Google překladač: English Deutsch
Inzerce
image image image image image image
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Celý článek...
Ovládání tepelného čerpadla na dálku – zbytečný luxus, nebo věc k nezaplacení? Zdá se vám možnost regulovat tepelné čerpadlo z dovolené nebo z práce jako zbytečný luxus? Pak vás vyvedeme z omylu. Zmíněná funkce by totiž měla být v této době už samozřejmostí. Celý článek...
InnoEnergy opět spouští PowerUp! Výzvu Společnost InnoEnergy hledá nejlepší start-upy, scale-upy (rychle rostoucí firmy, které začínaly jako start-upy a existují minimálně 3 roky) a malé a střední firmy (small and medium enterprises – SME) ze střední a východní Evropy, aby jim pomohla v jejich růstu prostřednictvím programu PowerUp! Celý článek...
Trelleborg uvádí na trh těsnicí prvky, bez kterých se neobejdou nové generace elektromobilů Společnost Trelleborg Sealing Solutions uvádí na trh výrobky s názvem HiSpin® PDR RT a HiSpin® HS40. V obou případech se jedná o těsnicí prvky rotačního pohybu speciálně vyvinuté pro segment e-Mobility. Celý článek...
Rozšířená realita pomáhá řešit nedostatek kvalifikovaných pracovníků Průmyslové firmy v Česku našly nový způsob, jak zmírnit dlouhodobý nedostatek zaměstnanců v době, kdy dvě pětiny učňů pracují po škole mimo svůj obor a je stále složitější udržet přirozenou generační výměnu v technických profesích. Celý článek...
Universal Robots představuje nový model kobota UR16e Universal Robots (UR) výrobce celosvětově nejrozšířenějších kolaborativních robotů (kobotů) dnes oznamuje okamžitou dostupnost nového modelu UR16e, který nabízí doposud nejvyšší manipulační zatížení. Celý článek...
Inzerce
Inzerce

Mico-Pro-with-integrated-pMico Pro je inovačním systémem společnosti Murrelektronik na sledování proudu o napětí 24 VDC. Jeho modulární design umožňuje budovat systémy, které perfektně vyhovují požadovaným aplikacím, přidávají hodnotu výhodným poměrem mezi náklady a přínosy a šetří místo v řídicí skříni. Vypínací charakteristiky patentované společností Murrelektronik zajišťují maximální využití stroje. Další výhodou je pak integrovaná koncepce distribuce potenciálu, která významně omezuje potřebu kabeláže v řídicí skříni.

Celý článek...

ctecka1Společnost Motorola Solutions, Inc. (NYSE: MSI), která je předním poskytovatelem komunikačních technologií nezbytných pro plnění pracovních úkolů zákazníky z řad podniků a státních organizací, dnes představila MP6000, více plošnou čtečku/váhu, což je imagingové bioptické řešení, které pomůže rychlému odbavení zákazníků v maloobchodech. Díky svému modulárnímu designu a integrované čtečce na straně zákazníka pro širší funkcionalitu umožňuje toto zařízení určené pro místo prodeje maloobchodním prodejcům, kteří si uvědomují náklady, načítat 1D a 2D čárové kódy a komunikovat s chytrými telefony zákazníků.

Celý článek...

boeing1Společnost GE bude firmě Boeing dodávat motory pro novou generaci Boeingů 777. „Z hlediska našeho vývojového programu, budoucích plánů a výkonu letadel je pro nás společnost GE nejvhodnějším partnerem," uvedl Bob Feldmann, viceprezident a vedoucí vývoje letadel 777X společnosti Boeing Commercial Airplanes. „Naším cílem je zdokonalit současný model Boeingu 777 tak, abychom nejméně příštích dvacet let mohli létat s výkonnějšími a spolehlivějšími letadly. Motory jsou samozřejmě nedílnou součástí tohoto cíle. Soustředíme se především na to, abychom dokázali našim zákazníkům na velkém trhu širokotrupých letadel se dvěma uličkami poskytnout ty nejlepší služby."

Celý článek...

sieme1Siemens, který je s 10,5 tisíci zaměstnanci a osmi výrobními závody jedním z největších zaměstnavatelů a exportérů v České republice, otevřel zbrusu nové vývojové a prototypové centrum. V Praze a Brně v něm pracuje 115 inženýrů, kteří se podílejí na vývoji a testování produktů a aplikací určených pro průmysl, energetiku a veřejnou infrastrukturu. České centrum dále rozšíří své kompetence a do konce roku 2013 otevře 40 nových pracovních míst. Celkově Siemens v Česku provozuje již deset vývojových a konstrukčních center, ve kterých zaměstnává více než 500 lidí.

Celý článek...

Inzerce

skloSpolečnost Guardian, světový výrobce plochého skla, reaguje na neustále se zvyšující nároky na stavební prvky novými typy protihlukových skel známých pod označením LamiGlass® Sound Control. Výrobek kombinuje vynikající zvukovou izolaci se všemi výhodami tradičního vrstveného bezpečnostního skla. Použitím optimalizované vnitřní vrstvy PVB vznikl vylepšený výrobek, který přináší jasně změřitelnou vyšší ochranu před hlukem, zejména u izolačních skel.

Celý článek...

Numericke simulace slevarenskych procesuVirtuální simulace – způsob, jak vyrábět kvalitní výrobky s nízkými náklady, čím předstihnout konkurenci, či jakým způsobem optimalizovat výrobní program. Umožní modelovat reálné chování výrobku během provozu i během výrobního procesu přímo v počítači, a dosáhnout tím výrazného nárůstu produktivity, zvýšení kvality a urychlení inovačního procesu.

Celý článek...

kovosvit obr2Celosvětově podíl víceosých a multifunkčních strojů stoupá zejména vlivem stoupající produkce a sériovosti dílců a také vlivem zvyšující se ceny lidské práce. Snížení nákladů na manipulaci, snížení počtu operátorů strojů, maximální koncentrace operací na jeden stroj, snížení výrobního času, to vše představuje nezanedbatelnou úsporu nákladů, které v součtu tvoří nemalé peníze v rozpočtech výrobních podniků. Investice do multifunkčního stroje, která se tedy z počátku může zdát velmi nákladnou, je vzhledem k uvedeným aspektům navrácena rychle zpět.

Celý článek...

Obsahem webináře je představení programu SolidWorks Composer, s jehož pomocí probíhá tvorba technické dokumentace snadno a rychle.
Vaše pracovní činnost zahrnuje tvorbu technické dokumentace, jako jsou:
- Uživatelské příručky
- Návody a pracovní postupy
- Servisní manuály
- Školení zaměstnanců a externích pracovníků
- Technologické postupy výroby či montáže

Celý článek...

amper10ČESTNÉ UZNÁNÍ AMPER 2013

IQRF Smart House je technologie určená výrobcům elektrických zařízení a systémovým integrátorům. Technologie umožňuje rozšíření stávajících produktů o bezdrátovou komunikaci a jejich propojení do větších systémů inteligentních domů. Hlavní výhodou je rychlá a snadná implementace bezdrátové komunikace do jakéhokoliv zařízení, bez nutnosti programování a bez znalosti RF. Díky tomu se mohou výrobci soustředit na své know-how, bez náročného vývoje bezdrátového řešení. Pro inspiraci zákazníků byly vytvořeny aplikační příklady základních prvků domácí automatizace včetně kompletní výrobní dokumentace. Navíc je připraveno také několik zajímavých prvků pro automatizaci budov.

Celý článek...

amper9ČESTNÉ UZNÁNÍ AMPER 2013

Jedná se o webovou službu, do které jsou připojeny IP sensory (teplota, vlhkost, stav baterií, atd.). SensDesk.com je ideální řešení pro zákazníky, kteří se kvůli dohledu několika senzorů nechtějí učit používat složitý software. Vytvořit si účet a připojit do něj senzor teploty, který hlídá stav klimatizace nebo teplotu v lednicích dokáže běžný uživatel. HW group jako výrobce IP senzorů i služby vytvořil ucelený systém. Do SensDesk.com lze připojit Web teploměr HWg-STE Push, Monitoring jednotku Poseidon, M-Bus gateway pro dohled energie HWg-PWR, ale také GSM monitoring HWg-Ares. Pomocí služby SensDesk lze odkudkoliv (Web, chytrý telefon) sledovat IP senzory umístěné kdekoliv (serverovna, automobil, stroj, telekomunikační bod, kotelna).

Celý článek...

3G KAMERA FLAJZAR

21. Březen 2013

amper8ČESTNÉ UZNÁNÍ AMPER 2013

3G kamera FLAJZAR byla vyvinuta v České republice, kde je i nadále plně vyráběna. Jedná se o nejmenší, designově vyvedenou kameru svého druhu na světě, určenou pro střežení a monitorování libovolných prostorů. Přenos obrazu prostřednictvím GSM sítě, umožňuje bleskové odeslání snímků střeženého objektu na mobil a email uživatele. Při špatné viditelnosti se kamera automaticky přepíná z barevného do nočního černobílého režimu a prostor je osvícen vestavěnými IR LED. Mezi další přednosti 3G kamery patří snadná montáž, nastavení a ovládání zpřístupňující obrazové zabezpečení majetku a monitorování prostor běžnému uživateli. Ideální řešení pro zabezpečení domů, bytů, garáží a prodejen.

Celý článek...

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Únor 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
242529 

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce