Google překladač: English Deutsch

V pavilonu B, stánek č. 035 Vám představíme tvářecí stroje pro práci s plechem - laserové řezací centrum, ohraňovací lisy, zakružovačku plechů, nástroje pro děrovací a ohraňovací lisy. V pavilonu P, stánek č. 084 Vám pak předvedeme obráběcí stroje – malé obráběcí centrum a univerzální CNC soustruh.

dk 1

dk 2Laserové řezací stroje se dnes stávají běžnou součástí každé výroby zpracovávající plech. Vláknové laserové řezací centrum MITSUBISHI ELECTRIC může být osazeno rezonátorem o výkonu 2 kW – 4 kW – 6 kW – 8 kW pro rozměry plechu 1,5 x 3 m nebo 2 x 4 m. Tato řezací centra jsou vybavena jedinečnou MITSUBISHI Zoom řezací hlavou s automatickým nastavením ohniskové vzdálenosti čočky v rozmezí 3,75" až 10", HPP technologií propalu a ochranou před kolizí na bázi magnetického upevnění.

dk 3Ohraňovací lisy DK machinery jsou univerzální stroje pro jakoukoliv výrobu. Dodáváme je v široké škále pracovních délek i tonáže s hydraulickým nebo servoelektrickým pohonem beranu. Všechny hydraulické ohraňovací lisy mají robustní svařované rámy zajišťující dlouhodobou stabilitu s vysokou dynamikou pohybů a s dlouhou životností. Servoelektrické ohraňovací lisy jsou především určeny pro efektivní výrobu drobných přesných dílů. Pohon beranu zajišťují servomotory s kuličkovým šroubem. Nedochází k zahřívání lisu, a proto jsou vhodné pro sériovou rychle se opakující výrobu. Další předností je i úspora elektrické energie, ke spotřebě dochází jen při ohýbání.

dk 4V dnešní době se výrazy jako produktivita, flexibilita, průmysl 4.0 staly jakýmsi novodobým zaklínadlem pro všechny firmy působící v oblasti výroby. Jenže to co se hodí pro vysoce sériovou výrobu, se nehodí pro kusovou výrobu. Typickými představiteli jsou náhradní díly s termínem dodání „včera bylo pozdě", prototypové dílce apod. Takováto výroba je stále doménou univerzálních hrotových soustruhů s uživatelsky přívětivým řídicím systémem, který obsluhu neustále vede prostřednictvím graficky orientovaných „pevných cyklů". Pro takovouto výrobu potřebuje operátor pouze schopnost číst výkresovou dokumentaci a znalost technologie výroby, nemusí se trápit programováním v ISO kódu. Typickými představiteli takovýchto strojů jsou univerzální CNC soustruhy PINACHO, MASCUT a FAT.

dk 5Malé obráběcí centrum SINO model V8 je zástupcem moderních strojů určených pro HSC i běžné obrábění. S pojezdy os X/Y/Z 850/500/580 a stolem 1 000 x 500 mm patří mezi nejvíce žádané velikosti strojů. Základem strojů jsou masivní litinové díly, které zajišťují spolu s lineárními vedeními vysokou dynamiku i tuhost pro obrábění vysokými řeznými rychlostmi. V široké nabídce příslušenství nechybí vysokotlaké chlazení středem nástroje, různé typy automatických zásobníků, vynašeče třísek apod. O snadné programování se stará řídicí systém Siemens 828 Shop Mill, který umožňuje obsluze provádět jakékoli potřebné operace s maximální efektivitou, a to bez předchozí znalosti programování. Toto obráběcí centrum je vhodné pro velmi široký rozsah klasického i HSC obrábění od kusové až po produktivní sériovou výrobu.

www.dkmachinery.cz

dk 6Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..