Google překladač: English Deutsch

Společnost Tebis, specialista na řešení procesů CAD/CAM a MES v oblasti modelování, tváření a výroby forem, nyní poskytuje průmyslovým zákazníkům rychlý a snadný přístup k plánování a kontrole digitálních objednávek. Přístup Tebis MES razí cestu svým zákazníkům v oblasti průmyslu 4.0 a podporuje efektivní a včasnou výrobu.

Proleis MES Software Tebis

Dva zakázkové balíčky MES se zaměřují na sběr strojních dat (startovací balíček ProLeiS MDA) a správu výrobních dat (startovací balíček ProLeiS MDM) a jsou nákladově efektivním odrazovým můstkem. Každý balíček se skládá ze softwaru a služeb a pro Českou a Slovenskou republiku je k dispozici prostřednictvím společnosti MCAE Systems.

"Pro efektivní výrobu potřebujete rychlý přístup ke všem důležitým datům. Společnosti jsou si vědomy tohoto základního požadavku a rovněž uznávají potřebu digitalizovat svůj výrobní proces přesto, že mnohé z nich se zatím těmto snahám vyhýbají." uvádí Robert Aulbur, Výkonný ředitel společnosti Tebis ProLeiS GmbH. Aulbur vysvětluje: "Avšak z mnoha projektů s našimi podnikovými zákazníky s velmi širokým okruhem zaměření a tržních pozic víme, že je snazší se vydat cestou digitální správy objednávek, jakmile je proces spuštěn a zákazník zažívá jeho okamžitý úspěch. Proto jsme sdružili naše dlouholeté zkušenosti ve formě dvou balíčků MES, které umožňují výrobním firmám, které se specializují na kusovou výrobu, rychle a snadno začít digitalizovat výrobu."

Získávání strojních dat - ProLeiS machine data acquisition / startovací balíček MDA
Startovací balíček ProLeiS MDA umožňuje podnikům snadný přístup k plánování a kontrole digitálních objednávek, aby byl jejich úspěch viditelný ihned po instalaci. Nedílnou součástí programu ProLeiS MDA je virtuální plán výrobních kapacit, kde je například zobrazena integrace ovládacích prvků v provozních podmínkách strojů v reálném čase včetně systému tzv. semaforu. Společnosti našich uživatelů mají prospěch z lepší transparentnosti využití jejich strojů, tedy snadný přístup ke všem klíčovým datům jako je aktuální stav stroje, statistiky stroje, provozní doby nebo závady, které jsou kdykoli k dispozici. S těmito informacemi mohou společnosti provádět dlouhodobé plánování, rychle reagovat a nakonec zvyšovat využití strojů.

Správa výrobních dat - ProLeiS manufacturing data management / startovací balíček MDM
Balík ProLeiS MDM umožňuje společnostem efektivně a transparentně spravovat výrobní data a související dokumenty. Klíčem je řízený, uživatelsky definovaný přístup k datům pro všechny zaměstnance, kteří se účastní procesu. Tebis CAD/CAM a Viewer jsou integrovány online. Díky tomu mohou uživatelé vytvářet konstantní, transparentní a spolehlivý přehled všech aktuálních dat, včetně CAD souborů, NC programů, NC dokumentace a dalších údajů v různých formátech, které souvisí s projektem. Práce se neaktuálními soubory po provedení změn je věc minulosti, stejně jako nudné hledání CAD souborů a dalších projektových dokumentů.

Aulbur vysvětluje: "Jakmile si naši podnikoví zákazníci uvědomí, jak jednoduchý a efektivní je první krok k digitálnímu zpracování objednávek, většina z nich okamžitě učiní další následné kroky. Když jsou všechny stroje připojeny a správa dat běží hladce, prvky jako plánování, například automatizované podrobné plánování na úrovni kusové výroby, okamžitě získávají pozornost. Digitalizace procesních kroků, jako je včasné poskytování materiálů a nástrojů a integrace společností třetích stran, rozšiřují obrovský potenciál a pomáhají společnostem zvyšovat jejich ziskovost."

Efektivní plánování a řízení kusové výroby
Systém Tebis tedy v kombinaci s řešením ProLeiS poskytuje komplexní správu dat a funkce pro plánování a řízení výroby. Tyto vlastnosti umožňují efektivní naplánování obstarání a výroby všech jednotlivých částí nástrojů pro lisování plechů a forem pro vstřikování – od cenové nabídky až po hotový výrobek. Zajištěna je také transparentnost rozhodování při zpracovávání cenových nabídek neboť v průběhu předběžného plánování rychle a snadno ověříte, zda lze zpracovat navrhované projekty a splnit požadované termíny dodání.

Zavádění řešení ProLeiS do vaší společnosti
Profesionálové z MCAE Systems zanalyzují vaše procesy a namodelují zdroje a postupy v prostředí klienta/serveru ProLeiS. Poté krok za krokem implementují správu dat, plánování a řízení výroby, které jsou přizpůsobeny specifickým procesům používaným v dané společnosti.

Výrazně vyšší produktivita pak zajistí rychlou návratnost investice. Řešení ProLeiS přesně zapadá do tohoto schématu. Díky optimalizovanému plánování výroby a plynulé správě dat je možné významně zvýšit propustnost výroby.Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news