Google překladač: English Deutsch

Společnost steute, výrobce spínačů pro náročné a složité úlohy, nabízí svým zákazníkům také sortiment produktů určených pro ropné ploiny, lodě a přístavní terminály. Tato zařízené se vyznačují odolností proti slané vodě a robustní konstrukcí, mají vechny potřebné certifikáty a pro místa, kde se to vyžaduje, jsou k dispozici také verze určené do prostředí s nebezpečím výbuchu (Ex).Obrázek produktu: Extrémně odolný nožní spínač pro přístavní terminály.

steute

Nabídka produktů zahrnuje mj. námořní verzi naeho nožního spínače GFSI (viz obrázek). Spínač má mimořádně odolné kovové pouzdro. Ochranný kryt zamezuje náhodnému stlačení spínače a množství spínacích vložek umožňuje spínač individuálně přizpůsobit vem konkrétním úlohám. Kryt je zhotoven z hliníkové slitiny odolné proti slané vodě a montážní rouby jsou z korozivzdorné oceli. Díky tomu je snímač odolný proti podmínkám panujícím na moři i na pobřeží. Nožní spínače v nevýbuném provedení mohou být používány v zónách s nebezpečím výbuchu plynu a par (Ex zóny 1 a 2) i v zónách s nebezpečím výbuchu prachu (Ex zóny 21 a 22).

Typické příklady použití těchto produktů jsou elektromechanické spínače pro zařízení ovládající navijáky v kotvitích nebo pro uvolnění úvazu lodi. Jeden spínač může ovládat naviják lana, jímž je loď upoutána k molu, a druhý může uvolnit uvazovací hák připojený k řetězu kotvy - například v případě silné bouře, kdy je třeba loď co nejrychleji dostat na volné moře.

Použití vysoce robustních nožních spínačů, vyzkouených a otestovaných v náročných podmínkách, zaručuje zcela spolehlivé ovládání technických zařízení kotvitě. Jako alternativu lze použít spínač s bezdrátovým výstupem, také vyzkouený a otestovaný v mnoha náročných úlohách. Tato poměrně nová technika přináí do oboru spínací techniky větí flexibilitu a eliminuje rizika spojená s pokozením napájecího a signálového kabelu, k němuž může v drsných podmínkách přístavů snadno dojít.

www.rem-technik.sk

 Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..