Google překladač: English Deutsch
Inzerce
image image image image image image
InnoEnergy opět spouští PowerUp! Výzvu Společnost InnoEnergy hledá nejlepší start-upy, scale-upy (rychle rostoucí firmy, které začínaly jako start-upy a existují minimálně 3 roky) a malé a střední firmy (small and medium enterprises – SME) ze střední a východní Evropy, aby jim pomohla v jejich růstu prostřednictvím programu PowerUp! Celý článek...
Trelleborg uvádí na trh těsnicí prvky, bez kterých se neobejdou nové generace elektromobilů Společnost Trelleborg Sealing Solutions uvádí na trh výrobky s názvem HiSpin® PDR RT a HiSpin® HS40. V obou případech se jedná o těsnicí prvky rotačního pohybu speciálně vyvinuté pro segment e-Mobility. Celý článek...
Rozšířená realita pomáhá řešit nedostatek kvalifikovaných pracovníků Průmyslové firmy v Česku našly nový způsob, jak zmírnit dlouhodobý nedostatek zaměstnanců v době, kdy dvě pětiny učňů pracují po škole mimo svůj obor a je stále složitější udržet přirozenou generační výměnu v technických profesích. Celý článek...
Universal Robots představuje nový model kobota UR16e Universal Robots (UR) výrobce celosvětově nejrozšířenějších kolaborativních robotů (kobotů) dnes oznamuje okamžitou dostupnost nového modelu UR16e, který nabízí doposud nejvyšší manipulační zatížení. Celý článek...
Nová éra pro značení ve výrobním sektoru pomocí digitální transformace od Leonardo technology V stále více se propojeném světě, kde se musí vysoce jakostní výrobky dodávat stále rychleji a na více trhů, konvenční přístupy k etiketování a značení produktů, s manuálními procesy a různorodými tiskovými řešeními, už prostě nepostačí. Celý článek...
Nový showroom DMG MORI v Brně otevírá v srpnu Slavnostním otevřením nového moderního showroomu v Brně ve dnech 27. – 30. srpna 2019 chce DMG MORI Czech dát jasně najevo svoji pozici lídra na trhu, upevnit vztahy se stávajícími zákazníky a oslovit i nové potencionální zájemce. Na Grand Openingu bude vystaveno celkem sedm strojů. Celý článek...

Key-Visual Dezentrale-InstaPokročilé koncepty elektrické instalace přivádějí všechny signály ze strojů do řídicího systému nebo cloudu ekonomicky nejvýhodnějším možným způsobem. Klíčem k nejlepší možné elektrické instalaci je zvážení všech fází životního cyklu stroje nebo systému. Výrobci takových strojů a systémů by měli ze zvoleného konceptu těžit stejně, jako budoucí provozovatelé. Důraz by měl být kladen na "celkové náklady na vlastnictví" a takový životní cyklus, z jakého mají užitek všechny zainteresované strany.

Celý článek...

2579679 10484Linde Gas se bude podílet na realizaci nejvýznamnější současné investice v TŘINECKÝCH ŽELEZÁRNÁCH, kterou je injektáž prachového uhlí PCI (Pulverized Coal Injection). Ta umožní, aby proces výroby železa byl hospodárnější a ekologičtější než současný. Použití technologie PCI vyžaduje oproti minulosti rozsáhlejší použití technických plynů. Pro zabezpečení zásobování technickými plyny uzavřely TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY dlouhodobou smlouvu se společností Linde Gas.

Celý článek...

Inzerce

leonardoDatamatrix kódy o nejčastěji požadované velikosti 4×4 mm zvládají hravě. Vysoká rychlost produkce je zaručena kompletním rozsahem laserových výkonů od 10W až do 150W. Nechte si představit celou řadu vláknových, zelených a UV Solaris eSolarMark laserů na výstavě AMPER Brno. Leonardo technology najdete ve dvou stáncích s novinkami:
V142 stánek s uměním průmyslového značení a automatizací
V039 stánek s termotransfer spotřebním materiálem

Celý Leonardo tým se těší na vaši návštěvu

www.lt.cz

2176 TaptiteNová generace tvaru závitu Taptite 2000® kombinuje výhody výkonu a spolehlivosti. Celková úspora nákladů na montážích díky jejichž použití činí až 88 %.Taptite 2000® je generace šroubů s tvářenými závity od firmy Arnold Umformtechnik GmbH & Co. Díky nim se dociluje podstatného snížení nákladů při použití rychlořezných šroubů (Obrázek 1). Na základě předchozích zkušeností firmy se dociluje úspory nákladů až 88% při montážních procesech. Na základě výsledů různých studií tvoří na 85 % nákladů při použití konvenčních šroubů především vedlejší náklady, jako je vrtání, řezání závitů, kontrola a čištění nástrojů a pracoviště. Při aktuálním spojování dílů odpovídá těmto operacím jen na 15% celkových nákladů.

Celý článek...

Inzerce

AREVAAREVA právě ve francouzské továrně v Romans dokončila první výrobu palivových souborů určených pro reaktor EPRTM elektrárny Taishan 1 v Číně. Tyto palivové soubory byly speciálně navrženy pro reaktor třetí generace. Představují důležitý technologický pokrok a umožní výrazné zvýšení bezpečnosti a konkurenceschopnosti. Aktivní zóna reaktoru EPRTM je tvořena 241 palivovými soubory. Výroba paliva pro naplnění aktivní zóny reaktoru EPRTM elektrárny Taishan 1 proběhne ve třech kampaních. Zákazníkovi, společnosti Taishan Nuclear Power Joint Venture Company (TNPJVC), bude dodáno v roce 2014.

Celý článek...

Home-server-2Společnost ELKO EP se vrací na „místo činu" – na veletrh AMPER, kde v roce 2011 získala za ovládací dotykovou jednotku bezdrátového systému RF-Touch hlavní ocenění Zlatý Amper i Cenu Českomoravské technické asociace. I letos se mají návštěvníci mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace a komunikace na co těšit. ELKO EP na svém stánku P125 v pavilonu P představí například wifi ovládání RF aktorů prostřednictvím „chytré krabičky" eLAN-RF-Wi-003 nebo jednotku, která dokáže vizualizovat instalaci v systému iNELS RF Control. Poprvé v České republice bude k vidění také Home Server, jež řídí komunikaci mezi všemi prvky systému inteligentní elektroinstalace iNELS.

Celý článek...

2836 Millenium3NetbiterSpolečnost Crouzet, přední výrobce automatizační a řídicí techniky, se rozhodla používat jako nástroj pro dálkový dohled pro svou nejnovější generaci mikro PLC Millenium 3 Smart Logic Controller komunikační bránu Netbiter od firmy HMS Industrial Network. To umožňuje uživatelům PLC mít prostřednictvím webu neustále přístup k datům ze svých provozních přístrojů. Jedním z prvních zákazníků je společnost Triplesign, sídlící ve Švédsku, která toto řešení používá pro dohled nad proměnnými billboardy. Pomocí nástroje Netbiter mohou vidět stav všech billboardů a dokonce na dálku ovládat, co na nich bude zobrazeno. „S mikro PLC Millenium 3 Logic Controller už nějaký čas pracujeme a skutečnost, že Netbiter má připravenou šablonu pro toto mikro PLC, je pro nás velká výhoda," říká P-A Claveroth, obchodní a marketingový ředitel společnosti Triplesign. „Jednoduše připojíme jednotku Netbiter k PLC Millenium 3 a všechny parametry se nám okamžitě zobrazí ve webovém prohlížeči."

Celý článek...

Crownloc Plus ApplicationSpolečnost Seco rozšířila svou řadu vrtáků s vyměnitelnými řeznými korunkami Crownloc® Plus o vrtáky pro hloubku vrtání 8xD. Nástroje Crownloc Plus zajišťují vysokou flexibilitu a výkon, díky tomu přináší výrazné zlepšení produktivity i úspory nákladů. Vrtáky řady Crownloc Plus dosahují skvělého odvádění třísek a odolnosti proti opotřebení a jsou vybaveny systémem vyměnitelných řezných korunek, díky čemuž eliminujete nutnost vyměňovat celý nástroj. Namísto toho může uživatel jednoduše vyjmout a vyměnit korunku nástroje pomocí klíče Crownloc Plus, kdykoli začne být řezná hrana opotřebovaná. Bezpečný upínací mechanizmus zajišťuje vysokou stabilitu a zároveň nebrání rychlé a snadné výměně. Systém několika průměrů vyměnitelných korunek pro jedno těleso vrtáku omezuje nutnost zásob nástrojů na minimum a zároveň nabízí výjimečný výkon obrábění.

Celý článek...

PlatinSpolečnost SAFINA, a.s., přední zpracovatel materiálů s obsahem drahých kovů ve střední a východní Evropě, proniká s výrobou termočlánků z platiny a rhodia do světového hi-tech průmyslu. Objem roční výroby termočlánků se pohybuje ve stovkách kilogramů za rok a za poslední rok dosáhl nárůst výroby 30 %. SAFINA produkuje termočlánky referenční kvality na základě využití inovativní a vysoce komplexní výrobní technologie. Navíc patří mezi přední dodavatele termočlánků, kteří vyrábějí v nejvyšší třídě v sériovém režimu.

Celý článek...

Nové funkce GibbsCAM

07. Březen 2013

gibbs obr1Nové funkce GibbsCAM byly představeny na konferenci SolidWorks World 2013 pod heslem: Snadnost, rychlost, výkonnost. Gibbs and Associates, společnost vyvíjející GibbsCAM, software pro programování CNC obráběcích strojů, prezentovala jako certifikovaný partner na konferenci SolidWorks World 2013 nové funkce GibbsCAM na součásti vymodelované konstrukčním software SolidWorks. Po načtení součásti do GibbsCAM bylo předvedeno snadné, rychlé a výkonné načtení prvků ze stromu prvků a jejich následné obrobení. Aby bylo vidět, jak GibbsCAM šetří cenný čas po konstrukční změně součásti, bylo dále ukázáno, jak GibbsCAM načte revidovanou součást, automaticky rozpozná změny, aktualizuje obráběcí procesy a generuje nový NC program.

Celý článek...

nabijeni obr1V současné době zažíváme boom elektronických zařízení. Jednotliví výrobci se předhánějí, kdo z nich představí chytřejší model. Pozadu přitom nezůstávají ani vývojáři nabíječek a různých technologií nabíjení. Trendem v nabíjení pro rok 2013 je univerzalita, multifunkčnost, minimalizace i možnost dobíjet zařízení bez přístupu k elektrické síti.
Nabíjení a přenos dat
Trendem současnosti je možnost využívat jeden přístroj k několika různým věcem zároveň. Spolu s nabíjením tak nyní můžete využít jedno zařízení k dobíjení i k přenosu dat mezi různými přístroji navzájem. Tuto možnost pak oceníte především na cestách.

Celý článek...

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Leden 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce