Google překladač: English Deutsch
Inzerce
image image image image image image
InnoEnergy opět spouští PowerUp! Výzvu Společnost InnoEnergy hledá nejlepší start-upy, scale-upy (rychle rostoucí firmy, které začínaly jako start-upy a existují minimálně 3 roky) a malé a střední firmy (small and medium enterprises – SME) ze střední a východní Evropy, aby jim pomohla v jejich růstu prostřednictvím programu PowerUp! Celý článek...
Trelleborg uvádí na trh těsnicí prvky, bez kterých se neobejdou nové generace elektromobilů Společnost Trelleborg Sealing Solutions uvádí na trh výrobky s názvem HiSpin® PDR RT a HiSpin® HS40. V obou případech se jedná o těsnicí prvky rotačního pohybu speciálně vyvinuté pro segment e-Mobility. Celý článek...
Rozšířená realita pomáhá řešit nedostatek kvalifikovaných pracovníků Průmyslové firmy v Česku našly nový způsob, jak zmírnit dlouhodobý nedostatek zaměstnanců v době, kdy dvě pětiny učňů pracují po škole mimo svůj obor a je stále složitější udržet přirozenou generační výměnu v technických profesích. Celý článek...
Universal Robots představuje nový model kobota UR16e Universal Robots (UR) výrobce celosvětově nejrozšířenějších kolaborativních robotů (kobotů) dnes oznamuje okamžitou dostupnost nového modelu UR16e, který nabízí doposud nejvyšší manipulační zatížení. Celý článek...
Nová éra pro značení ve výrobním sektoru pomocí digitální transformace od Leonardo technology V stále více se propojeném světě, kde se musí vysoce jakostní výrobky dodávat stále rychleji a na více trhů, konvenční přístupy k etiketování a značení produktů, s manuálními procesy a různorodými tiskovými řešeními, už prostě nepostačí. Celý článek...
Nový showroom DMG MORI v Brně otevírá v srpnu Slavnostním otevřením nového moderního showroomu v Brně ve dnech 27. – 30. srpna 2019 chce DMG MORI Czech dát jasně najevo svoji pozici lídra na trhu, upevnit vztahy se stávajícími zákazníky a oslovit i nové potencionální zájemce. Na Grand Openingu bude vystaveno celkem sedm strojů. Celý článek...

Key-Visual Dezentrale-InstaPokročilé koncepty elektrické instalace přivádějí všechny signály ze strojů do řídicího systému nebo cloudu ekonomicky nejvýhodnějším možným způsobem. Klíčem k nejlepší možné elektrické instalaci je zvážení všech fází životního cyklu stroje nebo systému. Výrobci takových strojů a systémů by měli ze zvoleného konceptu těžit stejně, jako budoucí provozovatelé. Důraz by měl být kladen na "celkové náklady na vlastnictví" a takový životní cyklus, z jakého mají užitek všechny zainteresované strany.

Celý článek...

elkoSpolečnost ELKO Lighting představí nejnovější generaci úsporných LED žárovek na výběrové výstavě svítidel, příslušenství osvětlovacích soustav a řízení osvětlení.
Specializovaná výstava Světlo v architektuře se koná ve dnech 4. - 7. dubna 2013 ve Veletržním paláci v Praze a je určena architektům, projektantům, inženýrům a developerům, kteří zde mohou získat nové kontakty i poznatky a také čerpat inspiraci. Výstavy se zúčastní nejvýznamnější české a světové značky z oboru.

Celý článek...

Inzerce

lpg obr1Neustálý růst cen benzínu a nafty nutí české dopravce k hledání alternativních cest ke snižování nákladů. Jednou z možností je přestavba naftových vozidel na systém Dieselgas, který umožňuje kombinovaný provoz na naftu a LPG. U jednoho nákladního vozu je díky němu možné ušetřit přes 130 000 tisíc korun ročně. Firmy s velkým vozovým parkem tak mohou díky přestavbám za rok ušetřit až několik milionů korun.

Celý článek...

fluk1Díky neustálému tlaku na snižování provozních nákladů vidí firmy v oblasti údržby pouze nutné zlo, které spotřebovává prostředky. Navíc další náklady přichází v reakci na vzniklou závadu, o nákladech na prostoje a rozběhnutí provozu nemluvě. Pouze zlomek podniků si však uvědomuje příležitosti prediktivního přístupu k údržbě výrobních zařízení a využívá je v plné míře.

Celý článek...

Inzerce

inels1Lídr českého trhu v oblasti relé a inteligentních elektroinstalací, společnost ELKO EP rozšířila počet míst, kde se zákazníci mohou podrobně seznámit s fungováním systému inteligentní elektroinstalace iNELS. Prostějovský showroom je v pořadí desátým v České republice. iNELS smart home solutions se stále častěji stává standardní součástí pasivních a nízkoenergetických rodinných domů. V Prostějově se právě dokončuje vzorový nízkoenergetický bytový dům, kde si zájemci mohou prohlédnout standardní vybavení budoucích bytů a vyzkoušet i inteligentní ovládání.

Celý článek...

Antares Family whiteSpolečnost Parker Hannifin a její divize Hiross, uvádí na náš trh novinku – tandemový sušič vzduchu Parker Hiross Antares. Zařízení spojuje dvě klasické techniky sušení – kondenzační a adsorpční, jejichž společné řízení přináší úsporu provozních nákladů.
Název „tandemový" znamená, že kondenzační i adsorpční systémy sušení jsou zapojeny sériově v jednom společném zařízení a jednotně jsou i řízeny. Spojení do jednoho celku zajišťuje postupný proces sušení stlačeného vzduchu.
Výhodou nekonvenčního řešení je skutečnost, že se po úpravě na kondenzační chladicí fázi sušení a před vstupem na adsorpční jednotku nachází stlačený vzduch ve 100% nasyceném stavu a má nízkou teplotu. Tyto dva parametry, oproti běžnému uspořádání, výrazně zlepšují adsorpční charakteristicky ve druhé fázi (adsorpčního) sušení.

Celý článek...

Metodické rámce typu ITIL®, COBIT®, ISO/IEC 20000, SFIA, Six SigmaTM přináší do oblasti řízení IT nový pohled na termín kvalita IT služeb.Tradiční pohled, zaměřený na použití moderních IT technologií nemusí být garancí kvalitního fungování IT z perspektivy uživatelů IT, kvality z pohledu managementu nebo v souladu s aktuálními potřebami byznysu. Konference SDFI 2013 navazuje na velmi pozitivně hodnocený ročník 2012, kdy hlavním tématem byl IT Service desk. Role service desku je však třeba vnímat v širším kontextu, v kontextu kompletního dodávání IT služeb, tedy i oblastí IT Service Delivery.

Celý článek...

elko1Lídr českého trhu v oblasti relé a inteligentních elektroinstalací, společnost ELKO EP představila inovaci spínacích hodin, díky které se nemusíte starat o přesnost jejich chodu. Přesnost je pro každé hodiny tou nejdůležitější vlastností. Spínacím digitálním hodinám SHT-6 zaručuje maximální přesnost chodu synchronizace prostřednictvím externí antény z vysílače DCF77 z Frankfurtu nad Mohanem. Plná synchronizace času s přesností 0,1s za den, předurčuje tyto hodiny k ovládání jednotného času, kostelních zvonů, školních zvonků – uplatní se všude tam, kde je přesnost času rozhodující.

Celý článek...

wavin1Trubky Fiber Basalt Plus pro rozvody vody a vytápění uvedl na český trh Wavin Ekoplastik, největší výrobce PPR potrubí na českém trhu. Výsledkem tříletého vývoje je unikátní materiálové složení, které novince zaručuje vysokou teplotní a tlakovou odolnost. Hlavní roli přitom hraje polypropylen nové generace a čedičové vlákno, které je v konstrukci trubek použito poprvé na světě.

Celý článek...

USB uEye CP CMYK 300dpi 03Digitální průmyslové kamery uEye s rozhraním USB 3.0, jejichž výrobce je německá společnost IDS, jsou malé, rychlé a výkonné. Kamery jsou v současné době dodávány v několika variantách s rozlišením až 5MPx. Superrychlé USB 3.0 rozhraní nabízí přenosové rychlosti až 3,2 Gbitů za sekundu, což 3,5krát více než u GigE rozhraní! USB 3.0 rozhraní tak překlenuje mezeru mezi běžně dostupnými rozhraními v kombinaci s vysoce výkonnými moderními senzory. Uživatelé tak mají možnost například přenášet větší objem dat ke zpracování a zároveň nezatěžují síťové rozhraní Ethernet. Kamery uEye díky kombinací USB 3.0 rozhraní a vysoce kvalitního provedení již nyní splňují všechny současné i budoucí očekávání trhu v oblasti strojového vidění.

Celý článek...

MELSERVO-MR-J4Prostřednictvím série MELSERVO MR-J4 a příslušných polohovacích modulů, pohybových modulů a high end systémů řízení pohybu nabízí Mitsubishi Electric servozesilovač, se kterým výrobci strojů a koncoví zákazníci zvýší bezpečnost ve výrobním procesu a zlepší produktivitu. Série zesilovačů MR-J4 byla vyvinuta pro požadavky na automatizační techniku zítřka. Mitsubishi Electric integrovala řadu inovativních a uživatelsky přívětivých funkcí, např. pro minimalizaci časově ztrátové a náročné koordinace mezi mechanikou a elektronikou.

Celý článek...

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Leden 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce