Google překladač: English Deutsch

V profesionální stavbě ocelových konstrukcí a při stavbě lodí se počítají výkony a výsledky. S 400 a 500 A a až k dovolenému zatížení 100 % u maximálního proudu pro dlouhou životnost odvádějí svařovací přístroje MAG řady Taurus Steel od EWM dobrou práci. I díky nejnovější invertorové technologii jsou výsledky u všech prací u nízkolegovaných ocelí excelentní. Intuitivní koncepce obsluhy a dlouhá životnost kvalitních výrobků EWM velmi usnadňuje svařování i bez instruktáže.

Image 1 Taurus-steel-combo

Taurus Steel je podle modelu vybaven ručním ovládáním dvěma knoflíky nebo jedním knoflíkem Synergic a standardním nebo impulzním svařováním.

Taurus Steel se zcela zaměřuje na tuto oblast: profesionální a vysoce efektivní svařování MAG nízkolegovaných ocelí s masivním nebo plněným drátem. Každá z nabízených variant a ovládání jsou zredukovány na nejjednodušší ovládání všech potřebných funkcí. Tak není potřebná nákladná instruktáž. Optimalizované charakteristiky oceli pro masivní a plněné dráty jsou v synergické a pulzní verzi obsaženy sériově. Tyto úkoly (JOBs) lze vybrat zcela jednoduše. Spolehlivě se tak zabrání chybě obsluhy.

Pulzní model jako špičkový výrobek
Každá varianta řady Taurus Steel sériově nabízí standardní svařování MAG až s 500 A, ruční svařování obalenou elektrodou i drážkování. Špičkový model Taurus Steel puls S kromě toho umožňuje pulzní svařování. Tak se výrazně zkrátí čas pro dodatečnou práci, neboť u pulzní metody nevznikají téměř žádné rozstřiky. Trolly disponuje velkými koly, která bez námahy překonají překážky, jako jsou kabely nebo hadice. Integrovaná jeřábová oka navíc dovolují rychlé a bezpečné přesazení. Výměna plynové lahve probíhá díky hluboce ležícímu upnutí rychle a lehce.

Dlouhá životnost díky vysokému výkonu
Vyvinuty pro profesionální použití, jsou všechny komponenty Taurus Steel chlazené vodou nebo plynem dimenzovány robustně a velkoryse. Konstrukční prvky efektivního invertoru se díky vysokému dovolenému zatížení až 100 % u maximálního proudu zahřívají jen málo. Tím je zajištěna záloha výkonu pro dlouhou životnost. I životnost opotřebitelných dílů u hořáku PM-MIG/MAG je velmi dlouhá, což je pro EWM typické: Díky velmi dobrému chlazení hořáku, výkonnému čerpadlu v chladicím modulu a zvláštní konstrukci lze proudovou špičku používat delší dobu. Výkonné chlazení ostatně umožňuje i trvalé nasazení svazků hadic dlouhých až 50 metrů – hořák i přesto zůstane chladný. Chladicí modul má modulární konstrukci a lze jej bezpečně montovat a demontovat bez nástrojů i kvalifikovaného personálu.

eFeed se čtyřmi hnacími kladkami
Jako podavač drátu jsou na výběr dvě varianty: drive 4X s málo opotřebitelným 4kladkovým pohonem eFeed vyvinutým společností EWM je vhodný pro cívky S300. Je vhodný do průlezů a z výroby disponuje přípojnou zdířkou pro ruční svařování obalenou elektrodou. Podavače drátu drive 4 D200 pracují s cívkami S200 a díky tomu jsou malé, lehké, vhodné do průlezů a sériově vybavené regulátorem průtoku plynu.

Image 2 EWM Steel Trolly56

Image 3 EWM Sterung puls

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..