Google překladač: English Deutsch

southcoSpolečnost Southco rozšířila svůj široký sortiment vačkových západek uvedením miniaturní verze E5 Cam Latch. Západky této verze se vyznačují ve srovnání se standardními západkami E5 Cam Latch o 30 % menším výstupkem, a proto mají menší půdorys vestavby a jsou vhodné pro konstrukce s omezeným prostorem.

Miniaturní vačkové západky E5 Cam Latch mají krytí NEMA 4 a IP65, to znamená, že jsou středně až silně odolné proti prachu a vodě. Tyto cenově výhodné západky se snadným použitím mají mnoho možností ovládání různými typy nástrojů nebo manuálně, a jsou proto vhodné pro úlohy s různými požadavky na zabezpečení. Miniaturní západky E5 se dodávají v různých velikostech úchytů a jsou ideální pro méně zatížené dveře nebo tam, kde je uvnitř málo místa a je třeba použít západku s co nejmenším výstupkem.

Loc Tieu, global product manager, dodává: „Miniaturní západky E5 Cam Latch představují jednoduché a dostupné řešení pro úlohy s omezeným prostorem. Díky zmenšené velikosti krytu a různým možnostem uchytů a ovládání jsou miniaturní západky E5 vhodné pro širokou škálu úloh v průmyslu."

Pro více informací o funkci západek E5 Cam Latch prosím navštivte www.southco.com, kontaktujte nepřetržitou službu 24/7 oddělení péče o zákazníky na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , volejte 610-459-4000 nebo svou poptávku odfaxujte na 610-459-4012.

O společnosti Southco
Společnost Southco, Inc., je přední světovou firmou vyvíjející a vyrábějící konstrukční přístupová řešení. Ať jde o kvalitu a technické parametry nebo estetická a ergonomická hlediska, dobře víme, že první dojem z konstrukce výrobku přetrvává nejdéle. Již více než 70 let pomáhá Southco prostřednictvím inovativních přístupových řešení určených pro zlepšení interakce s produkty určenými pro oblasti dopravy, průmyslu, zdravotnické techniky, datových center atd. nejznámějším světovým firmám vytvářet pro koncové zákazníky novou přidanou hodnotu. Firma Southco s jedinečnými inženýrskými znalostmi, inovativními produkty a zapáleným globálním týmem dodává nejširší sortiment prémiových přístupových řešení dostupných konstruktérům zařízení na celém světě.

www.southco.com

 


Conrad

Kalendář akcí

<<  Leden 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
chinaplast 2021