Google překladač: English Deutsch
Inzerce
image image image image image image
InnoEnergy opět spouští PowerUp! Výzvu Společnost InnoEnergy hledá nejlepší start-upy, scale-upy (rychle rostoucí firmy, které začínaly jako start-upy a existují minimálně 3 roky) a malé a střední firmy (small and medium enterprises – SME) ze střední a východní Evropy, aby jim pomohla v jejich růstu prostřednictvím programu PowerUp! Celý článek...
Trelleborg uvádí na trh těsnicí prvky, bez kterých se neobejdou nové generace elektromobilů Společnost Trelleborg Sealing Solutions uvádí na trh výrobky s názvem HiSpin® PDR RT a HiSpin® HS40. V obou případech se jedná o těsnicí prvky rotačního pohybu speciálně vyvinuté pro segment e-Mobility. Celý článek...
Rozšířená realita pomáhá řešit nedostatek kvalifikovaných pracovníků Průmyslové firmy v Česku našly nový způsob, jak zmírnit dlouhodobý nedostatek zaměstnanců v době, kdy dvě pětiny učňů pracují po škole mimo svůj obor a je stále složitější udržet přirozenou generační výměnu v technických profesích. Celý článek...
Universal Robots představuje nový model kobota UR16e Universal Robots (UR) výrobce celosvětově nejrozšířenějších kolaborativních robotů (kobotů) dnes oznamuje okamžitou dostupnost nového modelu UR16e, který nabízí doposud nejvyšší manipulační zatížení. Celý článek...
Nová éra pro značení ve výrobním sektoru pomocí digitální transformace od Leonardo technology V stále více se propojeném světě, kde se musí vysoce jakostní výrobky dodávat stále rychleji a na více trhů, konvenční přístupy k etiketování a značení produktů, s manuálními procesy a různorodými tiskovými řešeními, už prostě nepostačí. Celý článek...
Nový showroom DMG MORI v Brně otevírá v srpnu Slavnostním otevřením nového moderního showroomu v Brně ve dnech 27. – 30. srpna 2019 chce DMG MORI Czech dát jasně najevo svoji pozici lídra na trhu, upevnit vztahy se stávajícími zákazníky a oslovit i nové potencionální zájemce. Na Grand Openingu bude vystaveno celkem sedm strojů. Celý článek...

Key-Visual Dezentrale-InstaPokročilé koncepty elektrické instalace přivádějí všechny signály ze strojů do řídicího systému nebo cloudu ekonomicky nejvýhodnějším možným způsobem. Klíčem k nejlepší možné elektrické instalaci je zvážení všech fází životního cyklu stroje nebo systému. Výrobci takových strojů a systémů by měli ze zvoleného konceptu těžit stejně, jako budoucí provozovatelé. Důraz by měl být kladen na "celkové náklady na vlastnictví" a takový životní cyklus, z jakého mají užitek všechny zainteresované strany.

Celý článek...

motorola1Společnost Motorola Solutions, Inc. (NYSE: MSI), která je předním poskytovatelem komunikačních technologií nezbytných pro plnění pracovních úkolů zákazníky z řad podniků a státních organizací, dnes oznámila, že uvádí na trh nový mobilní terminál MC45 – své první řešení, které využívá WAN sítě v nové kategorii mobilních terminálů pro terénní pracovníky v podnicích, které sledují náklady. Nákladově i velikostně optimalizovaný MC45 je zaměřený na aplikace jako jsou informace o klientech (CRM – customer relationship management), zadávání objednávek, správa inventáře, doklady o dodání, dodání přímo koncovému zákazníkovi (DSD - direct store delivery) a mobilní prodej a zároveň rozšiřuje řadu řešení, která jsou dostupná pro malé a středně velké podniky a rychle rostoucí nové trhy.

Celý článek...

Inzerce

invent1Společnost Autodesk představila nový software pro digitální prototypování v průmyslové výrobě ve verzi 2014, který nabízí zcela nový přístup k softwarovému portfoliu Autodesk: desktopové a cloudové aplikace umožňující výrobcům efektivněji, rychleji a s nižšími náklady navrhovat, vyrábět a dodávat na trh lepší produkty. Sady Autodesk pro výrobní odvětví zahrnují Autodesk Product Design Suite a Autodesk Factory Design Suite, které poskytují návrhářům a konstruktérům portfolio softwarových nástrojů a cloudových služeb pro podporu procesů navrhování, vizualizací a simulací – od fáze vývoje produktu až po jeho dodávku. Softwarové portfolio Autodesk Simulation 2014 navíc poskytuje rychlejší, přesnější a flexibilnější přístup k predikci, optimalizaci a ověřování návrhů v raných fázích návrhového procesu.

Celý článek...

zatNa konci roku 2015 bude končit projektovaná životnost prvního výrobního bloku Jaderné elektrárny Dukovany. Řídicí systémy firmy ZAT výrazně přispěly k prodloužení její životnosti minimálně o dalších deset let. „Při pěti odstávkách třetího bloku jsme měli na starosti nejnáročnější část rekonstrukce. Výměnu řídicích systémů jsme prováděli při zachování výrobní kapacity elektrárny, což byla i pro nás výzva. Podle dostupných informací nebyl podobný projekt při zachování výrobní kapacity elektrárny ve světě ještě realizován," říká Karel Stočes ze společnosti ZAT.

Celý článek...

Inzerce

ctecka1Společnost Motorola Solutions, Inc. (NYSE: MSI), která je předním poskytovatelem komunikačních technologií nezbytných pro plnění pracovních úkolů zákazníky z řad podniků a státních organizací, dnes představila MP6000, více plošnou čtečku/váhu, což je imagingové bioptické řešení, které pomůže rychlému odbavení zákazníků v maloobchodech. Díky svému modulárnímu designu a integrované čtečce na straně zákazníka pro širší funkcionalitu umožňuje toto zařízení určené pro místo prodeje maloobchodním prodejcům, kteří si uvědomují náklady, načítat 1D a 2D čárové kódy a komunikovat s chytrými telefony zákazníků.

Celý článek...

boeing1Společnost GE bude firmě Boeing dodávat motory pro novou generaci Boeingů 777. „Z hlediska našeho vývojového programu, budoucích plánů a výkonu letadel je pro nás společnost GE nejvhodnějším partnerem," uvedl Bob Feldmann, viceprezident a vedoucí vývoje letadel 777X společnosti Boeing Commercial Airplanes. „Naším cílem je zdokonalit současný model Boeingu 777 tak, abychom nejméně příštích dvacet let mohli létat s výkonnějšími a spolehlivějšími letadly. Motory jsou samozřejmě nedílnou součástí tohoto cíle. Soustředíme se především na to, abychom dokázali našim zákazníkům na velkém trhu širokotrupých letadel se dvěma uličkami poskytnout ty nejlepší služby."

Celý článek...

sieme1Siemens, který je s 10,5 tisíci zaměstnanci a osmi výrobními závody jedním z největších zaměstnavatelů a exportérů v České republice, otevřel zbrusu nové vývojové a prototypové centrum. V Praze a Brně v něm pracuje 115 inženýrů, kteří se podílejí na vývoji a testování produktů a aplikací určených pro průmysl, energetiku a veřejnou infrastrukturu. České centrum dále rozšíří své kompetence a do konce roku 2013 otevře 40 nových pracovních míst. Celkově Siemens v Česku provozuje již deset vývojových a konstrukčních center, ve kterých zaměstnává více než 500 lidí.

Celý článek...

skloSpolečnost Guardian, světový výrobce plochého skla, reaguje na neustále se zvyšující nároky na stavební prvky novými typy protihlukových skel známých pod označením LamiGlass® Sound Control. Výrobek kombinuje vynikající zvukovou izolaci se všemi výhodami tradičního vrstveného bezpečnostního skla. Použitím optimalizované vnitřní vrstvy PVB vznikl vylepšený výrobek, který přináší jasně změřitelnou vyšší ochranu před hlukem, zejména u izolačních skel.

Celý článek...

Numericke simulace slevarenskych procesuVirtuální simulace – způsob, jak vyrábět kvalitní výrobky s nízkými náklady, čím předstihnout konkurenci, či jakým způsobem optimalizovat výrobní program. Umožní modelovat reálné chování výrobku během provozu i během výrobního procesu přímo v počítači, a dosáhnout tím výrazného nárůstu produktivity, zvýšení kvality a urychlení inovačního procesu.

Celý článek...

kovosvit obr2Celosvětově podíl víceosých a multifunkčních strojů stoupá zejména vlivem stoupající produkce a sériovosti dílců a také vlivem zvyšující se ceny lidské práce. Snížení nákladů na manipulaci, snížení počtu operátorů strojů, maximální koncentrace operací na jeden stroj, snížení výrobního času, to vše představuje nezanedbatelnou úsporu nákladů, které v součtu tvoří nemalé peníze v rozpočtech výrobních podniků. Investice do multifunkčního stroje, která se tedy z počátku může zdát velmi nákladnou, je vzhledem k uvedeným aspektům navrácena rychle zpět.

Celý článek...

Obsahem webináře je představení programu SolidWorks Composer, s jehož pomocí probíhá tvorba technické dokumentace snadno a rychle.
Vaše pracovní činnost zahrnuje tvorbu technické dokumentace, jako jsou:
- Uživatelské příručky
- Návody a pracovní postupy
- Servisní manuály
- Školení zaměstnanců a externích pracovníků
- Technologické postupy výroby či montáže

Celý článek...

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Leden 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce