Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce

southcoSpolečnost Southco rozšířila svůj široký sortiment vačkových západek uvedením miniaturní verze E5 Cam Latch. Západky této verze se vyznačují ve srovnání se standardními západkami E5 Cam Latch o 30 % menším výstupkem, a proto mají menší půdorys vestavby a jsou vhodné pro konstrukce s omezeným prostorem.

Miniaturní vačkové západky E5 Cam Latch mají krytí NEMA 4 a IP65, to znamená, že jsou středně až silně odolné proti prachu a vodě. Tyto cenově výhodné západky se snadným použitím mají mnoho možností ovládání různými typy nástrojů nebo manuálně, a jsou proto vhodné pro úlohy s různými požadavky na zabezpečení. Miniaturní západky E5 se dodávají v různých velikostech úchytů a jsou ideální pro méně zatížené dveře nebo tam, kde je uvnitř málo místa a je třeba použít západku s co nejmenším výstupkem.

Loc Tieu, global product manager, dodává: „Miniaturní západky E5 Cam Latch představují jednoduché a dostupné řešení pro úlohy s omezeným prostorem. Díky zmenšené velikosti krytu a různým možnostem uchytů a ovládání jsou miniaturní západky E5 vhodné pro širokou škálu úloh v průmyslu."

Pro více informací o funkci západek E5 Cam Latch prosím navštivte www.southco.com, kontaktujte nepřetržitou službu 24/7 oddělení péče o zákazníky na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , volejte 610-459-4000 nebo svou poptávku odfaxujte na 610-459-4012.

O společnosti Southco
Společnost Southco, Inc., je přední světovou firmou vyvíjející a vyrábějící konstrukční přístupová řešení. Ať jde o kvalitu a technické parametry nebo estetická a ergonomická hlediska, dobře víme, že první dojem z konstrukce výrobku přetrvává nejdéle. Již více než 70 let pomáhá Southco prostřednictvím inovativních přístupových řešení určených pro zlepšení interakce s produkty určenými pro oblasti dopravy, průmyslu, zdravotnické techniky, datových center atd. nejznámějším světovým firmám vytvářet pro koncové zákazníky novou přidanou hodnotu. Firma Southco s jedinečnými inženýrskými znalostmi, inovativními produkty a zapáleným globálním týmem dodává nejširší sortiment prémiových přístupových řešení dostupných konstruktérům zařízení na celém světě.

www.southco.com

 


Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Únor 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
242529 

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce