Získejte příručku pro značení podlah nebo vyzkoušejte některé vzorky prostřednictvím webové stránky Brady.

brady2


Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202122242526
27282930   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce