Google překladač: English Deutsch

Obchodní oddělení „Extreme" společnosti steute představuje novou řadu nouzových tahových lankových spínačů ZS 82 S, speciálně zkonstruovaných pro extrémní prostředí. Například hliníkový odlitek tělesa spínače je velmi robustní a opatřený vícevrstvou povrchovou úpravu (pasivace, základní lak, práškový lak).

steute obr


V rámci konstrukčního procesu vývojáři přepočítali celý tahový lankový systém a mohli tak významně redukovat jak sílu, tak dráhu požadovanou pro spuštění funkce nouzového stopu. To umožňuje snadnější obsluhu spínače a současně to znamená, že spínač spolehlivě splňuje všechny příslušné mezinárodní standardy (např. pro nouzové spínače, pro nouzové tahové lankové spínače a pro bezpečnost pásových dopravníků).
Univerzálnost spínacího zařízení hrála při vývoji rovněž důležitou roli. Spínač ZS 82 S může být dodáván s devíti různými umístěními spouštěcí páky a odblokovacího mechanismu. To znamená, že může být instalován víceméně kdekoliv, vůbec poprvé i ze zadní strany zařízení.
Z hlediska připojovacích rozměrů je spínač zaměnitelný se svým předchůdcem ZS 91, jakož i s ostatními běžně dostupnými nouzovými tahovými lankovými spínači, což umožňuje snadnou dodatečnou montáž nového spínače do stávajících dopravníkových systémů.
Na přání uživatelů je možné ZS 92 S vybavit LED kontrolkou a připojením spínače pomocí zabezpečeného protokolu „Dupline Safe" prostřednictvím integrovaného zásuvného bezpečnostního bus modulu.
Spínač ZS 92 S může být požíván v nepříznivých okolních podmínkách s teplotami od -40 do +80 °C a s délkami lanka až do max. 2×100 m. Nový nouzový tahový lankový spínač je již dostupný a brzy bude následován novým spínačem řady ZS 92 pro sledování vystředění pásových dopravníků. Varianty pro plynové a prašné výbušné atmosféry se připravují.

www.steute.com

 Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..